Wilio hoş geldiniz!

Sen Bir kayıtsız hizmet veren olarak Wilio incelemekte olarak

Hizmet verene geçiş
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
başvuru hakkında
uygulamayı indirin
O nasıl çalışır
Sıkça Sorulan Sorular
Nasıl artırabilir
Bize Ulaşın
O Wilio
oturum aç
Wilio hoş geldiniz!

Sen Bir kayıtsız hizmet veren olarak Wilio incelemekte olarak

Hizmet verene geçiş
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
başvuru hakkında
uygulamayı indirin
O nasıl çalışır
Sıkça Sorulan Sorular
Nasıl artırabilir
Bize Ulaşın
O Wilio
oturum aç

Cep Telefonu Tamiri

Uygun bir fiyata bölgenizden yetenekli uzmanları işe alın.

Bir projeyi Liste

27 638 profesyonel

50 983 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

199 720 uygulama indirmeleri

Cep Telefonu Tamiri

Cep Telefonu Tamiri kategorisinde bir hizmet uzmanı mı bulmanız gerekiyor? Uygun fiyatlarla kaliteli uzmanlar bulmanıza yardımcı olacağız. Sadece bir talep girin.

Ayrıca bakınız:Fiyat

27 638 profesyonel

50 983 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

199 720 uygulama indirmeleri

Örnekler

Yapılan eserlerin galerisi Hizmet verenlerimizden

Mobilya imalatıHasan
Elektro kurulumlarİbrahim L.
Bir apartman / evin yeniden inşasıHüseyin J.
Yapım işiAli G.
Yapım işiAli G.
Tasarım, mimari, projeler ve diğer hizmetlerİsmail
Bir apartman / evin yeniden inşasıHüseyin J.
Sizin için hizmetlerYusuf B.
MontajOsman K.
FAYDALI BİLGİ

Ne bilmek istiyorsunu

Cep telefonu tamiri

Hemen hemen herkes, bozuk bir cihaz kullanmanın sorun yarattığı konusunda hemfikirdir. Daha da önemlisi, yeni bir akıllı telefon satın alma ya da tamire yatırım yapma kararıdır.

Ailenizden, arkadaşlarınızdan ve akıllı telefon teknisyenlerinden aldığınız tavsiyeler, birkaç farklı ve çelişkili fikre neden olabilir. Bozuk bir cihazla başa çıkmanın en iyi yolunu seçmek çoğumuz için kafa karıştırıcı olabilir. Ancak, bu süreci sorunsuz yürütmenize yardımcı olabilecek birkaç önemli nokta vardır.

Cihazımı ne zaman değiştirmeliyim?

Akıllı telefonunuzu, sık olarak yeni bir cihazla değiştirmek pahalı bir seçenektir. Cihaz değiştirmenin doğru karar olabileceği birkaç durum vardır.

Akıllı telefonunuz birkaç nesil eskiyse, ekranını yaptırmayarak işinizi daha ucuza halledebilirsiniz. Bu durumda, telefonunuzu mevcut haliyle satıp, yeni cihaz almayı değerlendirebilirsiniz. Tamamıyla işlevsel bir telefona acil olarak ihtiyacınız varsa, güncel bir akıllı telefon satın almak durumunda kalabilirsiniz.

Durumunuz bu kategorilerden birine girmiyorsa, akıllı telefonun hasarlı ekranının değiştirilmesi doğru olabilir.

Akıllı telefon ekran değişimi doğru seçim mi?

Kırık akıllı telefonunuz yalnızca hızlı bir ekran değişikliğine ihtiyaç duyuyorsa, kolayca orijinal haline geri döndürülebilir. Ekran onarım servislerini seçmek neredeyse her zaman daha iyi bir seçimdir çünkü müşterilere zaman ve para tasarrufu sağlar.

Çoğu durumda, uygun fiyatlı bir ekran onarımı, cihazınızın ömrünü birkaç ay (bazı durumlarda yıllar) uzatabilir. Cihazınızı değiştirmek yerine onarmak, yeni teknolojilerin geliştirildiği ve piyasaya sürüldüğü süreçte mevcut akıllı telefonunuzun keyfini çıkarabileceğiniz anlamına gelir.

Örneğin, akıllı telefon ekranınızı onarmak cihazınızın ömrünü altı ila dokuz ay uzatırsa, güncellemelerden sonra ek özelliklerle beraber yeni donanımlar sunulacaktır.

Satın alma vs. Tamir: Akıllı telefon severlerin ikilemi

Yeni bir akıllı telefon satın alıp almamak veya bozuk bir ekranı tamir ettirmek size kalmıştır. Maalesef bunun net bir cevap yok, ancak çoğu durumda mevcut akıllı telefonunuzu daha uzun süre kullanabilmeniz için cihazı tamir ettirmek daha mantıklıdır.

Karar verirken, bozuk akıllı telefonunuzun mevcut değerine ek olarak onarım hizmetlerinin süresini ve maliyetini de eklemeyi unutmayın. Bu tür bilgiler, birlikte değerlendirildiğinde doğru kararı vermenize yardımcı olabilir. Çoğu durumda, akıllı telefonunuzun ekranını tamir ettirmek iyi bir seçimdir.

Hangisi daha iyi, bozuk bir telefonu tamir ettirmek mi yoksa yenisiyle değiştirmek mi?

Hemen hemen her birimiz, akıllı telefonumuzun veya tabletimizin kırıldığını tecrübe ettik. Pek çok faktöre bağlı olan önemli bir karar sizi bekliyor. Günümüzde akıllı telefon ve tablet kullanımı çok önemli olduğu için bu karar hızlı bir şekilde alınmalıdır. Çoğumuz, akıllı telefonu veya tableti kontrol etmeden saatler, hatta dakikalar bile geçiremeyiz.

Yeni bir cihaz, daha iyi bir cihaz anlamına mı geliyor?

Bu sorunun cevabı çok açık görünebilir: "Elbette, onu yenisiyle, daha iyisiyle değiştirin" Maalesef işler o kadar basit değil. Yeninin her zaman daha iyi olduğunu öne süren meşhur efsane doğru değildir. Örneğin bazı yeni cihazlar, boyut olarak daha büyük veya eski modellere göre daha ağır olabilir. Belki de yeni cihaz, günlük kullanımınız için çok önemli olan bataryayı, eskisine göre hızlı tüketerek sizi sürekli rahatsız edecektir. Belki, eski cihazınıza alışkın olduğunuz için yeni cihazı kullanmak zor olacaktır. Başka birçok örnek daha aynı sonuca çıkar: Yeni, her zaman daha iyi olduğu anlamına gelmez.

Hasarlı telefonun tamirat maliyeti ile yeni telefon satın alma maliyetini karşılaştırırken, hasarlı cihazı satmadan ne kadar kazanacağınızı her zaman araştırın.

Hasarlı cihazı onarmak maliyetli olabilir. Tamirat maliyetleri, yeni cihaz satın alma maliyetine yakın olabilir. Maliyet, büyük ölçüde hasarın türüne ve tamir edilecek parçaya bağlıdır. Bu tür pahalı onarımlar, çok yaygın değildir. Bazı durumlarda, cihazınız çok eskidir ve ondan kurtulmak istersiniz, böylece yenisini alabilirsiniz. Varsayımlarda bulunmayın, tecrübeli bir kurum aracılığıyla doğruları öğrenmek kolaydır. Tamirin maliyeti ne olacak? Belirli bir cihazın satış fiyatı nedir? Hasarlı cihazımı satarak ne kadar kazanacağım? Tüm sorularınıza her zaman yardımcı olacak teknisyenlerimiz aracılığıyla tüm cevaplarınızı alın.

Karar verme sürecinde fiyata ek olarak birkaç başka faktörün göz önünde bulundurulması gerekir. Yeni bir cihaz kurmanızın, tüm uygulamaları yüklemenizin ve tüm ayarları çalıştırmanızın ne kadar süreceğini düşünün. Tamir süresi hızlıysa ve yaklaşık 30 dakika içinde siz beklerken yerinde yapılabiliyorsa, cihazın onarılması muhtemelen daha etkilidir. Bize göre, cihazı tamir ettirmek hem daha verimlidir ve hem de paradan tasarruf sağlar. Maliyetlere gelince, en yaygın onarımlar, cihazı değiştirmekten veya yenisini satın almaktan çok daha ucuzdur.

Örneğin biz, yeni cihaz fiyatları ile kıyaslanamayacak kadar çok uygun fiyatlarla ekranların tamir ve değişimini yapıyoruz. Onarımlarımız çok hızlıdır çünkü cihazınızın sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Cihazınızı kesinlikle alıştığınız şekliyle elinize alacaksınız ve tüm verileriniz bozulmadan korunacaktır. Eğer telefonunuzu satmayı düşünüyorsanız, size bir saat içinde ücretsiz bir fiyat teklifi de gönderebiliriz.

Cihazınızı tamir ettirmeye karar verirseniz, size en yakın yeri bulup, posta hizmetimizi kullanın. Cihazınızın ekranındaki herhangi bir hasar durumunda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Kalifiye ekibimiz, çeşitli telefon modellerinin bozuk ekranlarının tamirinde size yardımcı olacaktır.