Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç
Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç

Ev Tadilatı

Uygun bir fiyata bölgenizden yetenekli uzmanları işe alın.

TEKLİF AL

1.500 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Ev Tadilatı

Ev Tadilatı kategorisinde bir hizmet uzmanı mı bulmanız gerekiyor? Uygun fiyatlarla kaliteli uzmanlar bulmanıza yardımcı olacağız. Sadece bir talep girin.

Ayrıca bakınız:Fiyat

1.500 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Faydali bi̇lgi̇

Ne bilmek istiyorsun

Evinizin tamirat ve tadilat işleri nasıl yapılır?

Evinizde tadilat yaptırmak için tecrübeli, işine kendini adamış ustalara güvenmelisiniz.

Tadilat araç gereçleri: İşinde uzman tadilat ustalarından oluşan ekibimiz, evinizin tamirat ve tadilat işlemleri için gerekli tüm araç ve gereçleri beraberlerinde getireceklerdir. Ustalarımız çeşitli büyüklükteki merdivenlerden, elektrikli tamirat aletlerine kadar tüm ekipmana sahiptirler.

Malzemelerin tedariki: Malzeme konusunu uzmanlarımıza bırakın. Tadilatı yapılacak daire incelendikten sonra, ister mutfak yenileme olsun ister başka tadilatlar olsun, projenizin tamamlanması için tam olarak hangi malzemelere ihtiyacınız olduğu size bildirilecektir. Her türlü malzeme sizin adınıza sipariş verilerek tadilatın yapılacağı adrese teslim edilecektir.

Fiyat konusunda şeffaflık: Tadilat yaptırmak istediğiniz gayrimenkul incelendikten sonra projeniz için size detaylı bir fiyat teklifi sunulacaktır Nihai fiyat teklifi, kullanılacak tüm malzemenin maliyeti de dahil olmak üzere ayrıntılı bir şekilde düzenlenecektir .

Size hizmet sunabileceğimiz proje türleri nelerdir?

Evinize bakın ve ne tür değişiklik ve tadilat yapmak istediğinize karar verin, biz her konuda size yardımcı olabiliriz. İşte sunduğumuz bazı hizmetler: Zemin yenileme (ahşap veya laminant), zemin kaplaması, yeni döşeme, boyama ve cilalama işleri, elektrik işleri (kablo döşeme, aydınlatma), mutfak ve banyo yenileme veya sıva işleri.

Sıkça sorulan sorular

Soru: Tamirat ve tadilat işlerim için yaptığım anlaşmayı nasıl iptal edebilirim?

Cevap: Artık hizmetlerimize ihtiyacınız kalmadıysa ve anlaşmayı iptal etmek istiyorsanız lütfen şu adımları izleyin: Wilio hesabınıza giriş yapın, “Projelerim” sekmesini tıklayın, iptal etmek istediğiniz projeye gelin ve "Projeyi İptal Et" sekmesini işaretleyin. Tüm yapmanız gereken bu kadar.

Soru: Evimde tadilat yaptırmak istiyorum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum. Bana yardımcı olur musunuz?

Cevap: Tadilat yaptırmak istediğiniz yerin kısa bir açıklaması ile birlikte projenizi Wilio'ya girin. Tadilat uzmanlarımız sizinle iletişime geçecektir. Sorularınızı Wilio aracılığıyla seçtiğiniz bir ustaya sorup bilgi alın veya kendisiyle bir randevu ayarlayarak sorularınızı yüz yüze de sorabilirisiniz.

Soru: Tadilat için gereken tüm malzemeleri Wilio aracılığıyla temin edebilir miyim?

Cevap: Evet. Projenizi Wilio'ya gönderirken malzeme talebiniz olduğunuz da belirtin, projeniz ile ilgilenen uzamanlar size malzeme temini konusunda da yardımcı olacaklardır. Bunun dışında, tüm malzemeyi kendiniz başka bir yerden temin edebilir ve sadece tadilat işleriniz için Wilio ustalarına ödeme yapabilirsiniz.

Soru: Tadilat işlerinin tamamlanması ne kadar sürer?

Cevap: Evinizin büyüklüğü ve yaptırmak istediğiniz işin türüne göre bu süre değişiklik gösterecektir. Tadilata ilişkin gerekli bilgileri aldıktan sonra tahmini süre konusunda size daha fazla bilgi verilecektir.

Soru: Tadilat işleri bittikten sonra Wilio ustaları alanın temizliğini de yapıyorlar mı?

Cevap: Bu durum tadilat yapılan yere göre değişiklik gösterecektir. Proje sonrası özel veya derinlemesine temizlik istiyorsanız bunu anlaşmanızda belirtin, Wilio ustaları temizlik talebinize göre ücretlendirme yapacak ve bunu size bildireceklerdir.

Soru: Wilio nerede hizmet sunmaktadır?

Cevap: Wilio Türkiye’nin her yerinde en iyi uzmanlara ulaşmanızı sağlayacaktır.

Soru: Wilio hizmetlerinden hangi saatler arasında faydalanabilirim?

Cevap: Wilio platformundan günün 24 saati hizmet temin edebilirsiniz. İstediğiniz zaman internet sitemiz aracılığıyla hizmet sunan uzmanlarımız ile iletişim kurabilirsiniz. Wilio müşteri hizmetleri ise 09:00 ve 17:00 saatleri arasında hizmet sunmaktadır.

Soru: Proje bittikten sonra inşaat atıklarını kim temizleyecek?

Cevap: İnşaat atıklarınızın temizlenmesi için de hizmet satın almak istiyorsanız talebinizi Wilio üzerinden bize ulaştırın.

Kullanışlı bilgi

Bilmen gereken

Wilio, ev tadilatında uzmanlaşmış birçok profesyonele sahiptir. Kategorideki inşaatçılarımızdan biri için danışmanlık, asfaltlama ve döşeme, mobilya ve boya maliyetleri sunuyoruz. Mutfağınızı yenilemek için bir tasarımcı ya da oturma odanızı yeniden tasarlamak için bir mimar istiyorsanız, Wilio size yardımcı olabilir!