Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hi̇zmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Sıkça Sorulan Sorular
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç
Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hi̇zmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Sıkça Sorulan Sorular
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç

Duvar Ustası

Uygun bir fiyata bölgenizden yetenekli uzmanları işe alın.

TEKLİF AL

40265 profesyonel

72165 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

226 512 uygulama indirmeleri

Duvar Ustası

Duvar Ustası kategorisinde bir hizmet uzmanı mı bulmanız gerekiyor? Uygun fiyatlarla kaliteli uzmanlar bulmanıza yardımcı olacağız. Sadece bir talep girin.

Ayrıca bakınız:Fiyat

40265 profesyonel

72165 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

226 512 uygulama indirmeleri

Duvarcılık işlerinde yaygın olarak hangi tür malzemeler kullanılır?

Tuğla

Mülkünüzü her zaman güzel ve şık gösterecek, kaliteli ve dayanıklı bir malzemedir. Tuğlalar, geleneksel kırmızılardan modern dokulara ve renklere kadar çeşitli stillerdedir. Genellikle kil, kum, su ve bazen kireç veya külden yapılırlar. Farklı tuğla türleri farklı bileşenler içerebilir.

Derzli tuğlalar

 

Gaz beton

Gaz beton, dolgu maddesi (kum veya uçucu kül), bağlayıcı (kireç ve çimento), su ve gazlı katkı maddesinden yapılan hafif bir yapı malzemesidir. Duvarcılıkta kullanımı, duvar ve tavanların inşası için komple sistemler formunun yanı sıra blok şeklinde de mevcut olması ile kolaylaştırılmıştır. Hafif olduğu için, kullanımı yük taşıyıcı yapıların boyutlandırılmasında ve nakliye sırasında maliyet tasarrufu sağlar. Gaz beton bloklar tuğlalardan daha büyüktür. Taşıyıcı ve çevre duvarlarda kullanılanlar, duvarda sadece yatay derzlerde kullanılan harç sayesinde birbirine geçen dil ve oluklara sahiptir. Bu çok daha az harç derzleri ve duvar işi gerektirir. Yanıcı değildir, iç mekandaki nemi düzenler ve dona dayanıklıdır.

Taş duvarcılık

Sıralı duvarcılık, çeşitli şekil ve desenlerde bulunabilen işlenmiş taş bloklardır. Ve aynı zamanda kaba taş olarak da bilinen ve "moloz duvarcılık" olarak dabilinir.Taş ocağı taşı harika görünebilecek daha otantik bir görünüm sağlar.

Beton bloklar

Beton tuğlaya benzer şekilde döşenir. Beton bloklar tuğladan çok daha büyük olduğu için bu duvar işleri çok daha kısadır. Beton bloklar bu nedenle çok popüler bir yapı malzemesidir. Ek olarak, genellikle tuğlalardan daha ekonomiktirler ve ayrıca yangına dayanıklıdırlar. Özellikle vakıflar için sıklıkla kullanılırlar.

Sıkça Sorulan Sorular

Neden Wilio'da bir duvar ustası aramalısınız?
Yetenekli bir duvarcılık uzmanı mı arıyorsunuz? Bir evi tuğlalamanız, birkaç oda eklemeniz, başka bir kat inşa etmeniz, çekirdeği değiştirmeniz veya...Daha fazla göster

Yetenekli bir duvarcılık uzmanı mı arıyorsunuz? Bir evi tuğlalamanız, birkaç oda eklemeniz, başka bir kat inşa etmeniz, çekirdeği değiştirmeniz veya dairenin düzenini değiştirmeniz gerekip gerekmediğini, üstesinden gelebilecek bir duvar ustası bulmanıza yardımcı olacağız. Duvarcılarımız, bir garaj inşa etmekten, tavan arasını yeniden inşa etmeye, bir kış bahçesi eklemeye, sıfırdan bir ev inşa etmeye kadar her şeyi halledebilecek. Teklifleri karşılaştırarak ve bölgenizden en yüksek puan alan ustaları seçerek zamandan ve paradan tasarruf edin. Wilio, temeller, taşıyıcı duvarlar ve kolonlardan bacaya veya şömineye kadar her şeyi sizin için inşa edecek duvar ustaları bulmanıza yardımcı olacaktır.

Duvarcılık işi nedir?
Duvarcılık işi, tüm yapıların harç kullanılarak birleştirilerek inşa edilmesini içerir. Harç, kuruduktan sonra tuğla, beton, taş, mermer ve diğer malzemelerden...Daha fazla göster

Duvarcılık işi, tüm yapıların harç kullanılarak birleştirilerek inşa edilmesini içerir. Harç, kuruduktan sonra tuğla, beton, taş, mermer ve diğer malzemelerden oluşan bir yapıyı bir arada tutan bir çimento türüdür. İnsan yapımı malzemeler, duvar işlerinde değil, aynı zamanda doğada doğal olarak meydana gelenler için de kullanılır.

Bölgemde bir duvarcılık uzmanı nasıl bulunur?
Bir duvar ustası bulmanın en iyi yolu, Wilio'ya talepte bulunmaktır. İsteğinizi gerekli niteliklere sahip uzmanlara göndereceğiz ve ihtiyacınız olduğunda işi...Daha fazla göster

Bir duvar ustası bulmanın en iyi yolu, Wilio'ya talepte bulunmaktır. İsteğinizi gerekli niteliklere sahip uzmanlara göndereceğiz ve ihtiyacınız olduğunda işi nasıl yapacağını bilen duvarcılardan çeşitli teklifler arasından seçim yapabileceksiniz. Ardından teklifleri karşılaştırın, müşterilerden gelen yorumları ve yorumları okuyun ve projeniz için doğru uzmanı seçmek için bitmiş duvar işlerinin fotoğraflarını görün.

Duvar işini kendim yapabilir miyim?
Birçok duvar işi göründüğünden daha karmaşıktır. Bir ev tadilatı, bahçede taşıyıcı olmayan dekoratif bir duvar da inşa edebilir. Ancak istinat...Daha fazla göster

Birçok duvar işi göründüğünden daha karmaşıktır. Bir ev tadilatı, bahçede taşıyıcı olmayan dekoratif bir duvar da inşa edebilir. Ancak istinat duvarları, temeller inşa etmek söz konusu olduğunda veya bir ustanın mimari planlara ve çizimlere göre inşa edebilmesi gerektiğinde, bu işi profesyonellere bırakmayı tercih etmelisiniz. Tüm duvar işlerinin iyi yapıldığından ve yapının güvenli ve dayanıklı olacağından emin olacaksınız.

Duvarcılık işi için benim tarafımdan sağlanan malzeme ile mi olacak, yoksa duvarcı kendi malzemesini mi getirecek?
Tuğlalar ve diğer inşaat malzemeleri, duvar ustasına danıştıktan sonra sizin tarafınızdan ödenmeli veya teslim edilmelidir. Her zaman gerekli tüm malzemeye...Daha fazla göster

Tuğlalar ve diğer inşaat malzemeleri, duvar ustasına danıştıktan sonra sizin tarafınızdan ödenmeli veya teslim edilmelidir. Her zaman gerekli tüm malzemeye yeterince sahip olduğunuzdan emin olun. Duvarcılık işi için fiyat teklifini onaylamadan önce hangi malzemelerin satın alınması gerektiğine karar vermek en iyisidir.

Duvarcılık işi ne kadar sürer?
Duvar işinin uzunluğu, işin türüne, gerekli hazırlık çalışması miktarına ve kaç metre duvar yapılması gerektiğine bağlı olacaktır. Daha küçük duvar...Daha fazla göster

Duvar işinin uzunluğu, işin türüne, gerekli hazırlık çalışması miktarına ve kaç metre duvar yapılması gerektiğine bağlı olacaktır. Daha küçük duvar işleri, yetenekli bir duvar ustası tarafından birkaç saat içinde yapılabilirken, bir ev inşa etmek gibi daha büyük projeler birkaç hafta sürecektir.

Duvarcılık işi için en iyi malzeme türü hangisidir?
Bu sorunun cevabı büyük ölçüde spesifik projeye bağlıdır. Yığma yapılacak yapının tarzına, ihtiyaçlarına ve konumuna bağlı olarak farklı malzemelerin dikkate...Daha fazla göster

Bu sorunun cevabı büyük ölçüde spesifik projeye bağlıdır. Yığma yapılacak yapının tarzına, ihtiyaçlarına ve konumuna bağlı olarak farklı malzemelerin dikkate alınması tavsiye edilir. Örneğin yapı dış mekana yerleştirilecekse dayanıklı ve hava şartlarına dayanıklı bir malzeme kullanılması gerekecektir. Öte yandan iç tasarım unsurları söz konusu olduğunda nihai ürünün ne kadar dayanıklı olduğu değil görünümü daha önemli olacaktır.

Duvarcılık ne kadar sürer?
Yapılması gereken duvar işinin türüne, gereken hazırlık çalışması miktarına ve kaç metre tuğlaya ihtiyacınız olacağına bağlıdır. Ortalama olarak, bir duvarcı...Daha fazla göster

Yapılması gereken duvar işinin türüne, gereken hazırlık çalışması miktarına ve kaç metre tuğlaya ihtiyacınız olacağına bağlıdır. Ortalama olarak, bir duvarcı ustası günde 280 ila 500 tuğla döşeyebilir. Daha küçük işler birkaç saat içinde yapılabilirken, bir ev inşa etmek gibi daha büyük projeler birkaç hafta sürebilir.

Örnekler

Yapılan eserlerin galerisi Hizmet verenlerimizden

Duvarcılık, duvarcıMuhammed H.
Duvarcılık, duvarcıMustafa O.
Duvarcılık, duvarcıTamer K.
Duvarcılık, duvarcıBalian A.
Duvarcılık, duvarcıİsmail K.
Duvarcılık, duvarcıDeniz Y.