Wilio hoş geldiniz!

Sen Bir kayıtsız hizmet veren olarak Wilio incelemekte olarak

Hizmet verene geçiş
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
başvuru hakkında
uygulamayı indirin
O nasıl çalışır
Sıkça Sorulan Sorular
Nasıl artırabilir
Bize Ulaşın
O Wilio
oturum aç
Wilio hoş geldiniz!

Sen Bir kayıtsız hizmet veren olarak Wilio incelemekte olarak

Hizmet verene geçiş
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
başvuru hakkında
uygulamayı indirin
O nasıl çalışır
Sıkça Sorulan Sorular
Nasıl artırabilir
Bize Ulaşın
O Wilio
oturum aç

Düğünler, Kutlamalar, Etkinlikler

Uygun bir fiyata bölgenizden yetenekli uzmanları işe alın.

Bir projeyi Liste

27 638 profesyonel

50 983 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

199 720 uygulama indirmeleri

Düğünler, Kutlamalar, Etkinlikler

Düğünler, Kutlamalar, Etkinlikler kategorisinde bir hizmet uzmanı mı bulmanız gerekiyor? Uygun fiyatlarla kaliteli uzmanlar bulmanıza yardımcı olacağız. Sadece bir talep girin.

27 638 profesyonel

50 983 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

199 720 uygulama indirmeleri

Hizmetin parçası nedir

Etkinlik öncesi planlama
Etkinlik yöneticiniz, zor zaman çizelgelerini onaylayacak, olası yerleri ve bütçeleri belirleyecek bir ön planlama tartışmaları yapacaktır. Daha sonra sigorta ve izinleri ayarlar, yerel yönetimler veya yönetim organları ile temas halinde olacaktır. Gerekirse, etkinlik yöneticisi, etkinliğinize azami dikkati sağlamak için pazarlama materyallerinin üretimi ile birlikte medya iletişimini ve PR kampanyalarını da yönetebilir. Son olarak ayrıntılı bir zaman çizelgesi hazırlayacak.
Yer ve ekipman
Etkinlik tarihi yaklaşırken, etkinlik yöneticiniz gerekli ekipmanı satın almaya başlayacak ve etkinliğin konusunda sizinle aynı fikirde olacaktır. Size en iyi teklifi sağlamak ve seçtiğiniz tarih için bütçeniz dahilinde uygun yerleri belirlemek için çalışacaktır. Ayrıca sözleşmeleri kontrol edecek, olası yerleri müzakere edecek ve tedarikçilerle iletişim kuracak.Etkinlik yöneticiniz ayrıca görsel-işitsel, afişler, sahneler ve ışıklandırma dahil ekipmanların kiralanmasını ayarlayacaktır. Tüm bu tedarikçileri koordine edecek.
Üçüncü şahısları işe alma ve iletişim
Kaliteli bir etkinlik için yeterli sayıda insana ihtiyacınız olacak. Etkinlik yöneticisinin görevi, tüm pozisyonların etkinliğin beklentileri hakkında tam olarak bilgilendirilmiş nitelikli veya deneyimli personel tarafından doldurulmasını sağlamaktır. Etkinlik sırasında, her şeyin yolunda olduğundan emin olmak için personelin faaliyetlerini denetleyecektir. Yöneticiniz ayrıca konuşmacılar ve sponsorlar da dahil olmak üzere üçüncü şahıslarla iletişim halinde olacaktır.
Günün mesajı
Son olarak, etkinlik yöneticiniz sahneye ilk geldiği gün etkinliğinizi yönetmenize yardımcı olacak ve muhtemelen en son çıkan kişi olacaktır. Tüm katılımcılar için sorunsuz bir deneyim sağlamak için her şey perde arkasında kontrol altında olacak. Gün boyunca tedarikçiler, çalışanlar ve konuşmacılarla ilgili tüm soruları cevaplayacaktır. Sadece olayın gidişatına odaklanabilirsiniz.
Sıkça Sorulan Sorular

Neden Wilio aracılığıyla bir etkinlik koordinatörü işe almalı? Sinirlerini kurtaracaksın
Planlanan kurumsal etkinliğiniz için bir etkinlik yöneticisi tutmayı düşünüyor musunuz? Düğün gününüzde sizi stresten kurtaracak yetenekli birini mi arıyorsunuz? Her büyük etkinlik (ve daha küçük olanlar) için, etkinliğin genel olarak sorunsuz ilerlemesiyle ilgilenen bir koordinatör bulacaksınız. Stresinizi en aza indirin ve bir yer ve tedarikçiler için rezervasyon yapmaktan tüm günü organize etmeye kadar her konuda size yardımcı olacak bir uzman işe alın. Wilio'da deneyimli bir etkinlik yöneticisi bulmak kolaydır. İster bir düğün, fuar, konferans, spor etkinliği, kongre, parti veya başka bir şey organize ediyor olun, doğru kişi, etkinliğinizi harika bir güne dönüştürecek perde arkasındaki tüm küçük (ve büyük) küçük şeylerle ilgilenecektir.
Bir etkinlik yöneticisinin rolü nedir?
Gün boyunca ön planlama, organizasyon ve lojistiği yönetir. Her şeyin kontrol altında olması ve olası sorun noktalarını izlemesi sayesinde etkinliğinizin sorunsuz ilerlemesini sağlar.
Kendi başına bir etkinlik düzenlemeye kıyasla bir etkinlik yöneticisi tutmanın avantajları nelerdir?
Ana avantaj, büyük bir zaman tasarrufu ve aynı zamanda daha profesyonelce organize edilmiş ve dolayısıyla daha keyifli bir etkinliktir. Deneyimli bir olay yöneticisi, işe yarayan denenmiş ve test edilmiş süreçleri kullanacaktır.
Bir etkinlik yöneticisinde hangi becerileri aramalısınız?
Kesin, organize olmalı ve etkili süreçler ve prosedürler parmaklarının ucunda olmalıdır. Kaliteli tedarikçiler ve üçüncü şahıslarla iyi ilişkiler, başarının anahtarıdır. Bir başka iyi nokta, başarılı olayları yönetmede önceki deneyimdir.
Etkinlik yöneticilerinin özel niteliklere ihtiyacı var mı?
Etkinlik yöneticinizin resmi bir yeterliliğe sahip olması gerekmez, ancak çoğu eğitimlidir. Etkinlik yöneticileri arasında işletme, iletişim ve pazarlama bölümlerinden mezunlar da bulacaksınız.
Hizmetlerini rezerve etmek için en uygun zaman ne zamandır?
Yeterli ilerleme şarttır. İdeal olarak, boyutuna bağlı olarak, yaklaşan etkinlikten 3-6 ay öncedir. Bu size tüm detayları planlamak ve gerekli başvuruları ve izinleri işlemek için yeterli zaman verecektir.
Bir etkinlik yöneticisi tutmanın maliyeti nedir?
Wilio aracılığıyla bir etkinlik yöneticisi tutmanın bedeli, etkinliğin türüne ve boyutuna bağlı olacaktır. Daha büyük hisse senetleri size daha fazla paraya mal olacak. Kapsamlı planlama, daha uzun siparişler, çok sayıda misafir, tedarikçi ve uzun mesafeli yolculuklar gerektirirler.
Bir etkinlik yöneticisinin hizmetleri neler içerir?
Etkinlik yöneticiniz gününüzün tüm yönleriyle ilgilenecek ve muhtemelen tüm sorunları siz bilmeden önce çözecektir. Çünkü etkinlik yöneticisi, etkinliğin veya dekorasyonun temasının arkasında değil (bazıları bu hizmeti sunsa da), etkinliği ve sahne arkasından yürütülmesini yönetiyor.
Örnekler

Yapılan eserlerin galerisi Hizmet verenlerimizden

Mobilya imalatıHasan
Elektro kurulumlarİbrahim L.
Bir apartman / evin yeniden inşasıHüseyin J.
Yapım işiAli G.
Yapım işiAli G.
Tasarım, mimari, projeler ve diğer hizmetlerİsmail
Bir apartman / evin yeniden inşasıHüseyin J.
Sizin için hizmetlerYusuf B.
MontajOsman K.

Wilio uygulamasını indirin
Android veya iOS için