Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç
Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç

Fotoğrafçı, Video

Uygun bir fiyata bölgenizden yetenekli uzmanları işe alın.

TEKLİF AL

341 profesyonel

1.080 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Fotoğrafçı, Video

Fotoğrafçı, Video kategorisinde bir hizmet uzmanı mı bulmanız gerekiyor? Uygun fiyatlarla kaliteli uzmanlar bulmanıza yardımcı olacağız. Sadece bir talep girin.

Ayrıca bakınız:Fiyat

341 profesyonel

1.080 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Kullanışlı bilgi

Ne bilmek istiyorsun

Wilio aracılığıyla ticari bir fotoğrafçı tutmak, zamandan ve paradan tasarruf etmenin harika bir yoludur. Sizi bölgedeki profesyonel fotoğrafçılara bağlayan bir hizmet olarak, etkinliğiniz için mükemmel eşleşmeyi bulmanıza yardımcı olmak için buradayız. Etkinliğiniz için doğru fotoğrafçıyı bulduktan sonra, onları platformumuzda kolayca işe alabilirsiniz. Platformumuzun kullanımı kolaydır ve yüzlerce fotoğrafçı arasından seçim yapmanıza olanak tanır.

Ticari bir fotoğraf çekmek ne kadar sürer? Bu soru, taze olması gereken bir gıda ürününün ürün lansmanını fotoğraflayan fotoğrafçı tarafından sorulur. Cevap açık: Gerektiği kadar. Bunun bir kuralı yoktur çünkü her fotoğraf çekimi farklıdır. Bir fotoğrafçının koşullara ve şartlara uyum sağlaması gerekir, bu da esnek olması gerektiği anlamına gelir.

Lütfen tüm fotoğrafçıların bu hizmeti yerine getiremeyeceğini unutmayın; bu nedenle, seçtiğiniz fotoğrafçının düzenleme ve rötuş konusunda size yardımcı olabileceğinden emin olmak için çekiminizden önce uygulamamız aracılığıyla fotoğrafçıyla iletişime geçmeniz en iyisidir.

Wilio, nitelikli bir ticari fotoğrafçı bulmak için en iyi yerdir. Çok çeşitli endüstrilerde ve iş türlerinde deneyime sahip binlerce fotoğrafçımız var. İster vesikalık veya ürün fotoğrafçılığı için birine ihtiyacınız olsun, ihtiyaçlarınızı karşılayacak mükemmel fotoğrafçıyı bulmanıza yardımcı olabiliriz.

Hayır. Ticari fotoğrafçınızın hizmetleri için herhangi bir ekipman veya araç sağlamanız gerekmez. Aslında çoğu profesyonel fotoğrafçının en iyi kareleri elde etmek için kullanabilecekleri kendi ekipmanları vardır.

Wilio aracılığıyla ticari bir fotoğrafçı kiralamak, işletmenizin veya kuruluşunuzun mümkün olan en iyi çekimleri yapmasına yardımcı olabilir. Web siteniz, blogunuz, sosyal medya hesaplarınız veya pazarlama malzemeleriniz için fotoğrafa ihtiyacınız olsun, profesyonel bir fotoğrafçı her ayrıntının yakalanmasını sağlayacaktır. Her fotoğraf özenle çekildiğinden, görsellerinizin markanızı iyi temsil edeceğinden emin olabilirsiniz.

Wilio aracılığıyla profesyonel fotoğrafçıların hizmetlerini kiralayabilirsiniz, bu da arkadaşlarınızı ve ailenizi etkilemeyi garanti eden yüksek kaliteli fotoğraflar elde edeceğiniz anlamına gelir. Bugünlerde ortalama bir insanın bir dijital kamerası var, ancak onunla fotoğraf çekmek mutlaka harika sonuçlar alacağınız anlamına gelmiyor. Wilio aracılığıyla bir fotoğrafçı kiralayarak bir sonraki etkinliğinizin mükemmel fotoğraflara sahip olacağından emin olabilirsiniz. Etkinlikten elde etmeye çalıştığınız şeye göre fotoğraf türünü seçebilirsiniz.

Bu gerçekten fotoğrafçıya ve üzerinde çalıştığı projeye bağlı. Örneğin, bir belgesel üzerinde çalışan bir fotoğrafçının günde 100 fotoğraf çekmesi gerekebilirken, dergiler için portre çeken bir fotoğrafçının günde sadece 10-12 fotoğraf çekmesi gerekebilir.

Kullanışlı bilgi

Bilmen gereken

Bugünlerde profesyonel bir fotoğrafçı veya kameraman bulmanın birçok yolu var. Etrafta sorabilir, internette arama yapabilir ve hatta kişi listenizi gözden geçirebilirsiniz. Ama ya şu anda müsait olan birini istiyorsanız? Düğün gibi bir etkinlik için hızlı bir şekilde bir şeye ihtiyacınız olursa ne olur? Wilio, fotoğrafçılık, video kaydı, post prodüksiyon ve düzenleme alanlarında kaliteli uzmanlar bulmanıza yardımcı olacaktır. Fotoğraf ve video oluşturucular genellikle saatlik veya günlük ücret alır. Birçoğu, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli paketler sunar; örneğin, aydınlatma kurulumlarını ve ortaya çıkan diğer ihtiyaçları ele alırken, fotoğraf ve video çekecek bir fotoğrafçı ile yerinde etkinliğiniz için kapsama alabilirsiniz. Ya da belki okul sonrası bir aktivite sırasında evde fotoğraf çekecek kimse olmadığı için birine ihtiyacınız mı var? Sorun yok, Wilio' da hemen bir proje oluşturun ve çevrenizdeki uzmanlar size hemen teklifler göndersin.