Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç
Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç

Çelik Merdivenler

Uygun bir fiyata bölgenizden yetenekli uzmanları işe alın.

TEKLİF AL

1.502 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Çelik Merdivenler

Çelik Merdivenler kategorisinde bir hizmet uzmanı mı bulmanız gerekiyor? Uygun fiyatlarla kaliteli uzmanlar bulmanıza yardımcı olacağız. Sadece bir talep girin.

Ayrıca bakınız:Fiyat

1.502 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Kullanışlı bilgi

Ne bilmek istiyorsun

Malzemeler

Paslanmaz çelik merdivenlerin ana malzemesi paslanmaz çeliktir. Paslanmaz çeliğin merdiven yapımında kullanılan diğer malzemelere göre büyük bir avantajı, sonsuz hizmet ömrü ve hiç bakım gerektirmemesidir.

Asla paslanmaz çelik merdivenleri boyamak zorunda kalmayacaksınız. Bu tür merdivenlerin düzenli olarak gerektireceği tek işlem, özellikle dış merdivenlerde, ortak ev veya diğer döküntülerden temizlemektir.

Paslanmaz çelik, nispeten stabil olan ve iç mekanlarda minimum düzeyde büzüşen ve genişleyen bir malzemedir. Paslanmaz çelik merdivenler, özellikle dış mekanlarda biraz daha "çalışacaktır". Sıcak yaz günlerinde doğrudan gün ışığı, kış aylarında ise don neden olur. Merdivenin özelliklerini değiştireceği, ancak her koşulda kurulum sırasında dikkate alındığı. Uygun ankraj ve bağlantı malzemesi ile bahsedilen fenomen en aza indirilir.

Paslanmaz çelik merdivenlere paralel olarak kullanılan tipik bir eleman camdır. Korkuluklar için dolgu olarak kullanılır ve merdivenlerin kendisi için de kullanılabilir. Bu şekilde hazırlanan basamaklar, paslanmaz çelik yapıya bağlanarak, herhangi bir alanın hemen baskın özelliği haline gelen modern görünümlü bir merdiven oluşturur.

Paslanmaz çelik merdivenler ahşapla da birleştirilebilir. Yine ahşabı kullanarak merdivenleri ve korkulukları kendileri yapmak mümkündür. Paslanmaz çelik merdivenler için ahşap dolgu mümkündür, ancak pratikte minimum düzeyde gerçekleşir.

İş Akışı

İç ve dış merdivenler için çalışma prosedürü aynı olacaktır. Başlangıçta merdivenin yeri ölçülür. Dış merdivenler söz konusu olduğunda, iş nispeten basit olacaktır. Ancak burada bile, merdivenin karmaşıklığına ve onu kurduğumuz binaya bağlıdır.
Merdivenler ve diğer bileşenler kurulum yerine getirilecektir. Bireysel bölümler merdivenin son şekline bağlanır. Alt ve üst kısımdaki destekleyici yapının sabitlenmesiyle başlar. Merdiven tipine bağlı olarak (spiral, konsol, doğrusal vb.), münferit parçalar duvar, zemin ve tavana sabitlenir.

Montaj boyunca hem yatay hem de dikey çizgiler, yatay olması gereken iyice kontrol edilir. Segmentler, ayarlanabilen bireysel adımlar arasına yerleştirilir. Onlar sayesinde kurulum sırasında duvarların veya zeminin düzgünsüzlüğüne uyum sağlamak mümkündür. Ayrıca, montajın kendisi sırasında merdivenin özellikleri biraz ayarlanabilir.

Merdivenleri kurarken korkuluğu düşünmek gerekir. Korkuluk malzemesi paslanmaz çelik olabilir, ancak çoğu zaman paslanmaz çelik ve camın bir kombinasyonu kullanılır. Cam, korkuluk dolgusu olarak yerleştirilir ve farklı cam türleri (berrak, sütlü vb.) seçerek aydınlatmayı veya tam tersine mekanı karartabiliriz.

Sık Sorulan Sorular

Neden Wilio için paslanmaz çelik merdiven seçmelisiniz?

Hem iç hem de dış mekanlarda paslanmaz çelik merdivenler özel bir üründür her mekana ayrıcalıklı ve modern bir görünüm kazandıran aksesuar. Hem tasarım hem de malzeme sonsuz olanaklar sunar ve geleneksel malzemelere göre çeşitli avantajlar sağlar. Modern ve yeni bir binayı yeniliyorsanız veya tamamlıyorsanız, sunulan seçenekten en iyi şekilde yararlanın ve paslanmaz çelik merdivenler kurun. Wilio web sitesine talebinizi girin ve merdivenlerinizin üretimi ve montajı için çeşitli fiyat teklifleri alın.

Paslanmaz çelik merdivenler hangi işleri gerektirir?

Başlangıçta ne tür paslanmaz çelik merdivenlere ihtiyacı olduğuna karar veren sahibinin fikri vardır. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok varyant vardır - konsol, spiral, kademeli vb. tüm merdivenin yüksekliğini, genişliğini ölçmek ve bu verileri gösterge niteliğinde bir fiyat teklifi hazırlayacak olan tedarikçiye iletmek gerekir. Merdiven imalatçıları size hemen bir işçi gönderebilir, mekanın parametrelerini kontrol edecek ve sahibiyle merdiven tipi konusunda anlaşacak ve en iyi tasarım çözümü konusunda tavsiyede bulunacak. Merdivenler ölçülü yapıldığında deneyimli profesyoneller tarafından ithal edilerek montajı yapılır. Merdivenler hemen kullanılabilir.

Neden Wilio'da paslanmaz çelik merdivenler ararsınız?

Wilio web sitesinde birkaç paslanmaz çelik merdiven tedarikçisi vardır. Talebinizi girdikten sonra, üreticiler sizinle iletişime geçecek ve sizin için bir fiyat teklifi hazırlayacak ve özellikle iç veya dış mekanınız için doğru merdiven tipi konusunda size tavsiyelerde bulunacaktır. Hem üretim hem de montaj hassasiyet ve deneyim gerektirir. Bu yüzden internette arama yapmakla vakit kaybetmeyin ve bugün Wilio üzerinden merdivenlerinizi seçin.

Paslanmaz çelik merdivenlerin teslimi ne kadar sürer?

Teslimatın uzunluğu, aksesuarlarıyla birlikte şekline, karmaşıklığına ve merdiven sayısına bağlıdır. Teslim süresi, tipik olmayan boyutlar ve karmaşık inşaat çözümleri gereksinimi nedeniyle de uzar. Wilio web sitesinde aldığınız tedarikçiler, size mümkün olan en hızlı teslimatı ve talimatsız profesyonel montajı sağlayacaktır. Tipik boyut ve şekillerde merdivenlerin teslimatı iki hafta içinde gerçekleşir. Daha karmaşık varyantlar veya çok miktarda malzeme içeren merdivenler genellikle 3-4 hafta içinde teslim edilir.

Kaliteli paslanmaz çelik merdivenleri nasıl bulabilirim?

Paslanmaz kaliteli çelik merdiven bulmak kolaydır. Wilio sayfasına bir talep girin, yaklaşık boyutları ve merdivenleri monte etmek istediğiniz yeri belirtin. Bölgenizdeki sağlayıcılardan anında fiyat teklifleri alacaksınız. Birkaç fiyat teklifini dikkatlice karşılaştırın ve size en uygun olanı seçin. Ayrıca geçmişte paslanmaz çelik merdiven teslim edilen müşterilerin yorumlarını da okuyun.

Malzeme ve ekipman sağlamalı mıyım?

Paslanmaz çelik merdivenleri teslim ederken ve kurarken ekipman ve aletlerinizi sağlayabilirsiniz. Ancak bu gerekli değildir. Her tedarikçi, merdivenlerin ve diğer malzemelerin güvenli bir şekilde taşınmasını sağlayacaktır. Yeni paslanmaz çelik merdivenlerinizi monte eden profesyoneller, iyi bildikleri kendi aletlerine sahip olacak ve işi kalite ve güvenlikle yapacaklardır.

Paslanmaz çelik merdivenlerin maliyeti nedir?

Paslanmaz çelik merdiven fiyatları merdiven sayısına, kurulum sırasında kullanılacak merdiven aksesuarlarının tipine bağlıdır. İki katı birbirine bağlayan ve içinde korkulukların da bulunduğu iç mekandaki klasik merdivenlerin fiyatı 1.000 - 10.000 tl arasındadır. Fiyata paslanmaz çelik merdiven, kurulum ve aksesuarlar dahildir. Daha karmaşık şekiller ve daha büyük boyutlar, merdivenlerin fiyatını artıracaktır. Yatırım, sahibine birçok kez geri dönecektir - paslanmaz çelik merdivenler bakım gerektirmez ve yıkılmaz. Wilio'da arama yaptığınızda, birkaç alıntı alırsınız. Tedarikçi seçimini ihtiyaçlarınıza ve olanaklarınıza göre kolayca uyarlayabilirsiniz.

İpuçları ve Püf noktaları:

1. Akıllıca seçin
İç veya dış mekanlarda kullanacağınız merdiven tipini düşünürken dürüstçe seçin ve düşünün. Birkaç malzeme sunulmaktadır ve her birinin fiyatına ek olarak artıları ve eksileri vardır. Merdivenlerin işlevini dikkate alın (temsilci, kamu hizmeti), onları kimin kullanacağı (çocuklar, yetişkinler, ev, ziyaretçiler) ve harcanan fonların size istenen etkiyi getirip getirmeyeceğidir.

2. Fiyat Tekliflerini Karşılaştırın
Şu anda piyasada paslanmaz çelik merdiven üretebilen, tedarik edebilen ve monte edebilen çok sayıda şirket var. Yaşadığınız bölgenin dışından fiyat teklifi almaya çalışın ve bunları yerel halkla karşılaştırın. Bu strateji, özellikle iş ve malzeme fiyatlarının başka yerlerden çok daha yüksek olduğu daha büyük bir şehirde yaşıyorsanız işe yarar.

3. Cam kullanmayı düşünün
Merdiven, güvenlik için korkuluk ile kurulur. Cam korkuluk dolguları kullanmak birkaç yıldır trend olmuştur. Böyle bir çözüm modern ve zariftir, ancak evde çabuk kırılması vardır. Her cam yüzeyin düzenli olarak yıkanması gerekecektir. Bu, pencerelerin yanına dikkatinizi, zamanınızı ve çabanızı gerektirecek başka bir alan ekleyecektir.