Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç
Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç

Düğünler, Kutlamalar, Etkinlikler

Uygun bir fiyata bölgenizden yetenekli uzmanları işe alın.

TEKLİF AL

1.500 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Düğünler, Kutlamalar, Etkinlikler

Düğünler, Kutlamalar, Etkinlikler kategorisinde bir hizmet uzmanı mı bulmanız gerekiyor? Uygun fiyatlarla kaliteli uzmanlar bulmanıza yardımcı olacağız. Sadece bir talep girin.

Ayrıca bakınız:Fiyat

1.500 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Hizmetin parçası nedir

Etkinlik öncesi planlama
Etkinlik yöneticiniz, zor zaman çizelgelerini onaylayacak, olası yerleri ve bütçeleri belirleyecek bir ön planlama tartışmaları yapacaktır. Daha sonra sigorta ve izinleri ayarlar, yerel yönetimler veya yönetim organları ile temas halinde olacaktır. Gerekirse, etkinlik yöneticisi, etkinliğinize azami dikkati sağlamak için pazarlama materyallerinin üretimi ile birlikte medya iletişimini ve PR kampanyalarını da yönetebilir. Son olarak ayrıntılı bir zaman çizelgesi hazırlayacak.
Yer ve ekipman
Etkinlik tarihi yaklaşırken, etkinlik yöneticiniz gerekli ekipmanı satın almaya başlayacak ve etkinliğin konusunda sizinle aynı fikirde olacaktır. Size en iyi teklifi sağlamak ve seçtiğiniz tarih için bütçeniz dahilinde uygun yerleri belirlemek için çalışacaktır. Ayrıca sözleşmeleri kontrol edecek, olası yerleri müzakere edecek ve tedarikçilerle iletişim kuracak.Etkinlik yöneticiniz ayrıca görsel-işitsel, afişler, sahneler ve ışıklandırma dahil ekipmanların kiralanmasını ayarlayacaktır. Tüm bu tedarikçileri koordine edecek.
Üçüncü şahısları işe alma ve iletişim
Kaliteli bir etkinlik için yeterli sayıda insana ihtiyacınız olacak. Etkinlik yöneticisinin görevi, tüm pozisyonların etkinliğin beklentileri hakkında tam olarak bilgilendirilmiş nitelikli veya deneyimli personel tarafından doldurulmasını sağlamaktır. Etkinlik sırasında, her şeyin yolunda olduğundan emin olmak için personelin faaliyetlerini denetleyecektir. Yöneticiniz ayrıca konuşmacılar ve sponsorlar da dahil olmak üzere üçüncü şahıslarla iletişim halinde olacaktır.
Günün mesajı
Son olarak, etkinlik yöneticiniz sahneye ilk geldiği gün etkinliğinizi yönetmenize yardımcı olacak ve muhtemelen en son çıkan kişi olacaktır. Tüm katılımcılar için sorunsuz bir deneyim sağlamak için her şey perde arkasında kontrol altında olacak. Gün boyunca tedarikçiler, çalışanlar ve konuşmacılarla ilgili tüm soruları cevaplayacaktır. Sadece olayın gidişatına odaklanabilirsiniz.
Kullanışlı bilgi

Ne bilmek istiyorsun

Etkinlik yöneticisinin bir planlayıcı ile aynı olmadığını ve bir planlayıcının tüm görevlerini yerine getirmediğini belirtmek önemlidir. Etkinlik yöneticisi ise uzun yıllar sinemalarda gösterilecek bir filmi planlamakla görevlendirilmiş bir yönetmene benzetilebilir.

Bir etkinlik yöneticisi tutmanın, etkinliği kendiniz düzenlemeye kıyasla avantajlarının neler olduğunu hiç merak ettiniz mi? Etkinlik yöneticileri geniş deneyime sahiptir ve en son teknolojik yenilikler konusunda bilgilidir. Bu nedenle etkinliğinizi daha etkili bir şekilde organize edebilirler ve size çok zaman ve para tasarrufu sağlayabilirler.

Bir etkinlik yöneticisi kiralamak ciddi bir karardır ve ne aradığınızı bilmeniz gerekir. Etkinlik yöneticileri etkinliğin başarısından, mekanın nasıl göründüğünden ve her şeyin nasıl sorunsuz çalıştığından sorumludur. İş için doğru kişiyi işe almak için, hangi becerilere ve özelliklere sahip olması gerektiğini anlamak önemlidir.

Etkinlik yöneticisi hizmetleri, etkinliğinizden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olur. Etkinliğinizin her yönünü planlamanıza, organize etmenize ve koordine etmenize yardımcı olan deneyimli profesyonellerdir. Her şeyin sizin belirlediğiniz özelliklere göre yapıldığından ve her şeyin iyi yapıldığından emin olurlar. Bu hizmetler özellikle çok sayıda hareketli parçanın bulunabileceği büyük etkinlikler için önemlidir. Etkinlik yöneticileri, sizin için en önemli ayrıntılara odaklanabilmeniz için tüm ayrıntılarla ilgilenir.

Etkinlik yöneticisi, tüm etkinlik süreciyle ilgilenen kişidir. Etkinliğin şirketin amaç, hedef ve bütçesine göre planlanmasından ve yürütülmesinden sorumludur. Etkinlik yöneticisi, satış ve pazarlamadan finans ve üretime kadar organizasyonun tüm alanlarında doğrudan yer alır.

Her şeyi mükemmel bir şekilde organize etmek istiyorsanız bir etkinlik yöneticisi kiralamanız şarttır. Ama bunun için ne kadar para harcamanız gerekecek? Etkinlik yöneticileri, şirkete, etkinlik türüne ve konuma bağlı olarak farklı fiyatlar uygular. Bir etkinlik yöneticisi kiralamak ve fazla ödeme yapmamak için pazarlık yapmaya hazır olmanız gerekir.

Etkinlik yöneticilerinin özel niteliklere ihtiyacı olup olmadığı sorusu çok yaygın bir sorudur. Bu ilginç bir tartışma çünkü endüstriyi genellikle iki gruba ayırıyor. İlk grup, ​​mesleğin düzenlenmesi gerektiğine ve bu meslekte çalışanların bazı niteliklere sahip olması gerektiğine inanmaktadır. İkinci grup, ​​etkinlikler konusunda tutkulu olmanın ve iyi insan becerilerine sahip olmanın bu sektörde başarılı olmak için ihtiyacınız olan tek şey olduğunu savunuyor.

Wilio aracılığıyla bir etkinlik koordinatörü işe alarak, etkinliğinizi kusursuz bir şekilde bir araya getirmek için beceri, bilgi ve deneyime sahip, kendini kanıtlamış bir profesyoneli işe alma avantajına sahip olursunuz. Bir Wilio etkinlik koordinatörü ile çalışarak, her şeyin zamanında halledildiğinden emin olabilirsiniz. Yanınızda ne yaptığını bilen biri olduğunda başarılı bir etkinlik yapmak çok daha kolaydır.

Sıkça Sorulan Sorular

Neden Wilio aracılığıyla bir etkinlik koordinatörü işe almalı? Sinirlerini kurtaracaksın
Planlanan kurumsal etkinliğiniz için bir etkinlik yöneticisi tutmayı düşünüyor musunuz? Düğün gününüzde sizi stresten kurtaracak yetenekli birini mi arıyorsunuz? Her büyük etkinlik (ve daha küçük olanlar) için, etkinliğin genel olarak sorunsuz ilerlemesiyle ilgilenen bir koordinatör bulacaksınız. Stresinizi en aza indirin ve bir yer ve tedarikçiler için rezervasyon yapmaktan tüm günü organize etmeye kadar her konuda size yardımcı olacak bir uzman işe alın. Wilio'da deneyimli bir etkinlik yöneticisi bulmak kolaydır. İster bir düğün, fuar, konferans, spor etkinliği, kongre, parti veya başka bir şey organize ediyor olun, doğru kişi, etkinliğinizi harika bir güne dönüştürecek perde arkasındaki tüm küçük (ve büyük) küçük şeylerle ilgilenecektir.
Bir etkinlik yöneticisinin rolü nedir?
Gün boyunca ön planlama, organizasyon ve lojistiği yönetir. Her şeyin kontrol altında olması ve olası sorun noktalarını izlemesi sayesinde etkinliğinizin sorunsuz ilerlemesini sağlar.
Kendi başına bir etkinlik düzenlemeye kıyasla bir etkinlik yöneticisi tutmanın avantajları nelerdir?
Ana avantaj, büyük bir zaman tasarrufu ve aynı zamanda daha profesyonelce organize edilmiş ve dolayısıyla daha keyifli bir etkinliktir. Deneyimli bir olay yöneticisi, işe yarayan denenmiş ve test edilmiş süreçleri kullanacaktır.
Bir etkinlik yöneticisinde hangi becerileri aramalısınız?
Kesin, organize olmalı ve etkili süreçler ve prosedürler parmaklarının ucunda olmalıdır. Kaliteli tedarikçiler ve üçüncü şahıslarla iyi ilişkiler, başarının anahtarıdır. Bir başka iyi nokta, başarılı olayları yönetmede önceki deneyimdir.
Etkinlik yöneticilerinin özel niteliklere ihtiyacı var mı?
Etkinlik yöneticinizin resmi bir yeterliliğe sahip olması gerekmez, ancak çoğu eğitimlidir. Etkinlik yöneticileri arasında işletme, iletişim ve pazarlama bölümlerinden mezunlar da bulacaksınız.
Hizmetlerini rezerve etmek için en uygun zaman ne zamandır?
Yeterli ilerleme şarttır. İdeal olarak, boyutuna bağlı olarak, yaklaşan etkinlikten 3-6 ay öncedir. Bu size tüm detayları planlamak ve gerekli başvuruları ve izinleri işlemek için yeterli zaman verecektir.
Bir etkinlik yöneticisi tutmanın maliyeti nedir?
Wilio aracılığıyla bir etkinlik yöneticisi tutmanın bedeli, etkinliğin türüne ve boyutuna bağlı olacaktır. Daha büyük hisse senetleri size daha fazla paraya mal olacak. Kapsamlı planlama, daha uzun siparişler, çok sayıda misafir, tedarikçi ve uzun mesafeli yolculuklar gerektirirler.
Bir etkinlik yöneticisinin hizmetleri neler içerir?
Etkinlik yöneticiniz gününüzün tüm yönleriyle ilgilenecek ve muhtemelen tüm sorunları siz bilmeden önce çözecektir. Çünkü etkinlik yöneticisi, etkinliğin veya dekorasyonun temasının arkasında değil (bazıları bu hizmeti sunsa da), etkinliği ve sahne arkasından yürütülmesini yönetiyor.
Kullanışlı bilgi

Bilmen gereken

Kendi düğününüzü planlamak göz korkutucu bir iştir. İzlenecek çok fazla ayrıntı ve verilecek kararlar var. İnternette bulunan tüm bilgilerle, nereden başlamanız gerektiğini veya kendinize hangi soruları sormanız gerektiğini anlamak zor olabilir. Wilio senin için burada. Düğünlerde, kutlamalarda, etkinliklerde mekan güvencesi, mekan dekorasyonu, aydınlatma ve ses ,DJ ve müzik catering konularında uzman kadromuzla kaliteli hizmetler sunuyoruz. Sosyal etkinliklerin fiyatı genellikle ne kadar sürdüklerine bağlıdır (örn. 1-8 saat arası). Ayrıca, gerektiğinde o kategoride bir uzmanımızı sağlayacak çeşitli fotoğrafçılar, kameramanlar ve moderatörler bulacaksınız ayrıca hepsi uygun bir maliyete.