Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç
Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç

Cepheler, Ev İzolasyonu

Uygun bir fiyata bölgenizden yetenekli uzmanları işe alın.

TEKLİF AL

341 profesyonel

1.080 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Cepheler, Ev İzolasyonu

Cepheler, Ev İzolasyonu kategorisinde bir hizmet uzmanı mı bulmanız gerekiyor? Uygun fiyatlarla kaliteli uzmanlar bulmanıza yardımcı olacağız. Sadece bir talep girin.

Ayrıca bakınız:Fiyat

341 profesyonel

1.080 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Faydali bi̇lgi̇

Ne bilmek istiyorsun

Dış cephe kaplama ve izolasyon hizmetleri

PVC dış cephe kaplama hakkında sıkça sorulan sorular

Dış cephe kaplamasını kendim yapabilir miyim?

Vinil / PVC cephe kaplama sistemi, düzgün yapıldığı ve düzenli olarak bakım yaptırıldığı takdirde ortalama 40 yıl kadar kullanılan bir cephe kaplama sistemidir. Cephe kaplaması, kendi başınıza yapabileceğiniz kolay bir iş gibi görünebilir; ancak çoğu kişi vinil / PVC kaplama konusunda ​​gereken deneyime sahip değildir. Bu nedenle, farklı sebeplerden dolayı cephe kaplama konusunda Wilio aracılığıyla deneyimli bir ustadan hizmet almanız önemlidir. Cephe kaplama söz konusu olduğunda güvenlik ön plandadır. Bu gibi projelerde, iskelede çalışırken ağır elektrikli aletler kullanılması gerekir.

Profesyonel ekibimiz, uygun ve gerekli donanıma sahip olup kendi güvenlikleri için en uygun şekilde çalışma yapmaktadır. Ustalarımız, vinil / PVC kaplamaların mümkün oldukça uzun dayanabilmesi için hangi uygulamaların yapılması gerektiği konusunda gereken bilgiye sahiptir. Yeni bir cephe kaplaması projesine yatırım yapıyorsanız uzun süreli kullanımı göz önünde bulundurulmalısınız.

Deneyimli bir cephe kaplama ustası, işi makul bir sürede bitirebilir. Cephe giydirme işlemi, işin ustaları yerine ev sahipleri tarafından yapıldığında çok daha fazla zaman alacaktır. Projenin düzgün ve güvenli bir şekilde yapılarak kısa sürede bitirilmesi için uzman kişilerden hizmet almak en doğrusu olacaktır.

En kolay cephe kaplama uygulaması hangisidir?

Dış cephe kaplaması, evinizin havasını değiştirmeniz için harika bir yöntemdir. Piyasada bulunan çeşitli cephe kaplama levhaları arasında, vinil / PVC levha montajı en kolayı sayılabilir. Ancak vinil levha montajı için özel bir hazırlık yapılması gerekir. Levhaların düzgün montajı konusunda gerekli bilgiye sahip değilseniz, Wilio aracılığıyla bir uzmanımızdan yardım alabilirsiniz. PVC dış cephe kaplama ustamız, levhaların güvenli bir şekilde montajı için gereken en iyi iskele ve ekipmana sahiptir. Dilerseniz ustamız, eski / orijinal levhaları atabilir.

Dış cephe kaplama ustamız sizi, uygulamayı kendi başınıza yaparken karşılaşabileceğiniz birçok tehlikeden kurtarabilir. Ustamız, dış cephe kaplama panellerini düzgün bir şekilde monte eder. Ayrıca ustamız, uzun süreli olarak kullanabilmeniz için yeni vinil kaplamanızın bakımına dair bilgilendirme yapacaktır.

En iyi dış cephe kaplaması hangisidir?

Cephe sisteminiz deforme olmaya veya çürümeye / parçalanmaya başladığında, yeni levha montajının zamanı gelmiş demektir. Ev sahipleri, çok çeşitli dış cephe kaplama opsiyonları arasından seçim yapabilirler. Bazı uzmanlar, evleri daha serin tuttuğu ve çok az bakım gerektirdiği için tuğlanın en iyi ev cephe kaplaması olduğunu düşünür. Diğer bir seçenek ise montajı nispeten daha kolay ve daha ucuz olan vinil / kompozit kaplamadır. 50'li yıllarda geleneksel alüminyum panellerin yerini almaya başlayan vinil, plastikten üretilir. Küf oluşmaması için biraz bakım gerektirir. Bir diğer seçenek de dayanıklı ve çok yönlü olan ahşap kaplamadır. Ahşap paneller, ısı uygulanan yüksek kaliteli masiften yapılır (örn. Finlandiya ormanlarından gelen İskoç çamı). Yaşadığınız yerin hava koşullarına uygun, çürümeye karşı dirençli ahşap paneller dış cephe kaplaması için iyi bir seçenek olabilir.

Yeni bir dış cephe kaplaması, eviniz için yapacağınız önemli bir yatırımdır. Wilio'da, ihtiyaçlarınıza en uygun paneli seçmenize yardımcı olacak, size yakın, deneyimli bir dış cephe kaplama ustasıyla iletişime geçebilirsiniz.

En dayanıklı dış cephe kaplaması hangisidir?

Bazı dış cephe kaplamaları, dayanıklılık konusunda nispeten aynıdır. Ancak dayanıklılığın yanı sıra panel seçiminizin; evinizin büyüklüğüne, hava koşullarına, fiyatına ve estetik tercihlerinize göre değişeceğini de unutmayın. Evinize dış cephe paneli seçerken, bu konuda uzman birine danışmalısınız. Ustamız, evinizin ihtiyaçlarına en uygun olan, en dayanıklı levhayı seçmeniz konusunda size yardımcı olacaktır.

En dayanıklı dış cephe panelleri arasında, en uzun süre kullanılan tuğla ve taştır. Elyaf katkılı beton ve kompozitler, suni taş ve ahşap paneller, alüminyum ve çelik paneller de nispeten dayanıklıdır. Ancak her seçeneğin farklı bir fiyatı olup her birinin bakım detayı farklıdır. Bu dayanıklı panel türlerinden bazıları, ihtiyaçlarınıza daha uygun olabilir. Alanında uzman Wilio dış cephe kaplama ustamız, evinize uygun olabilecek çeşitli seçenekler hakkında sizi bilgilendirecektir.

En ucuz dış cephe kaplaması hangisidir?

En ucuz dış cephe kaplaması, vinil / kompozit panellerdir. En ucuz seçenek olmasının yanı sıra, montajı nispeten daha kolay olmasından dolayı maliyeti düşüktür. Vinil levhalar, şık seçeneklere ve geniş bir renk yelpazesine sahiptir. Neme, haşerelere ve yangına karşı dayanıklıdır (Fazla ısıya maruz kaldığında vinilin eriyerek zararlı maddeler açığa çıkardığını unutmayın). Vinil, rutubet ve kir oluşumunun önlenmesi için biraz bakım gerektirir ancak zor bir bakımı yoktur.

Öte yandan, vinil kaplamaların bazı dezavantajları da vardır. Panel tarzı vinil kaplama ucuzken, Shingle tarzı vinil kaplamanın fiyatı daha yüksektir. Vinil kaplama, lüks bir ev tasarım projesi sunmaz; pahalı bir evde bile ucuza mal olur. Vinil, yanlış monte edildiği takdirde kırılabilir ve çatlayabilir. Vinil zamanla daha kırılgan hale gelir. Eviniz için kaplama seçerken bir dış cephe kaplama ustasına danışmalısınız. Uzman kadromuz, eviniz için en iyi seçeneğe karar vermeniz konusunda size yardımcı olacaktır.

Dış cephe kaplamamı değiştirmem gerektiğini nasıl anlayabilirim?

Dış cephe kaplamanız yeni görünüyorsa, bakımı kolaysa, çatlaklar yoksa veya contada herhangi bir sorun yoksa, muhtemelen dış cephe kaplamanızı değiştirmenize gerek yoktur. Ancak dış cephe kaplamanızda bahsettiğimiz sorunlar görülüyorsa yeni bir dış cephe kaplama zamanı gelmiş demektir. Evinizin yeni ve güzel gözükmesi için sık sık boyamanız gerekiyorsa panelleriniz yıpranmış olabilir. Isıtma ve soğutma giderleriniz arttıysa elektrik ile ilgili bir sorun olabilir. Aynı şekilde, panellerin gevşemesi sonucu kaplamanızda sızıntı olabilir. Kaplamanızın çatladığı, gevşediği veya küflendiği durumlarda, dış cephe sisteminizin tamir veya tadilata ihtiyacı olup olmadığı konusunda bir uzmanımıza danışabilirsiniz.
Deneyimli dış cephe kaplama ustalarımız, evinizin dış cephesini inceleyerek değerlendirmede bulunabilir. Uzman kadromuz, dış cephe kaplamanızın değişimi için en doğru zaman ve en iyi seçenek konusunda size yardımcı olacaktır.

Kullanışlı bilgi

Bilmen gereken

Ev yalıtımı birçok kişinin ihtiyaç duyduğu bir hizmettir. Ancak, iş için doğru kişiyi bulmak zor olabilir. Bu nedenle Wilio, sizi ev cepheleri, ev yalıtımı ve daha pek çok konuda uzmanlaşmış kaliteli inşaatçılar ile eşleştirme konusunda uzmanlaşmıştır. Müşterilerin projeleri konuma, fiyata veya derecelendirmeye göre arayabilecekleri, kullanımı kolay bir çevrimiçi platforma sahibiz.