Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç
Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç

Ekipman kiralama

Uygun bir fiyata bölgenizden yetenekli uzmanları işe alın.

TEKLİF AL

1.500 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Ekipman kiralama

Ekipman kiralama kategorisinde bir hizmet uzmanı mı bulmanız gerekiyor? Uygun fiyatlarla kaliteli uzmanlar bulmanıza yardımcı olacağız. Sadece bir talep girin.

Ayrıca bakınız:Fiyat

1.500 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Kullanışlı bilgi

Ne bilmek istiyorsun

İnşaat makineleri ve ekipmanlarının kiralanması

Her zaman kiralanabilecek şeylere sahip olmak zorunda değilsiniz. Aynı kural inşaat aletleri ve hatta makineler için de geçerlidir. Bu tür hizmetlerin teklifi giderek daha fazla ön plana çıkıyor.

İnşaat makineleri kiralamanın avantajları

Genellikle yalnızca belirli ve nispeten kısa bir süre için inşaat makinelerine veya araçlarına ihtiyacınız olur. Kullanım süresi dolduktan sonra gereksiz yere garajınızda duracak ve yüklenecektir. Ayrıca bu cihazları kiralama konusunda uzmanlaşmış firmalar sürekli olarak yeni ve teknolojik olarak daha gelişmiş makineler üretmektedir.

Bakım maliyetlerinden kurtulun

Makine ve alet kiralamaya karar verdiyseniz, Lütfen imzalamadan önce kira sözleşmesini dikkatlice okuyunuz. Yalnızca zorunlu bakımı (kayıt tutma dahil), olası onarımları değil, aynı zamanda yedek parçaların satın alınmasını veya ödenmesini de içerebilir.

Nakliye maliyetlerinden tasarruf edin

Bir inşaat makinesi kiralamak tüm süreci bitirmez. Taşıma ve yer değiştirme de ödenmesi gereken bir kalemdir ve mesafe nedeniyle baş döndürücü boyutlara yükselebilir. Çözüm, makinelerin kullanılacağı yer veya çevrede ideal olarak kiralanmasıdır.

Yeni fırsatlar arayın

Bazı projeler doğru ve verimli bir şekilde yürütülmesi için özel ekipmanlar gerekebilir. Satın alma ekipmanı ekonomik olarak uygun olmayabilir. Öte yandan kiralama, yalnızca proje ufkunuzu genişletmenize değil, aynı zamanda kârlı kalmanıza da olanak tanır.

Kiralamadan satın almaya

İnşaat makineleri kiralamanın birçok faydası vardır. Bunlardan biri, bir inşaat makinesini satın almaya karar vermeden önce kesinlikle deneyebileceğinizdir. Büyük yatırım riskinden kurtulursunuz, öte yandan kiralamadan sonra bir makine almaya karar verirseniz, kiralama bedeli satın alma fiyatından düşebilir. İnşaat makineleri satın almak küçük bir yatırım değildir, kararınızı dikkatlice düşünün.

İnşaat makineleri kiralamakla ilgili 3 efsane

1. Efsane: Makine ve ekipman kiralamak para kaybıdır

Bir makine kiralarken ortak amaç onu satın almaktır. Ancak birçok şirket yanlışlıkla kiraya harcadıkları paranın sonsuza kadar gittiğine inanmaktadır. Ancak, makine ve alet kiralayan herhangi bir şirket, belirli koşullar altında, makineyi müşteriye satmaya isteklidir. Rahatsızlıklardan kaçınmak için bu adımın kira sözleşmesine dahil edilmesi önerilir.

2. Efsane: Yalnızca eski makineler kiralanır

Bu doğru değil. Müşteriler, eski model olmalarına rağmen kaliteli ve güvenilir makineler elde etme imkanına sahiptir. Birçok makine, yeni sürümleriyle aynı şeyi yapabilir. Teknolojiler sürekli gelişiyor ve bu da elbette yepyeni makinelerin kiralama fiyatlarına yansıyor.

3. Efsane Teknolojik işlevi olmayan takımlar kiralanır

Eski, kusurlu makine ve aletler kiraya verilmez. Ancak gerekli teknolojik çözüme sahip bir makine bulmanın yolları vardır. Bunlardan biri, halihazırda makineye entegre edilmiş teknolojiye sahip makinelerin kiralanması, teknolojinin kiralanması veya kiralanan ekipmana eklenmesidir. Makinenin yaşı ve modeli gibi faktörlere bağlı olarak, bazı bayilikler ve diğer kiralama şirketleri yeni teknolojiyi kiralık dükkanlara entegre edebiliyor. Müşteriler tam olarak aradıklarını alırlar ve doğru makine veya istedikleri teknoloji arasında seçim yapmak zorunda kalmazlar.