Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç
Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç

Elektrik tesisatı

Uygun bir fiyata bölgenizden yetenekli uzmanları işe alın.

TEKLİF AL

341 profesyonel

1.080 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Elektrik tesisatı

Elektrik tesisatı kategorisinde bir hizmet uzmanı mı bulmanız gerekiyor? Uygun fiyatlarla kaliteli uzmanlar bulmanıza yardımcı olacağız. Sadece bir talep girin.

Ayrıca bakınız:Fiyat

341 profesyonel

1.080 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Kullanışlı bilgi

Ne bilmek istiyorsun

Güvenli, çalışır durumda olduklarından ve geçerli kodlarla uyumlu olduklarından emin olmak için elektrikli bileşenlerinizi sertifikalı bir elektrikçiye kontrol ettirmeniz gerektiğidir. Ev sahipleri, elektrik sistemlerini her beş yılda bir kontrol ettirmelidir. İnceleme, elektrikli bileşenlerinizin iyi çalışır durumda olduğundan ve güvenli olduklarından emin olacaktır. İyi bir inceleme, sisteminizin kurallara uygun olmasını da sağlayacaktır.

Elektrikli bileşenlerinizin düzenli olarak kontrol edilmesi önemlidir. Bu, cihazlarınıza büyük zarar gelmesini önleyecek ve ömrünü uzatacaktır. Bir denetimin sıklığı, cihazın veya ekipmanın türü, ne sıklıkta kullanıldığı, bulunduğu yer ve ünitenin yaşı gibi çeşitli faktörlere bağlıdır.

Elektrik denetimi tek seferlik bir olay değildir. Elektrikli bileşenlerin yılda en az bir kez ve bazen bundan daha sık kontrol edilmesi gerekir. Elektrikli bileşenlerinizi her yıl kontrol ettiriyorsanız, evinizi veya işinizi güvende tutmanın ne kadar önemli olduğunu bilirsiniz.

Bir elektrik sorunu ortaya çıktığında bir elektrikçi çağırmak en iyisidir - ancak güvenilir bir elektrikçi bulmak her zaman kolay değildir. İşte burada Wilio devreye giriyor. Müşterileri kendi bölgelerindeki önceden taranmış, kalifiye ve güvenilir elektrikçilerden oluşan bir ağla birleştiren çevrimiçi bir platformuz. Lansmanımızdan bu yana, sizin gibi binlerce müşterinin ev veya iş projeleri için doğru elektrikçiyi bulmasına yardımcı olduk. Güvenebileceğiniz bir elektrikçi bulmanıza yardımcı olmak için buradayız. Wilio, yüzlerce hizmetin pazar yeridir. Wilio, müşteri ile hizmet veren arasında bir aracıdır. Wilio, müşterileri önceden taramadan geçmiş bağımsız yükleniciler ağıyla birleştirir. Her yüklenici aktif bir lisansa sahip olmalı ve referans sunabilmelidir.

Wilio, elektrik dışındaki bakım görevleri için ihtiyacınız olan diğer tamirci hizmetlerinde size yardımcı olabilir. Örneğin, sıhhi tesisat sorunlarınız varsa veya evinizde yeni bir çatıya ihtiyacınız varsa, Wilio bu projelerde de yardımcı olabilir.

Aslında, hizmet sağlayıcılarımız sıhhi tesisat, marangozluk, tadilat ve alçıpan dahil olmak üzere çok çeşitli alanlarda yeteneklidir. Hatta ev güvenlik sistemi kurulumunu ve diğer birçok tamirci hizmetini idare edecek donanıma sahiptirler. İster yeni bir prize ihtiyacınız olsun, ister mutfağınızın yenilenmesiyle ilgili yardıma ihtiyacınız olsun, ne yapmanız gerektiğini bize söyleyin, iş için bir tahminde bulunmaktan memnuniyet duyarız.

Wilio, ücretsiz garantili fiyat teklifi ile geniş bir ekonomik ve profesyonel elektrikçi yelpazesi sunan, elektrikçiler için lider platformdur. Wilio ile, tıpkı sizin gibi yüzlerce ev sahibi tarafından derecelendirilen seçkin elektrikçilere erişebilirsiniz. Doğru elektrikçiyi parmaklarınızın ucunda tutmanın rahatlığı, kolaylıkla ve güvenle rezervasyon yapabileceğiniz anlamına gelir.

Bir elektrikçinin hizmeti, işe ve koşullara bağlı olarak genellikle 4 ila 6 saat sürer. Elektrikçilerin saatlik ücretleri, işin türüne ve elektrikçinin konumuna bağlıdır. Rezervasyon yapmadan önce, bir elektrikçi hizmetinin maliyetinin iş sırasında kullanılan tüm malzemeleri kapsayıp kapsamadığını kontrol edin.

Evinizde elektrik tesisatı veya onarım yaptırmayı planlıyorsanız, güvenilir bir müteahhit seçmeniz önemlidir. Bulabileceğiniz en ucuz teklifi almak cazip gelse de, bu en akıllıca hareket tarzı olmayabilir. Profesyonel bir elektrikçi, hizmetleri için genellikle kayıtlı olmayan bir elektrikçiden daha fazla ücret alacaktır, ancak aynı zamanda daha iyi bir iş çıkaracak ve size hem güvenli hem de işlevsel bir ürün bırakacaktır.

Hangi elektrik tesisatlarını sipariş edebilirim?

Hangi farklı elektrik tesisatlarını sipariş edebilirim?
5.400'den fazla kişinin bulunduğu elektrikçilerimiz konut, ticari veya endüstriyel bina olsun, tüm elektrik projelerini donatabilirler. Sıfırdan inşa ediyorsanız, tüm bina için verimli bir elektrik tesisatı oluşturmanıza ve elektrik akışını onay ve güvenliğiniz için test etmenize yardımcı olabilirler. Mevcut mülkler için, elektrikçiler rutin olarak elektrik kablo tesisatınızın bakımını yapabilir, onarabilir ve gerektiğinde yükseltebilir. Fabrikalar ve üretim tesisleri için elektrikli ekipman ve makineleri de idare edebilirler.
Ev kabloları
Eviniz söz konusu olduğunda elektrik güvenliği çok önemlidir ve bu, düşük voltajlı elektrikçilerin hayati bir rol oynadığı zamandır. Sizi ve ailenizi tehlikeye atabilecek durumları önlemek için teller ve kablolar dahil tüm elektrikli bileşenlerin iyi durumda olmasını sağlamaya yardımcı olabilirler. Ev elektrikçileri, ev aletlerinizi desteklemek için güç noktaları ve anahtarlar kurabilir. İyileştirme arıyorsanız veya bir yenileme planlıyorsanız, elektrikli ısıtıcılar ve duşlar gibi çeşitli elektrikli cihazların kurulumunda da yardımcı olabilirler.
Ticari elektrik tesisatları
Ticari elektrikçiler çoğunlukla binalar ve restoranlar, oteller ve şirket ofisleri gibi çeşitli işletmeler için büyük ölçekli projelerde yer almaktadır. İşletmenizin gereksinimlerine bağlı olarak, gerekirse aydınlatma, ısıtma ve soğutma sistemlerini onarabilir veya yangın alarm sistemleri ve diğer güvenlik cihazlarını kurabilirler.
Endüstriyel elektrik tesisatları
Daha yüksek voltaj sistemlerini ve daha karmaşık makineleri içeren görevler için, lisanslı bir endüstriyel elektrikçiye başvurmak daha iyidir. Hizmetleri, fabrikalar ve tesisler gibi endüstriler için elektrik mühendisliği ve bakımı içerir. Sadece ışıklar ve elektrikli ısıtıcılar kurmazlar. Genellikle hidrolik ve pnömatik sistemler dahil olmak üzere çeşitli üretim ekipmanlarıyla da ilgilenirler. Endüstriyel elektrikçiler de sorunları çözebilir ve uygun gördükleri şekilde düzeltebilirler. Elektrikli motorlarınız ve jeneratörleriniz için özelleştirilmiş bakım programları bile oluşturabilirler.
Acil elektrikçi
Soketlerinizde ve anahtarlarınızda garip bir şey hissederseniz veya yanan, kıvılcım veya titreyen ışıkların kokusunu fark ederseniz, derhal yerel elektrikçinize başvurun. Wilio ile bölgenizdeki mevcut acil durum elektrikçilerini bulmak hızlı ve kolaydır! Elinizde bazı aletlerin olması konusunda endişelenmenize gerek kalmayacaktır - neredeyse tüm elektrikçiler, servise götürdükleri kendi profesyonel alet kitleriyle tam donanımlıdır.
Sıkça Sorulan Sorular

Neden Wilio aracılığıyla bir elektrikçi tutmalısınız?
Evinizdeki elektrik işini çözebilecek profesyonel deneyime sahip değilseniz, eğitimli bir elektrikçiden yardım almak en iyisidir. Yerel elektrikçi bulmanın en hızlı yolu Wilio! Herhangi bir elektrik işi için birine ihtiyacınız olur ise, platformumuz size yardımcı olacak ve bir elektrikçi bulmanızı kolaylaştıracaktır. Nitelikli ve eğitimli elektrikçileri işe aldığınızda, her türlü sorunu ve riski çözüp stresten kurtulabilirsiniz. Ayrıca bu, tüm tellerin, kabloların ve soketlerin kullanımının güvenli olmasını sağlayacaktır. Wilio platformumuz için bir talep gönderin ve bize ne zaman ve nerede ihtiyacınız olduğunu bildirin. Dakikalar içinde, bölgedeki uzmanlardan teklifler alacaksınız. Referanslarını doğrulamak için şeffaf sistemimizi kullanmaktan çekinmeyin. Size ideal sonuçlar vereceğinden emin olacağınız kişiyi seçecebilirsiniz.
Wilio üzerinden hangi elektrik tesisat işlerini sipariş edebilirim?
Ev için en yaygın elektrik işleri türleri arasında elektrik kablolarının montajı, elektrik bağlantılarının yapımı, iç veya dış aydınlatma armatürlerinin ve anahtarlarının montajı, indüksiyon ocakları, sıcak hava fırınları ve diğer mutfak aletleri gibi elektrikli cihazların bağlantısı, cihazların revizyonu ve kıvılcım prizleri, arızalı elektrik, yetersiz koşullar ve benzerleri gibi.
Elektrik tesisatı için kayıtlı bir elektrikçiye ihtiyacın var mı?
Bir elektrikçinin çalışması çok fazla teknik bilgi gerektirir ve bu nedenle Slovakya'da her elektrikçinin en azından bir çıraklık sertifikasına sahip olması gerekir. Amaç, optimum güvenliği sağlamak ve yaralanmaları veya kazaları önlemektir. Karmaşık ekipmanlarda veya yüksek voltaj sistemlerinde bazı daha zorlu elektrik görevleri için ek sertifikalar gereklidir. Kayıtlı bir elektrikçiye ihtiyacınız varsa, elektrikçinizden uygun sertifikaları isteyin.
Bir elektrikçinin servisi genellikle ne kadar sürer?
Evdeki elektrik tesisatı veya onarımlar genellikle birkaç saat sürer, ancak yine de bir gün içinde tamamlanır. Öte yandan, endüstriyel veya ticari elektrik işleri önemli ölçüde daha uzun sürebilir çünkü daha fazla çalışma, daha geniş bir hizmet yelpazesi ve daha fazla uzmanlık gerektirir. Bir elektrikçinin projeniz için konaklamaya ihtiyacı varsa, onunla hemen ayrıntıları ayarlayabilirsiniz.
Elektrikli bileşenlerimi ne sıklıkla kontrol ettirmeliyim?
Uzmanlar, en az üç ila beş yılda bir evinizde elektrik kablolarını ve dolaplarını kontrol ettirmenizi tavsiye ediyor. Kira sözleşmesinden sonra bile mülkü ev sahiplerine kontrol ettirebilirsiniz. Ticari ve endüstriyel tesislerin daha sık denetlenmesi tavsiye edilir. Daha yüksek enerji tüketimine sahip oldukları için, erken bozulma ve bozulmaya daha yatkındırlar. En iyi güvenlik için, en az yılda bir inceleme de yaptırabilirsiniz.
Elektrik hizmetlerine ek olarak, Wilio bana diğer bakım işleri için bir temizlikçi konusunda yardımcı olabilir mi?
Hizmetlerimiz elektrik işleri ile sınırlı değildir. Ev aletlerinizden bazılarını tamir etmek için zamanınız veya beceriniz yoksa, size yardımcı olması için sizi güvenilir bir tamirciye bağlayabiliriz! Çok büyük ya da küçük bir görev yok. Mobilya montajı yapmak, çamaşır makinesi bağlamak, kilidi değiştirmek veya hasarlı cihazları onarmak için uygun kişileri kiralayabilirsiniz. Ayrıca duvar kağıdı, duvarcılık ve diğer inşaat işleri için bir usta sipariş edebilirsiniz.