Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç
Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç

Duş veya Küvet Tamiri

Uygun bir fiyata bölgenizden yetenekli uzmanları işe alın.

TEKLİF AL

1.500 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Duş veya Küvet Tamiri

Duş veya Küvet Tamiri kategorisinde bir hizmet uzmanı mı bulmanız gerekiyor? Uygun fiyatlarla kaliteli uzmanlar bulmanıza yardımcı olacağız. Sadece bir talep girin.

Ayrıca bakınız:Fiyat

1.500 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

FAYDALI BİLGİ

Ne bilmek istiyorsun

Hasarlı banyo, lavabo veya duşunuz mu var?

Cevap, tamir servisimizdir. Banyonuzu Wilio banyo yüzey onarım uzmanlarının yetenekli ellerine bırakın. Kaza sonucu oluşan hasar ve genel bozulma, sıhhi tesisatınızı etkileyebilir. Banyo veya tuvaletteki hasarlı yüzeyler, duş veya lavabodaki çatlaklar, özellikle otel gibi ticari işletmeler söz konusu olduğunda, kurumun itibarını hemen bozabilir. Bu hasarlar aynı zamanda eviniz için tehlikeli olabilecek su sızıntısına neden olabilir. İyi haber şu ki, bu tür hasarların telafisi imkansız değildir.

Wilio, yüzeylerin onarımı ve restorasyonu için en iyi pratiklerin uygulanmasında yılların deneyime sahip uzmanlarla çalışır. Bu uzmanlar, çatlakları ortadan kaldırır ve araları bozulmuş seramik ürünlerinin yeni gibi görünmesini sağlar. Uzmanlarımızın kullandığı teknoloji ve mükemmel becerileri ile lavabo, klozet ve duşakabininiz profesyonelce yenilenebilir.

Bu hizmete dair bazı avantajlar:
  • Mükemmel renk uyumunu sağlamak için son teknoloji yazılım. Benzersiz renk eşleştirme yazılımının kullanımı, herhangi bir onarımın en kritik parçasıdır. Bu sayede teknisyen, banyo yüzeyindeki renk ile aynı rengi kullanabilir. Yazılım, renk için tahmin yürütür ve insan hatası riskini ortadan kaldırır.
  • Size zaman ve para kazandıran bir hizmet. İster evinizdeki banyonun yüzeyini onarmaya ihtiyacınız olsun, ister iş yerinizdeki parçaların yıpranmış yüzeylerini örtmek isteyin, bu yaklaşım kusurlu bir parçayı yenisiyle değiştirmekten çok daha etkili olacaktır. Parçanın yapısı sağlamsa ve tamamen hasar görmemişse, yüzey onarımının mümkün olduğunu ve önerildiğini unutmayın. Bizimle sadece zor kazandığınız paradan değil, zamandan ve emekten de tasarruf edeceksiniz. Sonuç olarak, banyo ekipmanınızı birkaç saat içinde mükemmel bir şekilde tamir ettirebilirsiniz.

Wilio'dan rezerve edebileceğiniz banyo yüzeyi onarımları. Wilio kalifiye uzmanlarının evinizde veya ticari işletmenizde tamir edebileceği hasar türlerinin kısa bir listesi: küvetteki çatlak parçaları onarmak, çatlak lavaboları onarmak, küvetteki, lavabodaki veya duşakabindeki çizikleri düzeltmek, banyo yüzeylerini tamir etmek.

Ev sahiplerinin banyo tamir setlerini kullanması riskidir. Hijyenik yüzeyi kendinizin tamir etme fikri, piyasada bulunan birçok tamir seti sayesinde size oldukça cazip gelebilir. Ancak, herhangi bir onarım yapmadan mükemmel sonuçlar arıyorsanız, Wilio'nun tecrübeli yüzey yenileme uzmanına danışmalısınız. Farklı yüzeyler ve malzemeler, çoklu malzeme kitleri, renk eşleştirme sistemleri ve polimer bazlı reçine veya seramik dolgular ile ilgili bilgi ve becerisine sahipken, ürün artık tamir edilemediğinde durumu daha da kötüleştirebilirsiniz. Bu nedenle, banyo gereçlerinin ömrünü uzatmak ve mükemmel yüzeyin tadını çıkarmak istiyorsanız, Wilio üzerinden deneyimli bir banyo yüzey onarım uzmanını aramalısınız.

Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Bir banyo yüzeyini onarmak genellikle ne kadar sürer?

Cevap: Onarılması gereken yüzeydeki hasarın türüne ve yapılan işin miktarına bağlıdır. Tipik bir ev onarımı 2 ila 4 saat sürebilirken, daha büyük bir ticari alan onarımı 4 ila 8 saat sürebilir.

Soru: Siparişin verildiği gün onarım yapılabilir mi?

Cevap: İletişim kurduğunuz / seçtiğiniz uzmanın müsaitliğine bağlıdır. Hizmetin tarihini ve saatini doğrudan uzman ile ayarlayınız.

Soru: Wilio aracılığıyla ticari işletmeler için bir tamirci ayarlayabilir miyim?

Cevap: Kesinlikle! Birlikte çalıştığımız uzmanlar, hem evlerin hem de ticari işletmelerin ihtiyaçlarını karşılayabilecek şekilde eğitilmiştir. Wilio talebinizi kısa bir açıklama ile girmeniz yeterlidir!

Soru: Banyoyu, lavaboyu veya duşu kullanmaya başlamadan önce ne kadar beklemem gerekiyor?

Cevap: Her şeyin düzgün bir şekilde yerine oturduğundan emin olmak için onarımdan itibaren en az bir gün beklemenizi öneririz.

Soru: Wilio hizmeti hangi bölgeleri kapsar?

Cevap: Wilio hizmeti tüm Türkiye'yi kapsar ve başka birçok ülkede de mevcuttur.