Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç
Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç

Döşeme Montajı veya Değişimi

Uygun bir fiyata bölgenizden yetenekli uzmanları işe alın.

TEKLİF AL

1.502 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Döşeme Montajı veya Değişimi

Döşeme Montajı veya Değişimi kategorisinde bir hizmet uzmanı mı bulmanız gerekiyor? Uygun fiyatlarla kaliteli uzmanlar bulmanıza yardımcı olacağız. Sadece bir talep girin.

Ayrıca bakınız:Fiyat

1.502 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Sıkça Sorulan Sorular

Neden Wilio'da bir döşeme uzmanı aramalısınız?
Zemini döşemeniz mi yoksa yenisiyle değiştirmeniz mi gerekiyor? Wilio'da ahşap, laminat, linolyum, fayans, beton, epoksi ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli zemin ve yüzey türlerinde uzmanlar bulacaksınız. Eviniz, ofisiniz veya ticari alanınız için bir zemine ihtiyacınız varsa, bizimle birlikte ihtiyaçlarınıza, bütçenize uygun ve harika görünecek bir çözüm önerecek bir profesyonel bulacaksınız. Wilio, yalnızca seçilen zemin tipini döşeyecek bir uzman bulmanıza yardımcı olmakla kalmayacak, aynı zamanda bölgenizdeki herhangi bir zemini döşemek için en yüksek puan alan ustaların tekliflerini karşılaştırarak tasarruf etmenizi sağlayacaktır.
Zemin döşeyicisi benim için hangi hizmetleri yapacak?
Çoğu zaman eski zeminleri kaldırmak ve yeni zeminler döşemekle ilgilidir. Bu tür işlerin bir parçası olarak, montajcı, gerekirse, alttaki zemin katmanını düzleştirebilir, ısı yalıtımı, su yalıtımı uygulayabilir ve ardından zemini yenisiyle değiştirebilir.
Zeminlerde yaygın olarak hangi malzemeler kullanılıyor?
En yaygın iç döşeme malzemeleri, dış çözümler olarak laminat parke, fayans, halı, ahşap parke, vinil, mantar veya ahşap plastik ve taşı içerir.
Ücretsiz zemin döşeme tekliflerini nasıl alabilirim?
Wilio, zemin döşeme için farklı fiyatları kolayca elde etmenizi ve karşılaştırmanızı sağlar. Ne yapmanız gerektiğini açıklayan bir talep girin ve birkaç dakika içinde yerel döşeme uzmanlarından ücretsiz teklifler almaya başlayacaksınız. O zaman tek yapmanız gereken teklifleri karşılaştırmak ve size uygun olanı seçmek.
Döşemeciler hangi araçları ve ekipmanları kullanır?
Zemini döşemek için kullanılan araç ve gereçler zeminin türüne göre değişiklik gösterecektir, ancak en yaygın olanları çekiç, metre, çekiç plakası, matkap, testere, kesici, tebeşir, su terazisi ve lazer nişangahıdır.
Zemin döşemenin maliyeti nedir?
Kesin fiyat, zeminin boyutuna, zemin tipine ve görev için gereken karmaşıklığa ve zamana bağlı olacaktır. Fiyat, finişerin yakında olup olmamasından veya daha uzak bir mesafeden gelmesi gerektiğinden de etkilenebilir.
Zemin döşemesi için neden bir şirket yerine Wilio'dan bir usta tutmalıyım?
Bizden bir uzman, ihtiyaçlarınıza ve zaman olanaklarınıza daha iyi uyum sağlayabilir. Buna ek olarak, Wilio'da çeşitli fiyat teklifleri arasından seçim yapabilirsiniz, böylece makul bir fiyata kaliteli işler elde edebilirsiniz. Ek olarak, malzemeleri nereden satın alacağınıza karar vererek daha da fazla tasarruf edebilirsiniz.
Kullanışlı bilgi

Ne bilmek istiyorsun

Dört ana döşeme malzemesi türü vardır ve bunlardan ilki halıdır. Halı, döşeme için yaygın bir malzemedir ve birçok farklı renk, stil ve tasarımda gelir. Halı, ses yalıtımı için de çok etkili bir araç olabilir. İkinci döşeme türü laminattır. Laminat parke, ahşap parkeden çok daha ucuz olabileceği için yaygın olarak kullanılan bir malzemedir. Laminatın ahşaba göre neme karşı dayanıklı olması gibi başka avantajları da vardır. Geçmişte halı döşeme için popüler bir seçimdi, ancak bu malzeme zayıf dayanıklılığı nedeniyle gözden düştü. Halının temizlenmesi de zor olabilir ve genellikle düşük kaliteli malzemelerden yapılır. Fayans ve ahşap döşeme, dünyadaki evlerde popülerliğini koruyan diğer seçeneklerdir. Karo genellikle mutfaklarda ve banyolarda döşeme olarak kullanılırken, ahşap genellikle oturma odalarında ve yatak odalarında kullanılır.

Döşeme montajı için ücretsiz fiyat teklifi bulmak zor olabilir, ancak yeni bir çevrimiçi hizmet, ev sahiplerinin evi iyileştirmelerinde en iyi teklifi bulmalarına yardımcı olmayı vaat ediyor. Wilio, ev sahiplerine sıhhi tesisat hizmetlerinden çatı onarımlarına kadar her şeyi sunan yerel müteahhitlerden ve esnaflardan ücretsiz fiyat teklifi talep etme şansı sunuyor. Wilio, adresinizi girerek size en iyi teklifi verebilecek yerel firmalardan fiyat teklifi alabilir. Tüm teklifleri karşılaştırabilir ve size istediğiniz hizmeti, rahat edeceğiniz bir fiyatla sunacak olanı seçebilirsiniz.

Bir zemin döşemenin maliyeti birkaç faktöre bağlıdır. İlk faktör, kurmayı planladığınız döşeme türüdür. Piyasada bulunan farklı döşeme türlerine bakmalı ve ardından hangisini döşemek istediğinize karar vermelisiniz. Bir döşemenin fiyatı, en az alanın boyutu değil, birçok farklı faktöre bağlı olarak önemli ölçüde değişebilir.

Zemin montajcıları tarafından kullanılan araçlarda bir fark vardır. Ev için en popüler döşeme parkedir. Halı veya vinil zeminlerden daha profesyonel bir parke zemin tesisatçısı bulmanız daha olasıdır. Döşeme döşemenin iki yolu vardır; yapıştırılabilir veya çivilenebilir.

Zemini döşemenin genellikle bir parçası olan işler nelerdir?

Zemin yüzeyinin kurulum için hazırlanması
Yeni bir zemin döşemeden önce, döşeme yüzeyini montaj veya onarım için hazırlamak gerekir. Bazen önceki katın kalıntılarını temizlerken, kazıma, zımparalama ve düzensizliği tesviye ederken önceki zemin malzemesini çıkarmak gerekir. Temiz ve düz bir yüzey oluşturmak için, çatlakları dolgu macunu, çimento ile doldurmak veya odanın tüm zeminine tesviye uygulamak gerekebilir.
Zemin malzemelerinin ölçülmesi, kesilmesi ve karıştırılması
Zemini döşerken, miktarı doğru tahmin etmek, belirtilen döşeme kurulum planına uyacak şekilde döşeme malzemelerini ölçmek ve kesmek gerekir. Tutkal kullanılması gerekiyorsa, yeni zeminin iyi döşenebilmesi için yüzeye karıştırılmalı ve eşit şekilde uygulanmalıdır. Fayans kaplı zemin ise, fayansların montajı için gerekli olan doğru harcı karıştırmak gerekir. Örneğin elektrikli ısıtma folyoları veya sıcak su yerden ısıtma monte edilirken veya su yalıtımı uygulanırken özel zemin döşeme prosedürleri gereklidir.
İstenilen deseni oluşturun
Yeni bir zeminin doğru şekilde döşenmesi için, kılavuz çizgileri ve eksenleri çizmek için genellikle zemindeki farklı modellerin düzenini işaretlemek gerekir. Ancak o zaman zemini döşemek, böylece tek tek karoların istenen deseni oluşturması mümkündür.
Yeni bir katın döşenmesi
Yeni bir zemin döşenirken halı, linolyum, laminat, ahşap, beton ve fayans kullanılır. Bu malzemelere ek olarak, zemin döşemecileri, sızdırmazlık malzemeleri, tesviye malzemeleri, yapıştırıcılar, yalıtım folyoları, birleştirme bileşenleri, silikonlar ve süpürgelikler gibi diğer unsurları ve malzemeleri kullanır.
Zeminlerin yüzey işlemi
Zemin döşendiğinde, usta hiçbir yerde kabarcıkların veya başka herhangi bir hatanın meydana gelmediğinden emin olacaktır. Belirli bir zemin türü gerektiriyorsa, derzler macun veya çimento ile doldurularak zemin tamamlanır. Ayrıca zımpara, vernik, yağ ve zemin cilaları ile ek kaplamalar yapabilir.
Örnekler

Yapılan eserlerin galerisi Hizmet verenlerimizden

Döşeme Montajı veya DeğişimiHasan L.
Döşeme Montajı veya Değişimiİbrahim L.
Döşeme Montajı veya DeğişimiHasan L.
Döşeme Montajı veya DeğişimiTamer K.
Döşeme Montajı veya DeğişimiMustafa O.
Döşeme Montajı veya DeğişimiMustafa O.
Kullanışlı bilgi

Bilmen gereken

Kaliteli bir döşeme müteahhidi bulma ihtiyacı duyan herkes bunun ne kadar zor olabileceğini bilir. Aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok farklı şirket var ve her biri farklı hizmetler sunuyor. Şirketin sigortalı ve lisanslı olup olmadığını öğrenin. Fayans döşemek söz konusu olduğunda yanlış gidebilecek birçok şey var, bu nedenle mülkünüzde bir kaza olması durumunda tazminat verebilecek birini istiyorsunuz. Özellikle herhangi bir sözleşme imzalamadan önce yasal yükümlülüklerinin ne olduğunu bilmek her zaman iyi bir fikirdir! Ne kadar süredir iş yaptıklarını takip edin. Saygın bir müteahhit, bu tür işler söz konusu olduğunda, en azından birkaç yıllık deneyime sahip olmalıdır.