Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç
Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç

Ferforje Garaj Kapısı

Uygun bir fiyata bölgenizden yetenekli uzmanları işe alın.

TEKLİF AL

1.502 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Ferforje Garaj Kapısı

Ferforje Garaj Kapısı kategorisinde bir hizmet uzmanı mı bulmanız gerekiyor? Uygun fiyatlarla kaliteli uzmanlar bulmanıza yardımcı olacağız. Sadece bir talep girin.

Ayrıca bakınız:Fiyat

1.502 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Kullanışlı bilgi

Ne bilmek istiyorsun

Katlanır garaj kapıları

"Ferforje garaj kapıları" birçok kapı konfigürasyonunu tanımlamak için kullanılabilen terimlerdir.

Direkt kayar kapı ve üst veya alt ray desteği üzerinde kayan köşe kapılarının etrafındaki menteşeli kapı panelleri ve kayar sistem panelleri seçebilirsiniz.

Bugün piyasada çelik, alüminyum veya ahşap sürgülü kapılar geniş bir yelpazede mevcuttur. Bunlar masif panellerden yapılmış veya kısmen veya tamamen sırlanmış olabilir. Tek parça kapı panelinin doğrudan kayma etkisi, iki parçalı veya üst üste binen bir düzenleme olarak da ikiye katlanabilir ve dahili veya harici olarak monte edilebilir (duvardaki mevcut alana bağlı olarak). Arazi yüzeyine, kapı panellerinin ağırlığına vb. bağlı olarak birçok farklı takip düzenlemesi mümkündür ancak dikkatli bir düşünce ile manuel veya elektrik kontrollü uzun süreli kullanım için çok basit ve kullanımı kolay bir kayar kapı sistemi yapabilirsiniz.

Tek parça sürgülü garaj kapılarının diğer ana avantajlarından biri de sunduğu tasarım özgürlüğüdür; genel olarak, kullanılan kapı panellerinin kalınlığı, ağırlığı veya boyutu konusunda herhangi bir kısıtlama yoktur. Sürgülü garaj kapılarını ev ve iş ihtiyaçlarına çözüm olarak sunuyoruz.

Yan sürmeli ahşap garaj kapıları

Sürgülü garaj kapıları da tıpkı sarmal ve seksiyonel garaj kapıları gibi size garaj kapısına kadar park etmenizi ve hala onları açıp kapatabilirsiniz.

Çoğu sürgülü ahşap kapı dışarıya monte edilir ve bu nedenle garajın içinde maksimum uzunluk sağlar. Bu kapı tipinde bile oluşturulabilecek farklı tasarımların çeşitliliği devam etmektedir.

Ahşap çok yönlü bir malzemedir ve montajı yapılan kapıların çoğu dik olmasına rağmen kapı genişliği Pano listede olabilir veya dönem tipi çok önemli olabilir. Bu tip garaj kapıları için sürgülü transmisyon mekanizması basit, bakım gerektirmez ve aynı zamanda hemen hemen her boyutta çalışması çok yumuşaktır. Çoğu sistem manuel olmasına rağmen, sürgülü kapıları uzaktan kumanda için otomatikleştirmek mümkündür.

Gerekirse, Kapı panellerini yukarıdan asın ve zeminde basit bir kılavuz sistemi kullanarak çalışma sırasında kapıyı hizada tutun, yani eşiksiz bir sisteminiz var demektir.

Ticari ve endüstriyel kullanım için katlanır garaj kapıları

Katlanır ve kayar ticari kapılar, yan oda veya yükseklik sınırlı olduğunda mükemmel çözüm sağlar. Katlanır kapılar genellikle çelik veya alüminyum profillerden yapılır, isteğe bağlı cam profiller ışık sağlar veya satış veya iş amaçlı kullanım için yüksek düzeyde görünürlük sağlar, örn. showroomlar, atölyeler, vb.

Garaj kapısının katlanır panelleri, açıldığında birleştirilir ve bir tarafta tek bir istif halinde veya daha büyük açıklıkların her iki tarafında çift katlanır olarak mevcuttur. Bu, kullanımı kolay manuel kontroller veya daha büyük boyutlarda elektrikli kontrollerin rahatlığını seçmek için mükemmel bir çözüm sağlar. Minimum bakım gerektirir. Bu kısmen, her bir kapının çok az hareketli parçaya sahip olması gerçeğinden kaynaklanmaktadır. Tabii ki tek parça sürgülü kapı setinde daha da az bu da size ticari sürgülü veya katlanır kapılarımızdan birini tercih etmeniz için bir başka olumlu neden sunar.

Tedarik ettiğimiz endüstriyel katlanır kapılar 30 m genişliğe ve 8 m yüksekliğe kadar standart ölçülere sahip son derece büyük deliklere montaj mümkündür.

Ticari ve endüstriyel kullanım için katlanır kapılar

Ticari garaj kapıları, yapımındaki yüksek kalite sayesinde birçok amaca sahiptir. Isı ve ses yalıtımının yanı sıra en üst düzeyde güvenlik sunabilirler. Ticari ve endüstriyel sürgülü ve katlanır garaj kapıları için tipik kurulumlar arasında büyük fabrikalar ve işleme tesisleri bulunur, ancak atölyeler, showroomlar, büyük ev garajları, depolar, spor salonları, arenalar ve daha fazlası için kurulum ve daha büyük girişler sunabilir.

Herhangi bir büyük karanlık garajı daha aydınlık ve daha çekici bir alana dönüştürmenize olanak tanıyan cam seçenekleri de mevcuttur.

Ayrıca, herhangi bir büyük sürgülü veya katlanır kapıyı daha yaya yaya yapan entegre geçiş dostu kapıları da olup kullanımı daha kolaydır. Daha yüksek trafik seviyeleri için en pratik çözümü sağlayan görev çubuğuna yaya kapıları da eklenebilir.

Düşük çarpışma hasarı riski

Park ettikten sonra yanlardaki kapı kanatları çarpışma riskini önemli ölçüde azaltır; yapraklar iletkenlerin görüş alanındadır. Kapıların 180° açılabilen kapı kanatlarıyla ve yanlarında yeterli boşlukla donatılması, aynı zamanda net genişlik boyunca maksimum hareket sağlar.

Bakım gerektirmeyen tasarım

Endüstriyel katlanır kapılar sorunsuz çalışacak ve uzun ömürlü olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu güvenilir tasarım, yalnızca birkaç ayrı, dayanıklı ve yüksek kaliteli bileşene dayanmaktadır. Sonuç olarak, bakım ve bakım gereksinimleri çok düşüktür ve kapı zaman içinde yalnızca küçük takip maliyetlerine neden olur.

Yalıtım ve maliyet tasarrufu

Çoğu sürgülü kapı sistemi, mükemmel seviyede ısı yalıtımı ve ses yalıtımı sağlayan çift cidarlı yalıtımlı paneller kullanır. Garaj katıysa veya bina ısıtılıyorsa, yalıtımlı kapı sistemi kullanmanın faydaları açıktır ve sürgülü veya katlanır kapılar bu gereksinimi karşılayabilir.

Standart ve koruma

Katlanır ve sürgülü kapılar endüstriyel katlanır kapılar için en yüksek önceliğe sahiptir. Yüksek kaliteli çok odalı EPDM profillerden yapılmış parmak korumaları, tüm dikey kapanma kenarlarına monte edilmiştir, bu da katlanır endüstriyel kapıların içeride ve dışarıda güvenli olmasını sağlar.

Çoğu katlanır kapı manuel olarak çalıştırılır, ancak daha büyük kapılar için veya daha sık kullanılan kapılar, bir dizi geçiş kontrol yöntemiyle elektrikli kontrol sunuyoruz.

Katlanır garaj kapıları

Katlanır garaj kapıları başka bir problemdir ve özellikle daha büyüklerse çok dikkatli tasarlanmaları gerekir. Yalıtımlı çekirdekli aynı çift cidarlı panel yapısını kullanarak neredeyse tüm boyutlarda katlanır kapılar sağlayabiliriz, ancak farklı cam varyantlarında kısmen veya tamamen camlı alüminyum profil çerçeveleri de sunuyoruz.

Büyük veya küçük, katlanır kapılar, herhangi bir garaj veya bina için harika bir seçenektir, kolay ve sorunsuz çalışmanın yanı sıra, hareketli parçalar üzerinde hareketli veya seksiyonel kapılara kıyasla daha az stres ile uzun vadede düşük bakım sağlarlar.