Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç
Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç

Çit Yapımı

Uygun bir fiyata bölgenizden yetenekli uzmanları işe alın.

TEKLİF AL

1.500 profesyonel

1.076 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Çit Yapımı

Çit Yapımı kategorisinde bir hizmet uzmanı mı bulmanız gerekiyor? Uygun fiyatlarla kaliteli uzmanlar bulmanıza yardımcı olacağız. Sadece bir talep girin.

Ayrıca bakınız:Fiyat

1.500 profesyonel

1.076 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Sıkça Sorulan Sorular

Neden Wilio'da bir çit uzmanı aramalısınız?
Yeni bir çit inşa etmeniz veya mevcut bir çiti tamir etmeniz mi gerekiyor? Çitler yalnızca mahremiyetinizi, çocuklarınızı ve evcil hayvanlarınızı değil aynı zamanda mülkünüzü de korur. İster metal bir çit, ister tel çit, ister tuğla çit, beton çit, ahşap çit, plastik çit veya çit inşa etmeniz gerekse, Wilio bunu yapabilecek doğru uzmanı bulmanıza yardımcı olacaktır. Deneyimli bir profesyonel, doğru malzeme ve ekipmanı kullanacak ve en iyi fiyata kaliteli bir sonuç sağlayacaktır. Yeni bir çit inşa etmeniz veya mevcut bir çiti tamir etmeniz gerekip gerekmediği konusunda, Wilio, bölgenizdeki en iyi çit uzmanlarını bulacaktır.
Yeni bir çit mi yapmalıyım yoksa mevcut bir çiti onarmalı mıyım?
Çitin mevcut durumuna, kaç yaşında olduğuna, mevcut malzemelere ve sahip olduğunuz bütçeye bağlıdır. Yeni bir çit inşa etmeden önce hasarlı parçaları inşa ederek veya onararak genellikle daha fazla zaman kazanabilirsiniz. Ancak bir tuğla veya beton çit dengesizse ve eğiliyorsa, ahşap tozlu ve çürümüşse veya metal çit tamamen paslanmışsa, yenisinin zamanı gelmiştir.
Neden çit yapım uzmanlarına başvurmalıyım?
Çit yapımında bir uzmanın hizmetlerini kullanırsanız, çitin profesyonel düzeyde yapılacağından emin olacaksınız. Doğru araçlar, ekipman veya bilgi olmadan bir çit inşa etmeye çalışmak, tehlikeli olabilecek veya estetik açıdan hoş görünmeyen kötü yapılmış bir çitle sonuçlanabilir.
Çitin maliyeti nedir?
Çitin fiyatı, seçtiğiniz çit türüne, eski çiti çıkarmak gerekip gerekmediğine, çit türünden çitin uzunluğuna, bir kapı ve diğer aksesuarlara ihtiyaç olup olmadığına bağlı olarak değişecektir.
Çit tedarikçimin uygun deneyime sahip olup olmadığını nasıl anlarım?
Gerçek bir çit inşaat uzmanı, sahip olabileceğiniz tüm soruları yanıtlamaktan ve mevcut çeşitli çit seçenekleri hakkında sizi bilgilendirmekten mutluluk duyacaktır.
Yeni çitimin ömrü ne kadar olacak?
Ahşap çitler genellikle 10 ila 12 yıl, bir tuğla çit yaklaşık 50 yıl ve gabion çitler 100 yıla kadar dayanabilir. Elbette sel, düşen ağaç dalları, seller ve fırtınalar gibi doğal olaylar hasara neden olabilir, bu nedenle bir çitin onarılması gerekecektir. Düzenli bakım ve bakım, çitinizin ömrünü uzatabilir.
Hangi tür çit en iyisidir?
Mülkünüz için en iyi çit türü, bütçenize, çitin bakımının ne kadar zor olduğuna, evcil hayvanlarınız veya köpekleriniz olup olmadığına ve görünür olan veya üzerinde bir çit tercih edip etmediğinize bağlıdır. En avantajlı seçenek genellikle ahşap çitlerdir, ancak metal çitler daha az bakım gerektirir ve daha dayanıklıdır.
Bir çit inşa etmek ne kadar sürer?
Belirli bir çitin yapımının ne kadar süreceği, seçilen malzemeye, çitin uzunluğuna, arazinin zorluğuna ve diğer faktörlere de bağlı olacaktır. Ancak, eski çitin sökülmesi, yeni bir çitin hazırlanması ve kurulması dahil olmak üzere genellikle 3 ila 5 gün sürer. Bazı çit türleri diğerlerinden daha hızlı kurulur.
Çit yatay mı olmalı yoksa araziyi mi izlemeli?
Engebeli arazide bir çit inşa ederken, seçeneklerden biri araziyi izlemektir. Bu yöntemle arazinin eğiminin dik değil hafif olması tavsiye edilir.
Benim için en iyi çitin hangisi olduğunu nasıl bilebilirim?
Farklı ihtiyaçları karşılayan farklı çitler vardır. Bazı çitler daha yüksek düzeyde güvenlik sağlarken, diğerleri daha fazla gizlilik sağlar. Bir çit uzmanı size farklı çit türlerinin avantaj ve dezavantajlarını anlatabilir.
Bir çitin yapımı veya onarımı neleri içerir?

Çit nasıl tamir edilir?
Çit onarımları, çit türüne ve hasarın derecesine bağlı olarak değişir - çit onarım uzmanı, durumu sahada değerlendirmeli ve size tavsiyelerde bulunmalıdır. Ancak yeni bir çit inşa etmeniz gerekirse, proje genellikle şu şekilde ilerler:
Çit seçimi
Bir çit inşa etmenin ilk adımı, belirli bir malzeme türüne karar vermektir.Hangi çiti seçeceğinizden emin değilseniz, araziniz için en uygun çiti seçmenize ve sipariş etmenize yardımcı olacak bir uzmana danışın. Komşularınızı unutmayın. Bir çit yapmadan önce komşularınızı bilgilendirmelisiniz.
Çit yapımı için hazırlık
Çit kurulumu hazırlıklarla başlar. Bunlar arasında çit alanını ölçmek ve işaretlemek, çitin arsanın sınırında olduğundan emin olmak, ağaçları ve diğer engelleri kaldırmak yer alır. Çiti ölçtükten sonra, köşe, orta ve kapı sütunları için delikler açmak gerekecektir.
Çit yapımı
Hızlı priz alan bir beton karışımı yardımıyla uç, köşe ve kapı kolonları monte edilir. Direklerin düz durduğunun, çit çizgisine ortalandığının ve doğru yükseklikte olduğunun kontrol edilmesi gerekir. Daha sonra çitin geri kalanını direkler arasına yerleştirir. Son olarak, kapı kurulur ve düzgün açılıp kapanma açısından kontrol edilir.
Kullanışlı bilgi

Ne bilmek istiyorsun

Bahçenizin zarif ve düzenli görünmesini sağlamak için çitle çevirme basit bir çözüm olabilir, ancak kişisel ihtiyaçlarınıza uygun doğru çiti nasıl seçersiniz? Dikkate alınması gereken ilk şey, çitle çevirmeyi umduğunuz alanın büyüklüğüdür. Çitler, 2m veya 3m yüksekliğinde standart boyutlarda gelir ve ahşap, tel ve plastik dahil olmak üzere çeşitli malzemelerden yapılabilir.Ahşap bir çitin peşindeyseniz, parmaklıklı çit veya üst korkuluklu parmaklıklı çit harikadır.

Son yıllarda, mülkün üzerine çit yapma eğilimi birçok ev sahibi arasında yayılmaya başladı. Çitler artık sadece sizin mülkünüzü komşunun mülkünden ayıran bir unsur değil. Giderek mülkünüze değer katan ve evinizin estetiğini tamamlayan dekoratif bir obje haline geliyorlar. Tabii ki piyasada malzeme, tasarım, renk ve diğer özellikler açısından çok çeşitli çitler mevcuttur. Bazı çitler diğerlerinden daha pahalıdır.

Ne tür bir çite ihtiyacınız olduğunu bilmek zor olabilir. Sizin için doğru olan çit, elde etmek istediğiniz görünüme, ihtiyaç duyduğunuz mahremiyet miktarına ve harcamanız gereken bütçeye bağlı olacaktır. Wilio, ihtiyaçlarınıza en uygun çit tipine karar vermenize yardımcı olacak bir kılavuz hazırladı.

Çitler en göz alıcı ev iyileştirmelerinden biri değildir, ancak mülkünüzün hayati bir parçası olabilirler. Çitler mahremiyet, güvenlik ve hatta manzaranıza güzel bir katkı sağlar. Ancak, piyasada bu kadar çok çit müteahhiti olduğu için doğru olanı seçmek zor olabilir.

Wilio ile bölgenizde bir eskrim uzmanı bulmak çok kolay. Wilio'daki en iyi eskrim şirketini arayın ve bölgenizde bir uzman bulun. Yerel eskrim uzmanlarınız, tüm eskrim ihtiyaçlarınız için size yardımcı olacaktır.

Çit inşa etmek, kendi işini kendi yapanların işi değildir. Çitiniz uzun yıllar orada kalacak ve birçok farklı hava koşuluna dayanması gerekecek. Güvende olmak ve iyi görünmek için, deneyimli profesyoneller tarafından uygun şekilde tasarlanmış ve inşa edilmiş bir çite sahip olmanız gerekir.

Örnekler

Yapılan eserlerin galerisi Hizmet verenlerimizden

Çit YapımıKağan L.
Çit YapımıDeniz Y.
Çit YapımıMustafa O.
Çit Yapımıİsmail K.
Çit YapımıDeniz Y.
Çit YapımıBalian A.
Kullanışlı bilgi

Bilmen gereken

Çitler, mülkünüzü güvende tutmanın ve size huzur vermenin harika bir yoludur. Eviniz veya işiniz için estetik bir çekicilik yaratmada da önemli bir rol oynarlar. Profesyonellerimiz, profesyonellik ve detaylara dikkat ile kaliteli hizmet sunar. Mülklerin ölçülmesinden, direkler için delikler kazmaktan, bölümleri birlikte betonlamaktan ve kapıları monte etmek dahil hepsini yapıyorlar. Fiyatlar projenin büyüklüğüne bağlıdır. Mülkünüzü hırsızlık ve vandalizmden korumaya nasıl yardımcı olabilecekleri hakkında daha fazla bilgi için bugün profesyonellerimizi arayın.