Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç
Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç

Endüstriyel Zemin Kaplama

Uygun bir fiyata bölgenizden yetenekli uzmanları işe alın.

TEKLİF AL

1.502 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Endüstriyel Zemin Kaplama

Endüstriyel Zemin Kaplama kategorisinde bir hizmet uzmanı mı bulmanız gerekiyor? Uygun fiyatlarla kaliteli uzmanlar bulmanıza yardımcı olacağız. Sadece bir talep girin.

Ayrıca bakınız:Fiyat

1.502 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Kullanışlı bilgi

Ne bilmek istiyorsun

Endüstriyel zeminlerin altlarında ne hayal edebiliriz?

Endüstriyel zemin terimi, endüstriyel alanlarda kullanılan dikişsiz beton zeminleri ifade eder. Klasik endüstriyel beton zemin, yüksek direnç, aşınma direnci ile karakterize edilir, ağır yüklere dayanabilir, ancak görünümü çok temsili değildir. Endüstriyel tarzın yaygınlaşmasıyla birlikte klasik bir endüstriyel zemini andıran endüstriyel görünümlü zeminler de üretilmeye başlandı. Ancak, uygulama ve teknik özellikleri de dahil olmak üzere aralarında birkaç fark vardır - endüstriyel tasarıma sahip zeminler aslında çok incedir, bu nedenle görünür derzler olmadan her türlü yüzeyi kaplayabilirler.

Nerede kullanılır endüstriyel zemin?

Endüstriyel zeminler, küçük ve büyük alanların iç ve dış mekan kullanımı için tasarlanmıştır, hem endüstriyel şirketlerde hem de yerleşim alanlarında uygulamalarını bulmuşlardır.

Bir endüstriyel zeminin minimum kalınlığı nedir?

Bir endüstriyel zeminin minimum kalınlığı için gereksinimler birkaç faktöre bağlıdır. Klasik endüstriyel beton zemin 5 ila 10 mm kalınlığa ulaşır. Betonarme bir levhadan oluşur ve yüzeyi ihtiyaca göre ayrıca değiştirilir. Pürüzlü bir yüzey olduğu için, zeminin yapısındaki ve yükündeki değişikliklerin olumsuz etkilerini azaltmaya yardımcı olan genleşme derzlerinin kullanılması gereklidir.

Bu nedenle tasarımcı, zeminin kullanım amacına bağlı olarak betonun kalınlığını ve türünü önceden doğru bir şekilde tahmin etmelidir.

En sık kullanılan endüstriyel zemin türleri

Endüstriyel beton zeminler

Endüstriyel beton zeminler, endüstriyel zeminlerde en sık kullanılan zeminler arasındadır. Çok katlı otoparkların, yolların ve kaldırımların yapımında kullanılır. Yüksek dayanıklılık ve sabit basınca dayanma yeteneği ile karakterizedir.

Bu zemin tipi ya doğrudan taban plakası üzerine ya da taşıyıcı çelik yapıya sahip oluklu levhalardan oluşan metal güvertelerden oluşan bir süspansiyon sistemi içinde inşa edilir.

Cilalı beton

Son yıllarda cilalı beton zeminler, yalnızca mükemmel dayanıklılıkları ve dayanımları için değil, aynı zamanda görünümleri için de giderek daha popüler hale geldi. Bu tür zeminleri özellikle restoranlarda, sanat galerilerinde ve diğer ticari mülklerde bulacaksınız. Geniş bir kullanım alanı sunar, asitler yardımıyla görünümü kolayca değiştirilebilir, böylece üzerinde çeşitli desenler oluşturulabilir. Bu nedenle, konut amaçlı gayrimenkullerde de kullanılır.

Ticari beton

Ticari beton, restoranlar, alışveriş merkezleri, mağazalar ve depolar dahil olmak üzere çoğu ticari mülk için tipik bir seçimdir. Çok dayanıklıdır, az bakım gerektirir ve ihtiyaçlarınıza kolayca uyarlanabilir. Ticari beton zeminler genellikle kaymaz agregalarla desteklenir.

Epoksi zeminler

En çok endüstriyel işyerlerinde kullanılırlar, onların çok yönlülüğü ve dayanıklılığı içinde çeşitli amblemler oluşturulabilir. Epoksi zeminleri epoksi boya ile karıştırmayın. Epoksi zemin, birkaç kalın epoksi katmanının birleşimidir, epoksi kaplama ise yalnızca bir epoksi katmanından oluşur. Bu nedenle epoksi zeminler sabit ve sık bir yüke dayanabilir. Temizlemesi ve bakımı kolaydır, bu da onu her tür bina için ideal bir zemin tipi yapar.

Vinil zemin

Yakın zamana kadar vinil zeminler endüstriyel olarak kullanılmıyordu, ancak bu eğilim hızla değişiyor ve tüm dünyada seri olarak üretilmeye başlıyorlar. Kısıtlı bütçesi olanlar için mükemmel bir çözümdür ve onlar için en avantajlı seçimdir. Üretim maliyetleri minimumdur, bu da daha düşük fiyatına yansır. Bakımı çok kolaydır, kaymaz ve yürürken rahatlık sağlar.

Kullanışlı bilgi

Bilmen gereken

Endüstriyel zemin kaplama uzmanlığına sahip bir şirket arıyorsanız, gideceğiniz yer Wilio'dur. Beton zeminlerinizde derin penetrasyon kaplamaları, tesviye düzensizlikleri gibi hizmetleri verebilecek birçok uzmanımız bulunmaktadır. Epoksi ve poliüretan döküm zeminlerin fiyatları genellikle yüzey alanına bağlıdır, ancak hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgiyi yukarıda bulabilirsiniz!