Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç
Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç

Fayans Montajı ve Kaplama

Uygun bir fiyata bölgenizden yetenekli uzmanları işe alın.

TEKLİF AL

341 profesyonel

1.080 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Fayans Montajı ve Kaplama

Fayans Montajı ve Kaplama kategorisinde bir hizmet uzmanı mı bulmanız gerekiyor? Uygun fiyatlarla kaliteli uzmanlar bulmanıza yardımcı olacağız. Sadece bir talep girin.

Ayrıca bakınız:Fiyat

341 profesyonel

1.080 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Sıkça Sorulan Sorular

Neden Wilio'da bir döşeme uzmanı aramalısınız?
Yeni fayanslar banyonuzu, mutfağınızı veya terasınızı dönüştürebilir. Bu zarif ve dayanıklı yüzeyin bakımı kolaydır, temizdir, uzun ömürlüdür ve çizilmez. Seçtiğiniz karoların malzemelerine, şekillerine ve renklerine bağlı olarak evinize eşsiz bir atmosfer ve tarz getireceksiniz. Hangi sürümü seçeceksiniz? Seramik, porselen, granit, mermer, taş, arduvaz veya pişmiş toprak? Güzel karoların anahtarı, kurulumlarında kaliteli işler yapacak böyle bir uzman bulmaktır. İyi yapılmış bir karo ile her bir karo doğru yerleştirilecek ve yüzeyde herhangi bir pürüz olmayacaktır. Kullanışlı bir döşeme ustası, tüm desenlerin olabildiğince eşit ve ince bir derz ile tam olarak döşenmesini sağlayabilir. Wilio, yetenekli bir karo kurulum uzmanı bulmanıza yardımcı olacaktır.
Bir fayansçı hangi becerilere sahiptir?
Fayansçılar, seramik, pişmiş toprak, taş, cam, granit ve mermer gibi çeşitli malzemelerle çalışır. Fayansların döşenmesi genellikle yüzeylerin hazırlanmasını ve gerekirse sıvanın düzeltilmesini, karoların boyut ve şekle göre kesilmesini, fayansların kendilerinin döşenmesini ve derzlenmesini içerir. Özellikle rekonstrüksiyon sırasında birçok döşeme işi, çalışmaya başlamadan önce önceki yüzeyin kaldırılmasını da gerektirir.
Bir kiremitçi ne tür işler yapar?
Profesyonel bir kiremitçi, karo, fayans veya ile zemin ve duvarları kaplar. Mutfaklar veya banyolar çoğunlukla fayansla kaplanır, ancak döşeme genellikle koridorlarda, teraslarda, garajlarda, yüzme havuzlarında veya şöminelerde de kullanılır. Bazı kiremitler mozaik gibi özel malzeme ve tekniklerle de çalışır.
Bir kiremitçinin maliyeti nedir?
İşin fiyatı, kaplamanın kaç metrekare döşeneceğine ve kullanılan malzemenin türüne veya boyutuna bağlı olacaktır. Granit, mermer, seramik ve diğerleri, çünkü bazı malzemelerin kesilmesi, katlanması veya tesviye edilmesi daha zordur. Fiyat aynı zamanda süpürgelik, kesik kenarlar, yuvarlak köşeler veya silikon dolgu uygulanmasından da etkilenebilir. Kiremit işinin fiyatı, karoların fiyatını içermez. Teklifleri karşılaştırırken, eğer kiremitçi size tedarik edecekse, hesaplamaların aynı tür ve miktarlarda malzemeleri içerdiğinden emin olmanızı tavsiye ederiz. Fiyat, orijinal karoların çıkarılmasının gerekip gerekmediğinden, ön hazırlık çalışmasının gerekip gerekmediğinden ve döşemenin yakında olup olmadığından veya daha uzak bir mesafeden gelmesinin gerekip gerekmediğinden de etkilenebilir. Metrekare başına olağan tasarım fiyatı ile,uzmanlar tüm eski karoların kaldırıldığını ve temiz ve düz bir yüzeyin çalışmaya hazır olduğunu varsayar. Ek olarak, kiremitçiler buranın normal şekillerde kare veya dikdörtgen bir oda olacağını varsayarlar. Oda standart değilse ve bölünmüşse, daha fazla özel yapım malzeme gerektirebilir ve bu da işçilik maliyetini etkileyecektir.
Fayans ve alet sağlamalı mıyım yoksa kiremitçi kendisi malzemelerini mi getirecek?
Döşeme ustası genellikle gerekli tüm alet ve ekipmanları getirir, ancak kiremit, fayans ve diğer inşaat malzemeleri, kiremitçi ile görüştükten sonra sizin tarafınızdan ödenmeli veya teslim edilmelidir. Her zaman gerekli tüm malzemeye yeterince sahip olduğunuzdan emin olun. Döşeme işi için fiyat teklifini onaylamadan önce hangi malzemelerin satın alınması gerektiğine karar vermek en iyisidir.
Nasıl iyi bir döşeme ustası bulurum?
Wilio'da, bölgenizden yetenekli ve yardımsever bir döşeme uzmanını kolayca bulabilirsiniz. Sadece bir istek girin, hangi fayansı döşemeniz gerektiğiyle ilgili birkaç soruyu yanıtlayın ve deneyimli uzmanlardan teklifleri bekleyin.
Fayans yapmak ne kadar sürer?
Malzemeye, gereken hazırlık çalışmasının miktarına ve kaç metre döşenmesi gerektiğine bağlıdır. Daha küçük işler birkaç saat içinde yapılabilirken, mutfak ve banyoda yeni karoların sökülüp takılması gibi daha büyük projeler birkaç gün sürebilir.
Fayansları kendim yapabilir miyim?
Gerçekten herkes bir banyoyu veya mutfağı döşeyebilir gibi görünebilir. Ancak yanlış yapılmış karoların onarımı, tüm tesisatın tamamen sökülmesini ve en baştan başlamayı gerektirir ve genellikle yeni malzemelerin satın alınmasını gerektirir. Sadece zaman alıcı değil, aynı zamanda pahalıdır.
Fayansçı hangi hizmetleri sağlar?

Fayans hizmetleri

 • Banyo karoları
 • Yer karoları
 • Mutfak fayansları
 • Hasarlı karoların onarımı veya değiştirilmesi
 • Fayans kaldırma
 • Gevşek fayansların sabitlenmesi
 • Şömine fayansları
 • Teras asfaltlama
 • Koridor, giriş ve merdiven işleri
 • Mutfak astarı
 • Havuz fayansları
 • Dış döşeme
Kullanışlı bilgi

Ne bilmek istiyorsun

Bir kiremit ustası, seramik yer ve duvar karoları döşemek, doğal taşla çalışmak, mutfak ve banyolarda dekoratif yüzeyler oluşturmak dahil olmak üzere çok çeşitli genel tasarım ve inşaat işlerini gerçekleştirecektir.

Wilio, insanların evlerinde çalışmak için kendi bölgelerindeki olası en iyi profesyonelleri bulmalarına yardımcı olmak isteyen yeni bir uygulamadır. Uygulama, tamircileri ve kiremitçiyi yardıma ihtiyacı olan ev sahipleriyle buluşturuyor.

Wilio, eviniz veya ofisiniz için doğru fayansları ve fayans döşeme stilini seçmenize yardımcı olabilecek profesyonel bir fayans montajcısı sağlar. Wilio'dan profesyonel bir fayans ustası kiraladığınızda, işinizi sorunsuz ve stres olmadan yapabilirsiniz.

Örnekler

Yapılan eserlerin galerisi Hizmet verenlerimizden

Fayans Montajı ve KaplamaHüseyin S.
Fayans Montajı ve KaplamaKağan L.
Fayans Montajı ve KaplamaYasin P.
Fayans Montajı ve KaplamaKağan L.
Fayans Montajı ve KaplamaOsman L.
Fayans Montajı ve Kaplamaİsmail K.
Fayans Montajı ve KaplamaHasan L.