Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç
Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç

Elektrik Panosu ve Sigorta Kutuları - Montaj ve Onarım

Uygun bir fiyata bölgenizden yetenekli uzmanları işe alın.

TEKLİF AL

1.500 profesyonel

1.076 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Elektrik Panosu ve Sigorta Kutuları - Montaj ve Onarım

Elektrik Panosu ve Sigorta Kutuları - Montaj ve Onarım kategorisinde bir hizmet uzmanı mı bulmanız gerekiyor? Uygun fiyatlarla kaliteli uzmanlar bulmanıza yardımcı olacağız. Sadece bir talep girin.

Ayrıca bakınız:Fiyat

1.500 profesyonel

1.076 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

FAYDALI BİLGİ

Ne bilmek istiyorsun

Eskimiş veya hasar görmüş dağıtım ve sigorta kutularınızı güvenli bir şekilde değiştirerek evinizin güvenliğini artırın.

Elektrikçi ihtiyacınız için neden Wilio'yu tercih etmelisiniz?

  • Alanında uzman ve deneyimli elektrikçiler, Wilio; sadece deneyimli, sigortalı, son teknoloji alet ve kontrol ekipmanına sahip tam teçhizatlı, uzman elektrikçilerle çalışmaktadır. Elektrikçilerimiz, sigorta kutusu değiştirme hizmetlerini ilgili standartlara uygun bir şekilde gerçekleştirir. Uzmanlarımız, çalışmalarını tüm güvenlik standartlarına uygun bir şekilde yaparak daima sektördeki en iyi hizmeti sunmaktadır.
  • Sigorta kutusu değişimi için profesyonel hizmet, Yetkili elektrikçimiz, sigorta kutusunu değiştirmeden önce elektrik tesisatınızda herhangi bir arıza olup olmadığını kontrol edecektir. Yeni bir kurulumdan önce, olası tüm sorunlar giderilir. Tamir edilmesi gereken arızalı bir mutfak aletiniz varsa, cihaz tamir hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Ev aletlerinin tamiri, 1 yıllık garanti kapsamındadır.
  • Sigorta kutusu değişimi sonrası kontrol, Yeni kutunun bağlanmasından sonra elektrikçi, kutunun ve devrelerin güvenli bir şekilde çalıştığından emin olmak için elektrik sisteminizi kontrol edecektir. Sonrasında elektrikçimiz size bir elektrik tesisat belgesi verecektir. Bu belgeyi ileride kullanmak üzere mutlaka saklayınız.
  • Kolay online rezervasyon imkanı, Talebinizi Wilio web sitesi üzerinden ya da App Store veya Google Store'dan indirebileceğiniz Wilio mobil uygulamamız aracılığıyla oluşturabilirsiniz. Hizmet talebinizin ne olduğunu / neye ihtiyacınız olduğunu kısaca belirtebilirsiniz. Size yakın, müsait elektrikçilerimiz birkaç dakika içinde sizinle iletişime geçecektir. Sunulan fiyat tekliflerine ve değerlendirmelerine göre, ihtiyaçlarınıza en uygun elektrikçiyi seçebilirsiniz.

Önemli Not: Elektrik işleri ve ilgili standartlara uygun kontrol yapmak konusunda yetkin ve yetkili bir elektrikçi değilseniz, kesinlikle dağıtım veya sigorta kutusu değişimi ya da montajını denememelisiniz.

Eskimiş sigorta kutularını neden yeni ve son sistem bir ünite ile değiştirmelisiniz?

Her ikisi de binadaki elektriğin devreler aracılığıyla dağıtımını sağlar. Evinizde bulunan elektrikli bir cihaz arızalandığında sigorta kutunuz devreye girerek sorun çözülene kadar o devredeki elektrik yükünü geçici olarak durdurur. Eski ve yeni sigorta kutusu arasındaki fark, tekrar kullanılabilir sigortalı eski tip kutuların sadece devreye yönelik koruma sağlaması ancak elektrik çarpmasına karşı herhangi bir koruma sağlamamasıdır. Ayrıca, bu tür kutular kısmen yanıcı malzemelerden yapılır. Plastik kaplamalı veya arkası ahşap olan bu kutular, evinizi ve canınızı tehlikeye atabililir. Öte yandan, son sistem sigorta kutuları evinizin elektrik güvenliğini artırmak için tasarlanmıştır. Metalden yapılan bu kutular, yangın riskini azalttığı için eski tip sigorta kutularından ve termoplastik veya ahşap ünitelerden daha güvenlidir. Aynı şekilde elektrik çarpması riskini de en aza indirirler. Son sistem sigorta kutuları, elektrik devresine aşırı yükleme olduğunda güvenli bir şekilde kapanırken; benzer bir durumda eski tip sigorta kutularındaki sigortalar aşırı ısınabilir, eriyebilir ve cihaz elektrik devresindeki elektrik akışını durdursa bile yangına neden olabilir.

Kaliteli bir dağıtım kutusu, evinizin enerji verimliliğini de arttıracaktır. Eviniz kirada ise, bina yönetmeliğine uygun olarak eski sigorta kutusunu yenisiyle değiştirerek kiracılarınızın ve eviniz güvenliğini sağlayabilirsiniz

Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Planlanmış hizmet tarihini nasıl değiştirebilirim?

Cevap: Hizmetinizin gün ve saatini doğrudan ilgili uzmanımızla görüşebilirsiniz. Yeni tarihi belirlemek için uzmanımıza yazmanız yeterlidir.

Soru: Uzmanınız, uygulamayı bizim malzemelerimizi kullanarak yapabilir mi?

Cevap: Evet, yapabilir. Bunun yanı sıra, doğrudan uzmanımızdan malzeme de isteyebilirsiniz. Uzmanımız teslim etmeden önce malzemeyi satın almak için belirli bir ön ödeme talep edebilir.

Soru: Sigorta kutusu değişimi ne kadar sürer?

Cevap: Hizmet süresi; bağlanacak kutuya, eski kutunun durumuna, mevcut elektrik tesisatına, kurulum sonrası / değişim kontrollerinin ne kadar süreceği gibi çeşitli faktörlere bağlı olarak değişir. Normal şartlarda sigorta kutunuz, tüm kontrollerle birlikte 4 saat içinde değiştirilecektir.

Soru: Sigorta kutumu değiştirmem gerektiğini nasıl anlarım?

Örneğin, arkası ahşap olan veya aşırı ısınan eski anahtarlı eski tip bir sigorta kutunuz varsa, öncelikle güvenliğiniz için derhal son sistem ve ev tipi güvenli bir sigorta kutusuyla değiştirmeniz en iyisi olacaktır. Düzgün çalışan eski tip sigorta kutuları bile, yanıcı maddeler içerdiğinden hayatınızı tehlikeye atabilir.

Soru: Acil elektrik hizmeti sunuyor musunuz?

Cevap: Evet. Tüm elektrik ihtiyaçlarınız için Wilio aracılığıyla bir elektrikçiden hizmet alabilirsiniz. Elektrikçilerimizin çoğu, acil hizmet de vermektedir.

Soru: Wilio nerelerde hizmet vermektedir?

Cevap: Wilio hizmetlerinden tüm Türkiye'da ve belli ülkelerde yararlanabilirsiniz.