Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç
Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç

Çitler ve Kapılar

Uygun bir fiyata bölgenizden yetenekli uzmanları işe alın.

TEKLİF AL

341 profesyonel

1.080 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Çitler ve Kapılar

Çitler ve Kapılar kategorisinde bir hizmet uzmanı mı bulmanız gerekiyor? Uygun fiyatlarla kaliteli uzmanlar bulmanıza yardımcı olacağız. Sadece bir talep girin.

Ayrıca bakınız:Fiyat

341 profesyonel

1.080 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Bir çitin yapımı veya onarımı neleri içerir?

Çit nasıl tamir edilir?
Çit onarımları, çit türüne ve hasarın derecesine bağlı olarak değişir - çit onarım uzmanı, durumu sahada değerlendirmeli ve size tavsiyelerde bulunmalıdır. Ancak yeni bir çit inşa etmeniz gerekirse, proje genellikle şu şekilde ilerler:
Çit seçimi
Bir çit inşa etmenin ilk adımı, belirli bir malzeme türüne karar vermektir.Hangi çiti seçeceğinizden emin değilseniz, araziniz için en uygun çiti seçmenize ve sipariş etmenize yardımcı olacak bir uzmana danışın. Komşularınızı unutmayın. Bir çit yapmadan önce komşularınızı bilgilendirmelisiniz.
Çit yapımı için hazırlık
Çit kurulumu hazırlıklarla başlar. Bunlar arasında çit alanını ölçmek ve işaretlemek, çitin arsanın sınırında olduğundan emin olmak, ağaçları ve diğer engelleri kaldırmak yer alır. Çiti ölçtükten sonra, köşe, orta ve kapı sütunları için delikler açmak gerekecektir.
Çit yapımı
Hızlı priz alan bir beton karışımı yardımıyla uç, köşe ve kapı kolonları monte edilir. Direklerin düz durduğunun, çit çizgisine ortalandığının ve doğru yükseklikte olduğunun kontrol edilmesi gerekir. Daha sonra çitin geri kalanını direkler arasına yerleştirir. Son olarak, kapı kurulur ve düzgün açılıp kapanma açısından kontrol edilir.
Kullanışlı bilgi

Ne bilmek istiyorsun

En iyi çit türü, mülkünüzün ve yaşam tarzınızın ihtiyaçlarına uygun olanıdır. Ahşap bir çite sahip olmanın mahremiyet, güvenlik ve değer artışı gibi pek çok faydası vardır. Bahçeniz için çit seçimi çok önemli bir karardır. İster küçük çocukları düşmekten korumak, ister köpek ya da kediyi bahçenizin sınırları içinde tutmak olsun, her durum için ideal olan bir çit türü vardır.

Birçokları için manuel veya otomatik kapı takma kararı estetikten en azından kısmen etkilenir. Seçtiğiniz otomasyon seviyesi, kapınızın görünüşünü değil, nasıl çalıştığını etkiler. İster otomatik ister manuel kapı seçin, mahremiyet, güvenlik ve emniyeti içeren birçok avantajın keyfini çıkarmaya devam edeceksiniz.

Wilio ile hiçbir iş yapmanıza gerek kalmadan saniyeler içinde bir çit ve kapı uzmanı bulabilirsiniz. Tüm çit ve kapı yüklenicilerimizin ön taramadan geçirildiğini ve geçmiş kontrolünden geçtiğini bilerek içiniz rahat olabilir. Ve sadece tek bir tıklama ile en iyilerinden randevu alabilirsiniz.

Geçmişte bir çit inşa etmek, bir hafta sonu kendin yap işinden başka bir şey olarak görülmezdi. Ancak, eskrim ve kapı endüstrisi son on yılda önemli ölçüde değişti. Bu günlerde çitler sadece işlevsel değil, aynı zamanda evinizin görünümünü iyileştirebilir ve güvenlik ve mahremiyet sağlayabilir. Aslında, birçok ev sahibi, gerçek evlerine harcadıklarından daha fazlasını çitlerine harcamayı seçiyor! Kapınızı kurmak için profesyonel bir çilingir tutuyorsanız, herhangi bir ekipman, malzeme veya parça sağlamanız gerekmez. Bir profesyonel tutmuyorsanız ve kapıyı kendiniz kuracaksanız, kurulum için gerekli ekipman, malzeme ve parçaları sağlamanız gerekir.

Örnekler

Yapılan eserlerin galerisi Hizmet verenlerimizden

Çitler ve KapılarMustafa O.
Çitler ve KapılarYusuf R.
Çitler ve Kapılarİsmail K.
Çitler ve KapılarTamer K.
Çitler ve KapılarHasan L.
Çitler ve KapılarAli O.