Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç
Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç

Ev Sineması Kurulumu

Uygun bir fiyata bölgenizden yetenekli uzmanları işe alın.

TEKLİF AL

1.500 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Ev Sineması Kurulumu

Ev Sineması Kurulumu kategorisinde bir hizmet uzmanı mı bulmanız gerekiyor? Uygun fiyatlarla kaliteli uzmanlar bulmanıza yardımcı olacağız. Sadece bir talep girin.

Ayrıca bakınız:Fiyat

1.500 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Kullanışlı bilgi

Ne bilmek istiyorsun

Evde gevşeme ve rahatlama ihtiyacı hiç bu kadar önemli olmamıştı. Bir ev sinema sistemi ile tam da bunu ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ev sinema sistemi kurulumu evinizi çok daha keyifli hale getirebilir. Ev sinema sistemi kurmak, evinizi iyileştirmenin en iyi yollarından biridir. Evinizi satmayı veya yıllarca orada kalmayı planlıyor olmanız farketmez, ev sinema sistemi harika bir ektir. Arkadaşlarınız ve aileniz yeni görünümden ve geliştirilmiş eğlenceden etkilenecek.

Ev sinema sistemi kurulum süreleri, ev sinema sisteminin türüne ve kurulacak bileşenlere göre değişir. Örneğin, bir TV, Blu-ray oynatıcı ve 5.1 surround ses hoparlörleriyle temel bir kurulum yaklaşık iki saat içinde tamamlanabilir. Ancak, birden fazla hoparlör, projektör ve diğer yüksek teknolojili ekipmanlarla özel kurulumlar tüm gün sürebilir. Bir ev sinema sistemi kurmanın ne kadar süreceğini etkileyen birkaç faktör vardır. Göz önünde bulundurulabilecek değişkenlerden bazıları şunlardır: 1) Kurulan ev sinema sisteminin türü 2) Oda boyutu ve düzeni 3) Mevcut elektrik prizleri ve kablolama seçenekleri 4) Bütçe 5) Kurulumcunun deneyimi 6) Çeşitli bileşenler için konaklama (örn: hoparlörler, alıcı, TV vb.) Elektrikçilerimiz, elektrik projenizi tamamlamak için gereken tüm araç ve malzemeleri temin edecek ve kuracaktır. Ayrıca, elektrik kablolarınızı yalıtmak için gereken tüm malzemeleri sağlarlar.

Ev sinema sistemi kurulumu, kullanıcılarına eksiksiz bir eğlence deneyimi sunan eksiksiz bir ev sesli görsel (AV) sistemidir. Oturma odanızda veya evinizde mini bir sinema gibidir. Kurulum, en üst düzeyde eğlence deneyimi sağlamak için TV, Blu-ray oynatıcı, hoparlörler, amplifikatör ve subwoofer gibi çeşitli bileşenleri içerir. Ev sinema sistemleri çok çeşitli konfigürasyonlarda ve fiyatlarda mevcuttur. Üst düzey modeller, gösterişli özellikler ve üst düzey uzaktan kumandalarla mükemmel performans sunar.

Ev sineması, en sevdiğiniz eğlencenin keyfini çıkarmanın en popüler yollarından biridir. En yeni gişe rekorları kıran filmi izlemek, bazı video oyunları oynamak veya en sevdiğiniz müzikleri dinlemek istiyorsanız, ev sinema ekipmanı bunu gerçek konfor ve tarzda yapmanızı mümkün kılacaktır. Ancak bir ev sinema sistemi kurmanın maliyeti nedir? Ev sinema sistemi kurulum maliyetleri, yaşadığınız yere ve satın aldığınız ekipmanın türüne göre değişir.

Birçok kişi için ev sinema sistemini kurmak göz korkutucu bir görev olabilir. Ses teknolojisi bilgisi, bir ev sinema sistemini oluşturan farklı bileşenlerin anlaşılması ve fantezi almak istiyorsanız, bazı programlama becerileri gerektirir. Ev sinema sistemi kurma hakkında çok az bilgisi olanlar için, bunu sizin için yapacak bir profesyonel kiralamak cazip gelebilir. Ancak, bazı insanlar için bu sadece bütçede değil. Böylece ev sinema sistemlerini kendileri kurmuyorlar. Ortalama bir ev sinema sistemi, özellikle daha önce hiç yapmamış biri için kurulumu zor olabilen yedi farklı bileşenden oluşur. Profesyonel bir kurulumcunun yardımıyla evinizi en son surround ses teknolojisi ve A/V ekipmanıyla yüksek teknolojili bir eğlence merkezine dönüştürebilirsiniz.

Kullanışlı bilgi

Bilmen gereken

Ev sinema sistemi kurulum hizmetleri arıyorsanız, Wilio size yardımcı olabilir. Tüm ses ekipmanlarını televizyona bağlamanın yanı sıra kablo döşeme ve gömme konusunda uzmanlaşmış kaliteli uzmanlar bulacağız. Ses ve oynatma ekipmanının kurulum fiyatı, müşterinin ihtiyaç duyduğu hizmet yelpazesine bağlı olarak değişir.
- TV montajı ve ses arabirimi.
- Hoparlörler ve TV'ler için montaj braketleri.
- Kablo setinden seçtiğiniz bir alıcıya veya amplifikatöre bağlantılar (bu kurulum, bağlantı kablolarını ve yapılandırma ayarlarını içerecektir).