Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç
Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç

Elektrikçi

Uygun bir fiyata bölgenizden yetenekli uzmanları işe alın.

TEKLİF AL

341 profesyonel

1.080 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Elektrikçi

Elektrikçi kategorisinde bir hizmet uzmanı mı bulmanız gerekiyor? Uygun fiyatlarla kaliteli uzmanlar bulmanıza yardımcı olacağız. Sadece bir talep girin.

Ayrıca bakınız:Fiyat

341 profesyonel

1.080 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Sıkça Sorulan Sorular

Neden Wilio'da bir elektrikçi aramalısınız?
Güç kesildi mi? Revizyon zamanı geldi mi? Yoksa yeni devre kesiciler kurmanız veya mevcut ağı ve kapasitesini genişletmeniz mi gerekiyor? İhtiyacınız olanı güvenli bir şekilde ve beklemeden çözebilecek ve güvenebileceğiniz çözümler konusunda tavsiyede bulunabilecek kaliteli bir yerel elektrikçiye ihtiyacınız var Wilio, bölgenizde projeye hemen başlamaya hazır elektrikçiler bulmanıza yardımcı olacaktır.
Bir elektrikçinin hangi becerileri vardır?
Elektrikçiler, tüm kurulumlar ve onarımlar için standartlara uymalıdır. Elektrikli bileşenler ve sistemlerle nasıl güvenli çalışacaklarını bilirler ve hassas işler yaparlar. Sorunları teşhis edebilir ve çözümler bulabilirler. Kendilerini elektrik çarpması ve yanma riskine maruz bırakan tehlikeli bir ortamda çalıştıkları için güvenliğe sürekli dikkat etmeleri gerekir.
Bir elektrikçi ne tür işler yapar?
Elektrikçiler genellikle yeni elektrik tesisatı kurmaktan eski sistemleri onarmak ve rutin bakım yapmak gibi çeşitli görevlerden sorumludur. Elektrik sistemlerinin kalibre edilmesi ve test edilmesinden, mevcut elektrik tesisatlarının iyileştirilmesinden, elektrik ekipmanlarında sorunların giderilmesinden ve proje belgelerinin hazırlanmasından sorumlu olabilirler. Elektrikçiler, ofisler veya mağazalar gibi ticari binalarda güvenlik sistemleri, yangın ve diğer yüksek akım ve düşük akım sistemleri kurarlar. Evlerde genellikle kablolar, prizler, anahtarlar kurarlar veya mevcut ağı ve kapasitesini genişletirler.
İyi bir elektrikçi nasıl bulurum?
Yetenekli ve istekli bir elektrikçi bulmanın hızlı ve kolay bir yolu, Wilio için bir talep yaratmaktır. Bölgedeki deneyimli elektrikçilerden teklifler alacaksınız. Ardından teklifleri karşılaştırın, müşteri yorumlarını görün ve size uygun uzmanı seçin.
Elektrik işini kendim yapabilir miyim?
Kimse kendi evinizde istediğiniz şeyi yapmanızı engellemese bile, elektrik işleri yapmak tehlikelidir ve maliyetli onarımlara ve diğer sorunlara yol açabilir. Elektrikçi olmak eğitim gerektirir. Elektriği hafife almıyorsunuz. Çünkü daha az iş bile bir güvenlik riski oluşturabilir. Ayrıca, elektrik tesisatına müdahale ettikten sonra bir elektrikçi tarafından size düzenlenmiş geçerli bir inceleme raporu olmadan, sigorta şirketinin sigortalı olayı tanıması ve prim ödemesi gerekmez.
Devre kesiciler nasıl sıfırlanır?
Devre kesiciyi tamamen kapatın ve ardından tamamen açın. Bazı devre kesiciler kapatılmamış gibi görünecek, ancak nötr fazda olabilir, bu da tamamen açıkmış gibi çalışmasına izin vermez. Bunu öğrenmenin yolu, tüm devre kesicileri kapatıp tekrar açmaktır.
Bir elektrikçinin maliyeti nedir?
Elektrik tesisatı işi genellikle belirli bir proje için değerlidir. Saatlik ücretler, elektrikçiler için daha çok bir istisnadır. Maliyet, görevin karmaşıklığına ve gereken süreye bağlıdır, ancak malzeme satın alımını, özel alet veya ekipman gerekip gerekmediğini ve elektrikçinin yakında olup olmadığını veya daha uzak bir mesafeden gelmesi gerektiğini içermeyebilir.
Gözden geçirme ne zaman yapılmalıdır?
1. Kullanımda olan ve 25 yaşın üzerinde bir mülk satın alıyorsanız 2. Son revizyondan bu yana 5 yıldan fazla geçmişse 3. Herhangi bir cihazın nasıl kurulduğu konusunda endişeleriniz varsa Denetim raporu, sigortalı bir olay durumunda önemli bir belgedir. Geçersiz revizyon durumunda sigorta şirketi, sigorta tazminatını kısaltabilir veya tamamen reddedebilir. Aynı zamanda, sigortalı bir gayrimenkulünüz varsa, geçerli bir revizyon yaptırma yükümlülüğü konusunda sizi uyarmak zorunda değildir. Revizyon beş yıl geçerlidir.
Bir kablolama incelemesinin maliyeti nedir?
2 odalı bir daire için revizyon ve revizyon raporu yazmanın nihai fiyatı, elektrik tesisatının karmaşıklığına ve diğer faktörlere bağlı olarak 50-120 € arasında değişebilir. Elektrik tesisatı revizyonunun fiyatı, revizyonun aydınlatma devresindeki uç cihazları da içerip içermediği, örneğin devre sayısı, yani devre kesiciler / sigortalar / devre kesiciler sayısı gibi faktörlerden de etkilenir.
Bir elektrikçiyi arama zamanı ne zaman?
Devre kesicileri sıfırlarken veya sigortaları çok sık değiştirirken. Klimayı açtığınızda odadaki ışıklar söner. Işıklarınız yanıp söndüğünde veya söndüğünde. Yanık bir elektrik kokusu aldığınızda. Tek bir prize takılı altı elektronik cihazınız varsa. Soketleriniz uzatma kabloları ile aşırı yüklenmişse.
Örnekler

Yapılan eserlerin galerisi Hizmet verenlerimizden

ElektrikçiHüseyin U.
ElektrikçiMuhammed H.
ElektrikçiKağan L.
Elektrikçiİsmail K.
ElektrikçiAli O.
ElektrikçiBalian A.
Faydali Bilgi

Ne bilmek istiyorsun

ELEKTRİKÇİLER İÇİN SIKÇA SORULAN SORULAR

Elektrik onarımları ne kadar sürer?

Çoğu elektrik onarımı tek bir günde tamir edilebilir. Belgeler sunmamızı veya diğer kısıtlamalar altında çalışmamızı gerektiren düzeltmeler - onay alma, durum denetimleri vb. - ancak, normal onarımlardan daha uzun sürebilirler.
Wilio platformundaki uzmanlar mükemmel ve hızlandırılmış hizmet sunarlar ve elektrik sorunlarınızı her zaman olabildiğince çabuk ve güvenli bir şekilde çözecekler.

Elektrik faturamı nasıl azaltabilirim?

Aylık elektrik faturanızdan tasarruf etmek söz konusu olduğunda, küçük adımlar (bulunduğunuz odada minimum miktarda ışık kullanmak gibi) enerji faturalarının düşmesine neden olabilir. Kullanılmadıklarında TV'leri veya elektrikli cihazları kapattığınızdan emin olun. Elektrik maliyetlerinizin çoğu, ısıtma sisteminiz ve su ısıtıcınızdır. Bu nedenle fırınınızın, merkezi klima ünitesinin ve su ısıtıcınızın düzgün çalışmasını sağlamak, enerji maliyetlerini düşürmede önemli bir etkiye sahip olabilir. Termostatı daha hızlı duş almak için normalden biraz daha yükseğe (yazın) veya daha düşüğe (kışın) ayarlamayı deneyin.

Elektrik kesintisi olursa ne yapmalıyım?

Etrafınızdaki lambalar kapalıysa, şirket sorunu çözerken enerji şirketinizi uyarın ve el feneri gibi güvenli aydınlatma yöntemlerini kullanın. Uzun bir kesinti durumunda yiyeceklerin bozulmasını önlemek için buzdolabını ve derin dondurucuyu mümkün olduğunca kapalı tutun. Eviniz üst üste elektriksiz kalan bir ev ise, Wilio aracılığıyla bir uzmanı arayın! Sorununuzu mümkün olduğunca güvenli ve hızlı bir şekilde teşhis etmesi ve onarması için elektrikçilerimizden birini göndereceğiz.

Kapalı devreyi nasıl sıfırlarım?

Kapalı /atmış bir devreye rastlarsanız, önce devre kesici panelinizi bulun (genellikle garajda, bodrumda, dolapta veya koridorda bulunur). Paneli bulun, açın ve "açık" veya "kapalı" konumda olmayan bir devre kesici arayarak atmış devre kesiciyi belirleyin. Turuncu veya kırmızı olabilir, böylece hızlı bir şekilde bulabilirsiniz. Devre kesici kapalıyken, anahtarı "kapalı" konuma ve ardından "açık" konuma geri getirin. Devre kesiciniz şimdi devre kartındaki diğer devre kesicilerle aynı hizada olmalı ve çalışmalıdır.

Sigortam neden sürekli atıyor?

Belirli bir devrenin tekrar tekrar arızalandığını fark ederseniz, aynı devreye bağlı çok fazla elektrikli nesneniz veya cihazınız veya hatalı bir kısa devre olabilir. Devre kesiciniz sıfırlanmazsa, daha fazla hasarı önlemek için bizi arayın!

Elektrik yangınını nasıl önleyebilirim?

Tüm ev sahipleri elektrik çarpmasını önlemek için özen göstermelidir. Elektrikli cihazları yenilemek veya evinizi yetkili bir elektrikçiye incelettirmek, gelecekte bir elektrik yangınını önlemek için potansiyel olarak tehlikeli veya hatalı elektrikli cihazı tanımlamanıza ve yerleştirmenize yardımcı olabilir. Yeterli prizin olmadığı alanlarda aşırı gerilim koruyucularının kullanılması da elektrik yangınlarına karşı bir miktar koruma sağlayabilir.

Lambanın olduğu yere tavan vantilatörü takabilir miyim?

Evet, tavan vantilatörünü lamba olan yerlere kurabilirsiniz. Ancak, ilk önce elektrik kabininin, kurmak istediğiniz tavan vantilatörünün ağırlığı ve torku için uygun şekilde güçlendirildiğinden ve boyutlandırıldığından emin olmalısınız. Maksimum güvenlik ve en iyi çalışmayı sağlamak için tavan vantilatörünün profesyonel bir elektrikçi tarafından takılması en iyisidir.

Lambalarım neden yanıp sönüyor?

Lambaların yanıp sönmeye başladığını fark ederseniz - özellikle ana cihaz açıldığında veya kapatıldığında (ısıtma veya klima, çamaşır kurutma makinesi vb.) - evinizdeki elektrik tesisatı eski olabilir ve değiştirilmesi gerekir. Eski elektrik tesisatları, günümüzün daha modern teknolojisinin elektrik kapasitesini idare etmek için tasarlanmamıştır ve tamir edilmeden bırakılırsa, bir elektrik yangınına neden olabilir. Wilio uzmanlarını arayın ve elektrik yenilemeleri için bağlayıcı olmayan ücretsiz bir fiyat teklifi alın.

Duman dedektörüm neden hala ötüyor?

Evinizdeki duman dedektörü ötüyorsa, bu iki şeyden biri gerçekleşmiş anlamına gelebilir: Aralıklı bip sesleri genellikle hatalı bir duman dedektörünün göstergesidir. Sabit bir bip sesi, duman dedektörü pilinin bittiği ve değiştirilmesi gerektiği anlamına gelir.

Jeneratör kullanmak için en güvenli yer neresidir?

Evdeki jeneratörler, fırtınalar veya uzun süreli elektrik kesintileri sırasında harika bir yedek güç kaynağıdır. Jeneratörü asla bir evin veya garajın içinde çalıştırmamalısınız. Bizimle çevrimiçi olarak iletişime geçin veya ücretsiz bir jeneratör kurulum fiyat teklifi için arayın.

GFI nedir?

Teknik olarak GFI, Topraklama Arızası Kesicinin kısaltmasıdır ve onunla ilişkili pozitif ve negatif elektrik yüklerinin direncini ölçmek için kullanılır. Genellikle evin nemli alanlarında veya yakınında bulunur - banyolar, mutfaklar, garajlar, tüm dış prizler vb. - veya elektrik çarpmasının en muhtemel olduğu yerlerde. Tehlikeli düzeyde bir elektrik akımı tespit ederse, elektrik çarpmasını önlemek için kapanacaktır. Sorun çözüldüğünde, yerleşik devre kesici sıfırlanır.

Voltaj yükseltme nedir?

"Voltaj yükseltmesi" olarak da adlandırılan bu işlem, evinizdeki güvenli elektrik kapasitesini önemli ölçüde artırmayı amaçlayan bir hizmettir. Bu hizmet, genellikle devre kesicilerle sıkça sorunlar yaşayan evler veya yakın gelecekte genişlemeyi veya yenilemeyi planlayan evler için önemlidir. Ayrıca, eski bir elektrik sistemine sahip eski evler için düzenli olarak yenileme hizmetleri yapıyoruz. Bir güncelleme servisine ihtiyacınız olup olmadığından emin değilseniz, Wilio uzmanları ücretsiz danışmanlık sunar!

Elektrik kodunu kontrol etmem gerekiyor mu?

Kod düzeltmeleri kendi başlarına normal bir hizmet olmasa da, tamir ettiğimiz evlerin çoğu aslında bazı kod düzeltmeleri gerektirir. Bu, özellikle mevcut kural gereksinimlerine tam olarak uymayan eski evler için geçerlidir, ancak modern evler bile eskimiş kablolar, hatalı paneller ve zayıf veya bozuk elektrik bağlantılarıyla başa çıkmak için bazen bazı onarımlar gerektirebilir. Aşağıdaki durumlarda kod düzeltmelerini yapmanız mantıklıdır:

  • Yeni bir eve taşınıyorsanız
  • 5-10 yıldır elektrik teftişi yaptırmadıysanız
  • Daha eski bir evde yaşıyorsanız
  • Evi yenilemeyi ya da tamamlamayı planlıyorsanız

Acil elektrik hizmetlerine ihtiyacım var mı?

Standart bir hizmetin ne zaman yeterli olacağına ve bir sorunun acil duruma ne zaman gideceğine karar vermenin zor olabileceğini biliyoruz. Dürüst olmak gerekirse, kendinizi tehdit altında veya tehlikeli hissettiğiniz herhangi bir durumu mutlak bir acil durum olarak etiketleriz!

Aşağıdaki koşullardan herhangi biriyle karşılaşırsanız acil servisler gereklidir: Ekipman, elektrik kabloları veya prizlerden keskin veya erimiş bir yanık kokusu alırsanız. Prizlerden kıvılcım veya duman çıktığını görürseniz, prizlerin çevresinde veya duvarlarda, herhangi bir elektrik erişim noktasında renk değişimi veya kararma görürseniz ve evinizde devre kesici panelinde veya herhangi bir cihazda bir uğultu sesi duyarsanız.

Elektrikli ekipmanın ticari bakımı neleri içerir?

Ticari bakım çağrılarımızın bir parçası olarak, tüm ofisinizin, deponuzun veya endüstriyel tesisinizin NEC (Ulusal Elektrik Yasası) yönetmeliklerine uygun olmasını ve tüm elektrikli cihaz ve bağlantılarının düzgün çalışmasını sağlayacağız. Kontrol ettiğimiz sistemlerden bazıları şunlardır: GFCI ve AFCI devre kesiciler, kablolama, transformatörler, voltaj regülâtörleri, güvenlik sistemleri, telekomünikasyon testleri, UPS sistemleri, lamba direkleri, HID aydınlatma, hareket merkezleri, fotoseller, ışık zamanlayıcıları, çıkış işaretleri ve daha fazlası.

Hangi sınai ve ticari mülklerde hizmet veriyorsunuz?

Wilio uzmanları, aşağıdaki ticari gayrimenkul ve endüstriyel tesis türleri için hizmet sağlar: Perakendeciler, restoranlar, depolar, apartmanlar ve kompleksler, belediye binaları, okullar ve üniversiteler, tıbbi tesisler, spor salonları ve hastaneler, ofisler, endüstriyel binalar, kiliseler ve camiler, oteller, alışveriş merkezleri ve daha fazlası!

Kovalı / sepetli araç nedir?

Bir sepetli veya kovalı araç, elektrikçilerimizin elektrikli ekipmanı yüksek yerlere kurmasına ve tamir etmesine izin verir. Wilio uzmanları, aydınlatma direkleri onarımı, otopark aydınlatma hizmetleri, 12 metre yükseğe (dört kata) kadar elektrik panelleri veya pankartları asma gibi hizmetleri gerçekleştirebilir!

İşim için acil durum jeneratörüne mi yoksa manüel jeneratöre mi ihtiyacım var?

Yedek jeneratör, bir arıza durumunda şirketinize güvenilir bir yedek güç kaynağı sağlar. Bekleme jeneratörleri, bir elektrik kaynağı kullanmaktan yedek güç kaynağına sorunsuz ve kesintisiz geçiş yapar. Müşteriler ve konuklar elektrik kesintisinin meydana geldiğini bile fark etmeyecekler! Bir manüel jeneratör, elektriğin geri yüklenebilmesi için önce bir manüel şanzıman anahtarına (binanın dışında bulunan) bağlanması gereken bir jeneratördür. Bu, müşterilerinizin lambalar tekrar açılmadan önce birkaç dakika karanlık yaşayabileceği anlamına gelir.

İşletmem için hangisi daha iyi: LED ışıklar mı yoksa CFL ampuller mi?

LED ışıklar, işletmeniz için şüphesiz CFL ampullerden daha iyidir. CFL (LED) kompakt flüoresan lambalarla karşılaştırıldığında, LED'ler (ışık yayan diyotlar) yüzde 85'e kadar daha az enerji tüketir ve beklenen kullanım ömrü 50 kata kadar daha uzundur.

LED ampuller ne kadar dayanır?

LED ampuller, CFL gibi diğer aydınlatma çözümlerinden 50 kata kadar daha uzun ömürlüdür. Bazı LED ampuller 50.000 saate kadar dayanabilir - bu, 7/24 bırakılırsa neredeyse altı yıl demektir.

Özel bilgisayar devrelerine ihtiyacım var mı?

Ofisinize özel iş istasyonu devreleri kurmak kesinlikle gerekli olmasa da, işletmenize aşağıdakiler gibi birçok faydalar sağlar: Artan güvenlik, artan üretkenlik ve verimli süreçler.

Wilio uzmanları afiş ve reklam hizmetleri sunuyor mu?

Wilio uzmanları, işletmenizin içinde veya çevresinde ulaşılması zor yerlerin taşınması için eksiksiz bir donanımlı forklift filosuna sahiptir. Bu, gerçekten park alanlarındaki, şantiyenizdeki veya işletmenizin yakınındaki tabelalar için eksiksiz onarım ve bakım hizmetleri sunmamızı sağlar. Ayrıca afişler, reklamlar ve afişlerin değişimi ve güncellenmesi hizmetlerini de sağlıyoruz!

Kullanışlı bilgi

Ne bilmek istiyorsun

Elektrikçi, elektrik tesisatı konusunda uzmanlaşmış bir esnaftır. Elektrikçiler çeşitli endüstrilerde ve çeşitli iş türlerinde istihdam edilebilirler. Bir elektrikçi tarafından yapılan iş, işvereninin ihtiyaçlarına bağlı olarak basitten karmaşığa kadar değişir.Elektrikçiler, evler, işyerleri ve diğer binalar için elektrik tesisatı konusunda uzmanlaşmış vasıflı işçilerdir. Bu profesyoneller yeni kurulumlar üzerinde çalışabilir veya bir yapıdaki mevcut kabloları koruyabilir. Aydınlatma, otomasyon, güvenlik sistemleri, telekomünikasyon ve daha fazlası dahil olmak üzere bir elektrikçinin odaklanabileceği çok sayıda uzmanlık vardır. Elektrikçiler hem elektrik sistemlerine hem de bina inşaatına aşina olmalıdır. Aydınlatma, elektrik prizleri, anahtarlar, devre kesiciler ve daha fazlası için kablo ve bileşenleri kurmak için genellikle özel araçlar kullanırlar.

Elektrikçiler, konut, ticari ve endüstriyel binalarda kablolama ve elektrik sistemlerinin uygulanmasından sorumludur. Elektrikçiler, yangınları, elektrik çarpmasını veya diğer tehlikeleri önlemek için kabloları, anahtarları ve prizleri kurar, bakımını yapar ve onarır ve tüm ekipmanın düzgün çalışmasını sağlar. Elektrikçiler ayrıca mevcut yapılar üzerinden yeni kablolama yapmak ve kabloları elektrik şebekesine bağlamak zorundadır; bu, kalifiye bir profesyonel tarafından ele alınmazsa tehlikeli bir süreç olabilir. Elektrikçiler bakır, alüminyum dahil olmak üzere birçok farklı tel türüyle çalışırlar.

Bir proje ne kadar büyük veya küçük olursa olsun, işi yapmak için bir elektrikçiye ihtiyaç duyulacaktır. Elektrikçi, endüstriyel, ticari ve konut binaları için elektrik tesisatı ve elektrik sistemlerinde uzmanlaşmış kişidir. Profesyonel sektörde kendilerine elektrikçi denilecektir. Bir elektrikçinin becerileri oldukça geniştir. Elektrikçiler, kodun yanı sıra mevcut elektrik sistemlerini de anlamalı ve nasıl sorun giderileceğini bilmelidir. Ülkenin bazı bölgelerinde çalışmak için bir lisansa da ihtiyacınız olacak. Elektrikçilerin ihtiyaç duyduğu en temel beceri, planları okuyabilmek ve yorumlayabilmektir. Bir elektrikçi için bir planı anlamak çok önemlidir, çünkü bu onların ne yapıldığını bilmelerini sağlar ve ne yapılması gerektiğini belirlemelerine yardımcı olur.

İyi bir elektrikçi arıyorsanız, muhtemelen bunu bulmanız kolay olmayacak. Bunun nedeni, uzman olduğunu iddia eden çok fazla insan olması ve kimin ne yaptığını gerçekten bildiğini söylemek zor olabilir. Bugünlerde, İnsanların iyi bir elektrikçi bulmak için deneyecekleri birkaç farklı yol vardır. Wilio, bölgenizde güvenilir bir uzman bulmanıza yardımcı olabilir.

Bir elektrik devre kesicisini sıfırlamak, yangını önlemeye yardımcı olabilecek basit bir iştir. Devre kesicilerinizi düzenli olarak kontrol etmek ve gerektiğinde sıfırlamak iyi bir fikirdir. Evinizdeki her kırıcı, hizmet verdiği odaya karşılık gelen bir harf veya sayı ile etiketlenmelidir. Devre kesicilerinizi sıfırlamanın ilk adımı, genellikle bodrum katında veya hizmet odasında bulunan ana kesicideki gücü kapatmaktır. Bu, gücün başka herhangi bir çıkışa iletilmemesini sağlayacaktır.

Elektrik işi yaptırmak isteyen ev sahipleri tarafından sorulan yaygın bir soru, bir elektrikçinin maliyeti nedir? Yaptırmak istediğiniz elektrik işinin türüne bağlı olarak, bir elektrikçiye ödeyeceğiniz miktar değişecektir. Size bir taktik vermeden önce, bir elektrikçi tutmanın tam olarak ne olduğunu anlatayım. Dışarıda farklı türde elektrikçiler olduğunu ve hepsinin farklı ücretler aldığını bilmelisiniz.

İyi bir elektrikçi bulmak zor olabilir. Evinize girdikten sonra sizden faydalanabilecek birçok gece elektrikçisi var. Güvenilir, dürüst ve uygun fiyatlı bir elektrikçi bulmak istiyorsanız Wilio'ya güvenmelisiniz.

İyi bir elektrikçi arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bu makaleyi elektrik sisteminizle ilgili bir sorun yaşadığınız için veya elektrik kablolarınızın kurallara uygun olduğundan emin olmak istediğiniz için bulmuş olabilirsiniz. Her iki durumda da, bölgenizde iyi bir elektrikçiyi nasıl bulacağınızı öğrenmek istiyorsanız, projenizi Wilio'ya eklemeniz yeterli.

Elektrik devre kesicilerinizi sıfırlamadan önce, elektrik kesintisinin nedeninin ne olduğundan emin olmak için, evin dış pano şartelinin kapalı olduğunda emin olun. Sigorta kutusu ile evin elektrik sisteminin herhangi bir parçası arasında hasarlı kablolar veya gevşek bağlantılar olmadığından emin olmak için evinizin ana panelini inceleyin.

Devre kesiciler, elektrikli ekipmanın aşırı yüklenme veya kısa devre nedeniyle hasar görmesini veya tahrip olmasını önlemek için tasarlanmıştır. Günümüzde kullanılan iki ana devre kesici türü vardır: termal ve manyetik. Devre içerisinde kısa devre olması durumunda termik kesici, aşırı yük olması durumunda ise manyetik kesici kullanılmaktadır. Devre kesicileri açtıktan sonra sıfırlamak önemlidir çünkü devre kesiciler devrede kalırlarsa makinenin diğer parçalarına daha fazla zarar verebilirler.

Bir elektrik tesisatının revizyonunun mutlaka kalifiyeli bir kişi tarafından yapılması gerektiğini bilmelisiniz. Bunun nedeni, yönetmeliklerde elektrik tesisatlarındaki tüm çalışmaların yalnızca kalifiyeli bir elektrikçi tarafından yapılması gerektiğini belirtmesidir.

Wilio, güvenilir bir elektrikçi bulmanıza yardımcı olmak amacıyla yakındaki profesyonel elektrikçileri birkaç tıklamayla birbirine bağlayan ilk platformdur. Binlerce elektrikçi ve tesisatçının kayıtlı olduğu ağımıza bağlanarak elektrikçinizi Wilio'da kolayca bulun, hepsi size harika bir deneyim sunmak için doğrulandı ve incelendi.

Wilio'da, ihtiyaçlarınıza uygun olanı bulmak için düzinelerce elektrikçi web sitesinde arama yapmanız gerekmediğine inanıyoruz. Bu nedenle, ülke genelinde yüzlerce elektrikçinin fiyatlarını ve hizmetlerini karşılaştırmanız için kullanımı kolay bir platform oluşturduk.