Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç
Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç

Depolar

Uygun bir fiyata bölgenizden yetenekli uzmanları işe alın.

TEKLİF AL

1.502 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Depolar

Depolar kategorisinde bir hizmet uzmanı mı bulmanız gerekiyor? Uygun fiyatlarla kaliteli uzmanlar bulmanıza yardımcı olacağız. Sadece bir talep girin.

Ayrıca bakınız:Fiyat

1.502 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Faydali bi̇lgi̇

Ne bilmek istiyorsun

Stüdyo dairenizdeki eşyaları saklamak için ne kadar alana ihtiyacınız var?

Kulübe kadar bir alan yeterli olacaktır (yaklaşık 5m2, 13 m3). Stüdyo dairenizde ya da 2 odalı bir evin eşyalarını depolamak için, konteyner kadar bir alan yeterli olacaktır (yaklaşık 14m2, 33 m3). Böyle bir alan, çok büyük olmayan mobilya, kanepe, gardırop, mutfak aleti ve kutu gibi nesneleri içine alabilecek genişliktedir. Bir konteynera 35 adet standart boyutlu kutu sığabilir. Böyle bir nakliye işlemi, tek seferde tamamlanabilir.

3 odadan oluşan bir dairenin eşyaları 2 konteynera (yaklaşık 28m2, 66m3) sığabilir fakat bu alan aslında daireden ne kadar mobilya çıkacağına ya da ne kadarını depolamak istediğinize bağlıdır.

Ailenizin yanından ayrılıyorsanız ve mobilyalar dahil tüm eşyaları depolamak istiyorsanız, yüksek ihtimalle 3 ya da 4 konteynera ihtiyacınız olacaktır.

Yukarırda belirtilen boyut karşılaştırmaları, fikir sahibi olmanız adına verilen yaklaşık değerlerdir. Ne kadar depolama alanına ihtiyacınız olduğunu öğrenmek için ücretsiz bir video turu talep edebilirsiniz. İhtiyacınız olan tek şey kamerası olan akıllı bir telefon ya da tablet, gerisini biz hallederiz!

Eşya depolama hizmetine neler dahil? Wilio olarak inandığımız şey, ister kiracı olun, ister ev ya da şirket sahibi olun, herkes stresten uzak bir hayat yaşamayı hak ediyor. Depolama işlemi için daha büyük nakliye işlemi ya da alan gerekmesi durumunda, bir video inceleme yapıyoruz. Böylece, gereken depolama alanını ve yaklaşık fiyatını belirtiyoruz. Ardından, ekibimiz eşyalarınızı toplayarak, güvenli ve soğutma sistemi bulunan bir depoya taşıyor. Eşyalarınızı temiz ve güvenli ahşap kutulara, karton kutulara ya da uygun bir koruyucu pakete koyarak ayrı ayrı paketliyoruz. Ekibimiz, ürünlerinizin dikkatli bir şekilde saklanması için elinden geleni yapacaktır. Depolama için ayrılan alanlarda kamera sistemleri bulunmaktadır. Bu sayede eşyalarınız sürekli izlenir ve gözünüz arkada kalmaz. Ekibimiz daha sonra istemeniz durumunda eşyalarınızı ve mobilyalarınızı istediğiniz adrese teslim edebilir. Not: Depodan hizmet aldığınızda, hizmeti sunan kişiler sizden depolamak istediğiniz eşyaların tahmini değerini soracaktır. Bu sorgunun tek sebebi, sigortadır.

Eşya depolama hizmetinden kimler faydalanabilir? Wilio'da her kesimden insanlara hizmet veren, kısa ve uzun vadeli depolama hizmetlerini bulabilirsiniz. Ücretlerin, kapladığı alana bağlı olarak haftalık ya da aylık olarak tahsil edilebileceğini unutmayın. Bu şu anlama gelmektedir, ürünü depolama işlemini gerçekleştirdikten bir gün sonra alsanız bile tüm hafta ya da ay için ücretlendirilebilirsiniz. Depolama hizmeti, hem aile bireyleri hem de ticari müşteriler tarafından kullanılabilir. Örneğin;

  • Evlerini yenilemek ya da taşınmak isteyen ev sahipleri,
  • Evlerini boşaltmak zorunda kalan kiracılar,
  • Yaz tatilinde eşyalarının depolanmasını isteyen öğrenciler,
  • Başka bir şehirde iş arayan ya da sık sık yurt dışı seyahati yapan kişiler,
  • Ofisini başka adrese taşıyan ve değerli eşyaların güvenli bir yerde depolanmasına gereksinim duyan şirketler

Keyfinize keyif katacak ek nakliye ve depolama hizmetleri;

Başka bir eve mi taşınıyorsunuz? Taşınma konusunda yardıma ihtiyacınız mı var? Fakat evinizin kutuyla dolup taşmasını istemiyor musunuz? Nakliye ve depolama hizmetlerimizi kullanabilirsiniz. Mobilyalarınızı, ev eşyalarınızı, müzik aletlerinizi, hassas sanat eserlerinizi ve diğer tüm eşyalarınızın nakliyesini gerçekleştirmek adına bir ekip size yardımcı olacaktır. Depolanmasını istediğiniz tüm eşyaları depolarına götürebilir ve ne zaman isterseniz size teslim edebilirler.

  • Paketleme hizmeti, Eşyalarınızın evinizden depoya ya da yeni evinize sorunsuz bir şekilde taşınmasını istiyorsanız, deneyimli paketleme uzmanlarımızla tanışın. Ekip, hangi eşyaların taşınmasını istiyorsanız gerekli köpüklü ambalajları ve çeşitli boylardaki kutuları temin edecektir.
  • Kiracı olduğunuz evden ayrılırken yapılacak olan son temizlik, Depozitonuzu geri almak istiyorsunuz fakat taşınacak bir ev bulamadınız mı? Uygun fiyatlı depolama ve kiradan ayrılma hizmetimizi kullanabilirsiniz. Kiranız sonlanmadan ve son yapılacak olan temizlikten önce eşyalarınızı çıkarmanız gerektiği için, gerektiği kadar kiralayabileceğiniz en yakın depoya her şeyinizi taşıyacak bir ekip kurabilirsiniz. Eşyalarınızı toparladıktan sonra, deneyimli temizlikçiler adresinize gelecek ve olması gerektiği gibi temizliği tamamlayacaktır. Böylece depozitonuzu mümkün olan en kısa sürede geri alacaksınız.
  • Mobilyaların montaj ve demontajı, Taşınma işlemlerine mobilyalar dahilse can sıkıcı olabiliyor. Mobilyalarınızı bir depoya yerleştirmeniz ve paketlemeniz için gerekli olan tüm hizmetleri Wilio'da bulabilirsiniz. Depolanan mobilyalarınızı yeni taşındığınız eve kurmaya hazırsanız, Wilio'daki ustalar mobilyalarınızı evinizde monte etmek için gereken tüm ekipmanları yanlarında getirecektir.
  • Tecrübeli nakliyecilerden video turu, Eşyalarınızı mümkün olan en sorunsuz şekilde taşınmasını istiyorsanız, size kolaylık sağlamak için video hizmeti sunabiliriz. Adresinize herhangi birini göndermek yerine, nakliye ya da depolanmasını istediğiniz eşyaları kamera ile gösterebilirsiniz. Akıllı telefonunuz ya da tabletinizi kullanarak gönderin. Böylece, gerekli ekipmanları(ambalajlar, malzemeler, depolama alanı gibi) doğru bir şekilde tahmin edebilir ve fiyat konusunda daha doğru bir fikir edinmenize yardımcı olabiliriz.

Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Eşyalarımın depolama süresince sigortası var mı?

Cevap: Evet, depolanan eşyaların yangın, hırsızlık ve/veya diğer tehlikelere karşı güvencesini sağlamak için standart bir sigortası bulunmaktadır. Eğer isterseniz, eşyalarınızın sigortasını kendiniz de yaptırabilirsiniz.

Soru: Depolama alanımla alakalı sıkıntı yaşamayacağımdan nasıl emin olabilirim?

Cevap: Eşyalarınızı depoda saklarken, numaralı bir güvenlik mührü ile güvence altına alıyoruz. Bu numara sayesinde depolama alanının düzenli olarak kontrol gerçekleştiriliyor.

Soru: Eşyalarıma ekleme yapabilir miyim?

Cevap: Evet, yapmanız gereken tek şey eşyalarınızı toplayıp, Wilio'da bu hizmeti veren bir tedarikçi bulmanız. Şunu da unutmayın, ek eşyalar ek depolama alanı gerektirirse, depolama için ödeyeceğiniz bedel artacaktır.

Soru: İşime yaramayan eşyaları atabilir misiniz?

Cevap: Evet, Wilio'da bir atık hizmeti bulabilirsiniz.

Soru: Depoda saklayabileceğim ürün türleri nelerdir?

Cevap: Depolara, neredeyse her tür ev eşyasını ya da ticari eşyayı koyabilirsiniz. Fakat, bitki, gıda maddesi, deterjan, boya, asbest, ilaç, yanıcı madde gibi tehlikeli ya da çabuk bozulan ögeler kabul edilmeyecektir.

Soru: Eşyaları depolamanız için ödemem gereken tutar nedir?

Cevap: Fiyat, eşyalarınızın boyutuna ve ne kadar saklamak istediğinize göre şekillenecektir. Ortalama olarak, m3 başına ödemeniz gereken tutar 18,2 TL gibi bir rakam.

Soru: Video turu nasıl çalışır?

Cevap: Bir video tur düzenlendiği zaman, video daveti alırsınız. Uzmanlarımız gerekli soruları soracak ve depolanacak eşyaları görebileceksiniz. Böylece ihtiyacınız olan nakliye ve depolama miktarını belirlememiz kolaylaşacaktır.

Soru: Eşyaları depoladığınız tesisin sıcaklığı nedir?

Cevap: Depolarımız sıcaklığı, 365 gün boyunca 15-20 derecede muhafaza edilmekte ve eşyalarınızı nem ve küften korumak için her alanı mühürlüyoruz.

Soru: Wilio hizmetinden hangi ülkelerde faydalanabilirim?

Cevap: Wilio hizmetine Türkiye genelinde ve yurt dışında bazı ülkelerden erişebilirsiniz.

Kullanışlı bilgi

Bilmen gereken

"Ekstra depolama alanına mı ihtiyacınız var?" Bu, birçok işletme sahibinin bir sonraki projelerine başlamaya hazırlanırken kendilerine sorduğu bir sorudur. Envanter, ekipman veya diğer malzemeler için olsun, ihtiyacınız olanı depolamak için bolca alana sahip olmak hantal ve pahalı olabilir. Şehrinizde veya başka bir yerde Wilio depo hizmetleri ile, depo alanlarının satışı ve kiralanması için kaliteli profesyoneller bulmanıza yardımcı olacağız. Depolama alanı kiralamanın fiyatı genellikle m2'ye bağlıdır - çeşitli hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin: belirli kategorideki uzmanlarımızdan biri tarafından sağlanan idari ücretler ve emlak hizmetleri. Esneklik de dahil olmak üzere depo alanı kiralamanın faydaları çoktur. kendi tesisinizi kurma endişesi duymadan ihtiyacınız olanı istediğiniz zaman ve istediğiniz şekilde depolamak için.