Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç
Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç

Endüstriyel Garaj Kapıları

Uygun bir fiyata bölgenizden yetenekli uzmanları işe alın.

TEKLİF AL

1.500 profesyonel

1.076 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Endüstriyel Garaj Kapıları

Endüstriyel Garaj Kapıları kategorisinde bir hizmet uzmanı mı bulmanız gerekiyor? Uygun fiyatlarla kaliteli uzmanlar bulmanıza yardımcı olacağız. Sadece bir talep girin.

Ayrıca bakınız:Fiyat

1.500 profesyonel

1.076 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Kullanışlı bilgi

Ne bilmek istiyorsun

Endüstriyel Garaj Kapıları

Yeni bir ticari garaj kapısı satın almak için pazara gittiğinizde, kapılarınızı en iyi nasıl seçeceğiniz ve bakımını nasıl yapacağınız konusunda sorularınız olması yaygındır. Uzun yıllar boyunca optimum işlevsellik sağlayan kapılar her zaman tercih edilmek isteniyor. Ticari garaj kapınızı bulmanıza yardımcı olması için sık sorulan sorular listemize göz atın:

Yeni bir ticari veya endüstriyel garaj kapısını nereden satın alabilirim?

Uzmanlarımız seçiminizde size yardımcı olabilirler ve ardından günlük üretim ihtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun yeni ticari garaj kapıları kurabiliriz. Çok çeşitli ticari kapılar, kamyon kapıları, sarmal kapılar, yangın kapıları ve diğer türler sunuyoruz.

Standart bir ticari garaj kapısının boyutu nedir?

Her cihazın aynı olmadığını biliyoruz, bu nedenle ticari garaj kapılarını ihtiyaçlarınıza uygun hale getirmek için değişken kapı boyutları sunuyoruz, tam tersi değil. Özel bir kapı boyutuna ihtiyacınız varsa, bunu talep olarak girin ve geniş seçeneklerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Seksiyonel garaj kapısı için net yükseklik nedir ve minimum nedir?

Net yükseklik, garaj açıklığının tepesinden tavanın veya engelin en alt noktasına kadar ölçülen mesafedir. Ne kadar alana ihtiyacınız olduğunu belirlemek, büyük ölçüde ticari garaj kapınızın sahip olacağı yay sisteminin tipine bağlıdır. Uzmanlar, standart yüksekliğin ne kadarına ve alanınız için doğru boyutta garaj kapısına sahip olduğunuzu bulmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca dar kurulumlar için düşük boşluklu kitler veya yüksek tavanlı cihazlar için dikey ve yüksek kaldırma rayları içeren seçenekleri de kontrol edebiliriz.

Kapı ne sıklıkta tamir edilmelidir?

Profesyonel garaj kapısı bakım şirketleri, sisteminizi yılda bir kez kontrol ettirmenizi önerir. Ancak, incelemeler arasında periyodik olarak görsel bir inceleme yapmalı, donanımı sıkmalı ve hareketli parçaları yağlamalısınız. Ayrıca, çalışma sırasında garaj kapılarınızın çıkardığı olağan dışı sesleri veya davranışları not edin ve sorunu bizzat kontrol etmesi için profesyonel bir şirket arayın, çünkü bu daha sonra daha kötü bir soruna neden olmak yerine artık kolayca giderilebilecek küçük bir şey olabilir.

Hangi bakımı yapabilirim?

Ticari garaj kapılarınızı düzenli tutmak için her bir ila üç ayda bir görsel kontroller yapın. Bu kontroller sırasında kapı yüzeyine ve bağlantı elemanlarına bakmak, makaraları, menteşeleri, mil ve yayları yağlamak, tüm bağlantıların paslı veya gevşek olup olmadığını ve contanın hasarlı veya çatlak olup olmadığını kontrol etmek isteyeceksiniz. Ayrıca bakım sırasında bir denge testi yapın ve fotoelektrik sensörler ve geri dönüş mekanizması gibi güvenlik özelliklerini kontrol edin.
Kurulum kılavuzunda verilen delikli açıyı kullanarak bir bina kapısını açmak için otomatik bir açıcı bağlama veya "Otomatik açıcıyı sandviç konstrüksiyon kapılar" kullanılır.

Kapılarıma bakım gerektiriyor mu?

Kapınız çoğu binanın en hareketli parçasıdır ve günde ortalama altı kez kaldırılıp alçaltıldığı için en çok çalışabilir. Diğer tüm alanlar gibi, düzenli denetimler ve bakım gereklidir. Hangisi önce gerçekleşirse, kurulum kılavuzunda listelenip önerilen kapı bakımını her 5.000 döngüde bir veya yılda bir yapmanızı öneririz.

Kapımı onarabilir miyim?

Kapı yapılır, böylece uzun ömürlü olurlar ancak bazı parçalar zaman zaman aşınır veya hasar görür. Makul düzeyde becerikliyseniz ve kurulum kılavuzundaki ayrıntılı talimatları takip ederseniz, bazı onarımları kendiniz yapabilirsiniz. Onarım gerektirebilecek parçalardan bazıları, silindirler, alt contalar, menteşeler, kaldırma kolları, pencereler ve pencere ekleridir. Ancak şiddetle tavsiye ediyoruz, yayların, kapı elemanlarının, kayışların ve aktüatörlerin bir kapı uzmanı tarafından değiştirilmesini sağlamak.

Kapılarım veya yedek parçalarım mevcut mu?

Kapı için, sahip olduğunuz kapı modelini üretmeye devam etmemiz şartıyla, yerel bayiniz veya perakendecinizdeki kapı için yedek parça temin edebilirsiniz. Kapınız son on yılda üretilmişse, modelini seri numarasından tanımlayabiliriz. Aşınmalara maruz kalmak zamanla kapının rengini değiştirebilir; bu nedenle yedek parça tam olarak eşleşmeyebilir. Ayrıntılar için yerel distribütörünüzle iletişime geçin.

R değeri hakkında çok şey duydum. Nedir bu ve önemli mi?

R değeri, bir kapının termal verimliliğinin veya ne kadar iyi yalıttığının bir ölçümüdür. Yalıtım önemli bir faktör Bir kapı alırken bu dikkate alınmalıdır. Bir mekanda çok zaman geçirmeyi planlıyorsanız veya bir mekanın hemen üstünde veya yanında bir odanız varsa, R değeri yüksek bir kapı satın almak isteyeceksiniz.

Kapım yalıtılmamış: Nasıl düzeltebilirim?

Kapı yalıtım kitleri genellikle yerel satıcınızdan temin edilebilir.

Yeni kapıma eski bir açık kapı takabilir miyim?

Yeni kapı ile hemen hemen her açıcıyı kurmak mümkündür. Ancak, ünitenin yasaların gerektirdiği mevcut hükümet güvenlik standartlarını karşıladığından emin olmak için açıcı üreticisine danışmanızı öneririz. Doğrulamadan sonra, birim uygunsa projeye başlayabilirsiniz. Açıcıyı takmadan önce kapıyı sabitlediğinizden emin olun!

Kullanışlı bilgi

Bilmen gereken

Bir garaj kapısı sağlayıcısı bulmanın en iyi yolu araştırmanızı yapmaktır. Bugün piyasada birçok seçenek mevcut, ancak ihtiyacınız olan tüm hizmetleri size yalnızca bir şirket sağlayabilir. Wilio, hem konut hem de ticari binalar için endüstriyel garaj kapıları konusunda uzmanlaşmıştır. Seksiyonel kapılar, sarmal çelik kapılar, açılır kapılar ve çok daha fazlasını içeren çeşitli ürünleri sunan hizmet verenlerimize ulaşabilirsiniz.