Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç
Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç

Dövme Demir Kapı

Uygun bir fiyata bölgenizden yetenekli uzmanları işe alın.

TEKLİF AL

1.502 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Dövme Demir Kapı

Dövme Demir Kapı kategorisinde bir hizmet uzmanı mı bulmanız gerekiyor? Uygun fiyatlarla kaliteli uzmanlar bulmanıza yardımcı olacağız. Sadece bir talep girin.

Ayrıca bakınız:Fiyat

1.502 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

FAYDALI BİLGİ

Ne bilmek istiyorsun

 Ferforje Kapı 

 

Ferforje kapılar, mülkünüzün güvenliğini artırmanın çekici bir yoludur. Evinizin görünümünü değiştiren ve dönüştüren bu kapılar, genellikle konukların girmeden önce görecekleri ilk şeydir, bu nedenle doğru izlenimi vermeleri çok önemlidir.Neyse ki, ferforje kapılar kaliteli malzemelerden yapılmıştır ve bahçenize veya araba yolunuza güzel bir katkı sağlamalıdır. Bu kapılarda korkuluklar ve çitler standart olarak gelirken, kapı direklerinde isteğe bağlı aksesuarlar da mevcuttur - ihtiyacınız varsa.

Ferforje, yüzyıllardır bir yapı malzemesi olarak değerlendirilmiştir. Bir kapı veya çitin parçası olarak kullanıldığında, her eve şık ve güzel bir görünüm kazandırabilir.

Kapılar sadece mülke giriş ve çıkış sağlamakla kalmaz, ayrıca araçlar ve yayalar için rahat bir giriş alanı sağlar, kapılar ve ferforje çitler estetik bir izlenim yaratarak sokakların değerini ve çekiciliğini artırır.

İnsanların evlerinin dış cephesi için metal bir kapı veya çit seçmelerinin en yaygın nedenlerinden biri klasik görünümleridir - onlara lüks ve tarih duygusu verirler ve eski dünya güzelliğinin özüdürler.

Aslında çok az ferforje kapı vardır ve özellikle nemli veya tuzlu ortamlarda paslanma eğilimi gösterdikleri için biraz uzak durulmaktadır. Bu ortamlarda, diğer malzemeler daha sık kullanılmaktadır ve günümüzün modern ve sofistike işleme süreçlerinde, aralarında ayrım yapmak neredeyse imkansızdır. Kaliteli demir, her türlü hava şartlarına dayanabilen bir üründür. Sağlam koruyucu kaplamalarımız ve profesyonel kurulumumuzla, demir kapılarınızın ömür boyu kullanılacağından emin olabilirsiniz.

Mahremiyet için kapılar ve çitler

İnsanların ferforje bir çit veya kapı seçmelerinin en yaygın nedenlerinden biri özel alanı korumaktır. Ticari metal çit, dış ortamın olumsuz etkilerini önlemek ve etraftan görünürlüğü azaltmak için kullanılabilir.

İhtiyaç duyduğunuz mahremiyet türüne bağlı olarak, farklı tasarımlar yaratabilirsiniz ve birçoğu evinizin mimarisini ve kişisel tarzınızı tamamlayan el yapımı unsurlara sahiptir.

Giriş kapıları

Erişim için kapılar, erişimi kısıtlamanın bir yolundan çok daha fazlasıdır. Coğrafi konumdan bağımsız olarak, ferforje, Art Nouveau, Gotik ve hatta Barok gibi bir dizi sanatsal tarihi stili yakalama potansiyeline sahiptir. Dikkat çeken ve güçlü bir izlenim yaratan demir kapılarımız her türlü mülkün önemli bir parçasıdır ve zamanın testine dayanacak şekilde tasarlanmıştır.

Orijinal bir şey mi tercih edersiniz?

Ayrıca, evinize ve estetik tercihlerinize uyacak benzersiz ve özelleştirilmiş bir ferforje stili yaratabilecek kişiselleştirilmiş bir tasarım hizmeti sunuyoruz. İki parçalı, döner ve kayar kapılar sunuyoruz, ayrıca tasarım öğeleri ve çeşitli karmaşık motifler, geniş eğriler, karmaşık spiraller ve yatay ve dikey sütunlar da dâhil edebiliriz.

Bahçe kapıları

Kendinizi bahçede daha da rahat hale getirmek istediğiniz kutsal bir yerde şımartın? Ferforje bahçe kapıları, dış cephenizin bu özel köşesine büyüleyici bir giriş oluşturabilir, mahremiyetinize ve estetik zevkinize uyacak şekilde tasarlanabilir.

Peki, çiçek süslemenizi tamamlayacak güzel ferforje ızgaraya ne dersiniz? Usta demircilerimiz, hayal ettiğiniz her türlü dekoratif veya süs tasarımını size uyarlayabilir.

Güvenlik çitleri ve kapıları

Güvenlik çitleri ve havuz kapıları güvenlikle ilgilidir, bu nedenle yapımı ve montajı birinci sınıf olmalıdır. Ve elbette, çocukların gözetiminin yerini tutmazlar, ancak özellikle ferforje gibi dayanıklı ve sağlam bir malzemeden yapılmışlarsa, büyük bir güvenlik hissi sağlayabilirler.

Havuzun güvenlik çiti, çevresinin görünümünü de önemli ölçüde iyileştirebilir. Dekoratif, sanatsal ve mimari aksanların eklenmesiyle, bir ferforje güvenlik çiti sadece muhteşem görünmekle kalmaz, aynı zamanda herhangi bir mülkün gerçek ve algılanan değerini de artırabilir.

Ekibimiz, havuz güvenlik çitinizi tüm özelliklere ve kişisel stil tercihlerinize uyacak şekilde tasarlayabilir. İster klasik tasarımları, ister karmaşık kıvrımları ve spiralleri tercih edin, ister geleneksel çit noktalarıyla işaretlenmiş sütunların ihtişamını seviyor olun, olasılıklarınız neredeyse sınırsız.

Korkuluklar

Ferforje demiri bir sanat eserine dönüştürme yeteneklerinden bahsetmeye değer. Korkuluklar sadece çekici bir iç ve dış tasarım unsuru değildir, korkuluklar, merdivenler, güverte ve balkonlarda da önemli bir güvenlik önlemidir.

Akdeniz tarzı bir villanın parçası olarak simetrik demir sütunlardan karmaşık kıvrımlara, kemerlere ve diğer motiflere veya cilalı ahşap bir korkuluğun altındaki kraliyet spiraline, her bir korkuluk paneline dâhil edilmesine izin verir. Her bir sütun, uygulanabilir bina kodları ve spesifikasyonlarına uyarken tasarım tercihlerinize uyacak şekilde elle yapılabilir.

İçeride veya dışarıda, bir dizi uzun ömürlü korkuluk tasarımları üretiyor ve kuruyoruz. Çürüyen ve paslanabilen ahşap veya alüminyumdan farklı olarak, ferforje her türlü hava koşuluna dayanabilir ve bu da onu güverte, balkon ve sundurmadaki bir korkulukta kullanmak için mükemmel bir malzeme haline getirir. Ve bakımı unutun. Koruyucu bir kaplama ile bozulmaz demir korkuluklarımız ömür boyu kullanmak için tasarlanmıştır. Sürekli temizlenmesi gereken camın aksine, demir dekoratif korkuluklarımız neredeyse hiç bakım gerektirmez!

Pahalıdır

Ferforje çitler, zariften rüstiklere birçok farklı varyasyon sunabilirken, görünümlerinin bir bedeli vardır. Ferforje, üretimindeki malzeme ve sorunlardan dolayı ahşap ve vinil çitlere göre daha pahalıdır. Ayrıca özellikle ferforje tasarımı ölçüye göre yapılırsa montaj biraz daha pahalıdır.

Daha dayanıklıdır

Ferforje çit, ahşap veya vinil gibi diğer yaygın çit malzemelerinden çok daha güçlüdür. Ferforje bu kadar kolay zarar görmediğinden dolayı güvenlik açısından diğer birçok çite göre daha iyi bir malzemedir. Dayanıklılık ayrıca ferforje çitlerin diğer çitlerden çok daha uzun süre dayanması anlamına gelir. Çoğu durumda, bu çitlerin bakımı kolaydır, özellikle de boyanmışlarsa. Boya, metallerde oluşabilecek küçük çatlaklarda korozyona neden olabilecek maddelerin birikmesini engeller.

Zamanla hava hasarları meydana gelecektir

Diğer demir alaşımlarına göre ferforje korozyon direncinde daha iyi veya daha kötü olduğu konusunda çelişkili çalışmalar vardır. Gerçek şu ki, ferforje çit yeterince havalandırılırsa, aşınmaya başlayacaktır. Ferforje üzerinde pas oluşumu, metal artıklarından dolayı özellikle zordur. Cüruf, taştan cevherin eritilmesinin bir yan ürünüdür. Bu, metal büküldüğünde veya aşındığında daha belirgindir. Cüruf lifleri, ferforjeye görsel olarak çekici olan ahşap benzeri bir yüzey verirken, bu yüzeyde genellikle korozyona neden olan ve suyu toplayabilen küçük çukurlar oluşur. Bu çukurların temizlenmesi zordur, özellikle paslanmaya başlarlarsa. Yukarıda da belirtildiği gibi, ferforje boyamak paslanmayı önleyebilir.

Dekoratiftir

Bu tür demir için ferforje terimi kullanılır, çünkü birçok farklı şekil ve desende işlenebilir. Alaşımın kendisi, birçok sanatçı ve tasarımcının ilginç desenler oluşturabileceği elastik ve şekillendirilebilir bir yapıya sahiptir. Evde kullanım için ilham veren, ferforje çitlerin ilginç harika desenlerini ve fotoğraflarını içeren kitaplar ve web siteleri vardır.

Gizlilik koruması

Ferforje birçok farklı tasarım ve şekilde bükülebilse de bu malzemeden yapılan çitler genellikle oldukça şeffaftır. Ferforje çitler için yaygın desenler olan düz yatay şeritler, genellikle "açık" desenler olarak kabul edilir. Açık desenler sağlam demir çubuklar içerir ve bu çubuklar genellikle insanları ve hayvanları binamızdan uzak tutacak kadar birbirlerine yakın ancak gözlerden uzak tutamayacak kadar da ayrıktır.