Wilio hoş geldiniz!

Sen Bir kayıtsız hizmet veren olarak Wilio incelemekte olarak

Hi̇zmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Uygulama hakkinda
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Sıkça Sorulan Sorular
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç
Wilio hoş geldiniz!

Sen Bir kayıtsız hizmet veren olarak Wilio incelemekte olarak

Hi̇zmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Uygulama hakkinda
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Sıkça Sorulan Sorular
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç

Çamaşır Makinesi Tamiri

Uygun bir fiyata bölgenizden yetenekli uzmanları işe alın.

TEKLİF AL

38 664 profesyonel

67 895 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

226 512 uygulama indirmeleri

Çamaşır Makinesi Tamiri

Çamaşır Makinesi Tamiri kategorisinde bir hizmet uzmanı mı bulmanız gerekiyor? Uygun fiyatlarla kaliteli uzmanlar bulmanıza yardımcı olacağız. Sadece bir talep girin.

Ayrıca bakınız:Fiyat

38 664 profesyonel

67 895 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

226 512 uygulama indirmeleri

Çalışma galerisi

Sağlayıcılarımız 82550 müşteriden fazlasına yardımcı oldu bile.

Çatı TamiriOmer T.
Banyo TadilatYasin M.
Işık Fikstürü KurulumuAhmet Z.
Teras FayanslarıYusuf T.
Banyo TadilatYusuf F.
Çitler ve KapılarBaris Y.
Gabion ÇitlerMuhammed Z.
ParkeCandana A.
Bahçe Evleri, EvlerRobert T.
Göletler ve GöllerAylin R.
Gömme DolaplarAhmet V.
Yeni binaTamer K.
Bahçe ve Dış Mekan İşleriÖmer K.
Banyo TadilatYasin M.
ÇardaklarAhmet C.
Tahta evlerRobert T.
Banyo karolarıAltan H.
Vinil DöşemeCandana A.
Kilitli ParkeReha L.
Tamirci, ÇatıcıOmer T.
FAYDALI BİLGİ

Ne bilmek istiyorsunu

Wilio aracılığıyla çamaşır makinesi tamircisi talep etmek için dört sebep nedir? Oturduğunuz bölgede çamaşır ve kurutma makinelerinin onarımını yapan bir uzmanımız vardır. Yapılması gereken tüm tamirleri yapıyoruz. Tamir uzmanlarımızın her biri, çamaşır makineleri ve kurutuculara ait çeşitli problemler üzerinde yüzlerce onarım gerçekleştirmiştir. Ayrıca, uzmanlarımızın resmi olarak sertifikalı olmaları, makinenizin etkin ve yüksek verimde tamir edileceği anlamına gelir. Herhangi bir markanın tüm modellerini tamir edebiliriz. Tam donanımlı bir tamirci için karmaşık çamaşır makinesi teknolojisi bile sorun değildir. Tamirci, tüm önemli onarım araçlarını sağlamanın yanında, yedek parçaları da sağlayacaktır. Bakım alanında uzman tavsiyesi - Teknisyenler, sadece makineleri tamir etmekle kalmaz, aynı zamanda müşterilerine, uzun vadede makinelerinden en iyi şekilde nasıl yararlanacakları konusunda tavsiyelerde bulunur. İstediğiniz zaman Wilio ile iletişime geçin ve çamaşır veya kurutma makinene modelinizin ihtiyaçlarına göre profesyonel bir tamir hizmeti alın. Esnek tamir süresi - Bölgesel tamirciler çok esnektir. Aynı gün içinde ya da hafta sonu tamir hizmetini seçmek size kalmıştır. Kalite garantisi - Ayrıca, alacağınız tamir hizmeti 1 yıllık garantiyi de içerir.

Bir çamaşır makinesi veya kurutucu, özellikle düğün gibi önemli bir etkinlikten önce bozulursa, evdekiler için gerçek bir felakete neden olabilir. Bu nedenle, çamaşır makinenizi veya kurutucunuzu tamir etmek için Wilio üzerinden hızlı bir şekilde teknisyen bulmak iyi bir fikirdir. Tamircilerimizin çamaşır makinesi ve kurutucuyla ilgili çözdüğü sorunlardan bazıları şunlardır: çamaşır makinesi açılmıyor, çamaşır makinesi yıkamayı reddediyor, cihaz sıkmayı reddediyor, çamaşır makinesi su almıyor, kurutmalı çamaşır makinesinde kaçak var veya su yok, makine düzgün veya hiç dönmüyor, sıkma döngüsü normalden daha yüksek, giysiler düzgün şekilde kurutulmuyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Soru:

Makinem bozuldu - şimdi ne olacak? Cevap: Makinenizin performansını etkileyebilecek herhangi bir dış faktör olup olmadığını kontrol edin (bağlantısı, kesilmiş güç kaynağı / su kaynağı vb.). Herhangi bir şey bulamazsanız, makinenin çevresinde kaçak veya giriş contasında delik olup olmadığına bakın. Sorunu bulamazsanız, makinenin fişini çekin ve Wilio üzerinden bir teknisyeni arayın.

Soru: Çamaşır makinesi teknisyeni ne zaman gelebilir? Cevap: Tamircinin varışı, müsaitliğine bağlıdır. Hizmet tarihini ve saatini doğrudan tamirci ile teyit edin. Tamirin ne kadar süreceği, sorunun niteliği ve değiştirilmesi gereken parçanın türü gibi birkaç faktöre bağlıdır (siparişi verilen ek parçaların takılması için ikinci bir ziyaret gereklidir).

Soru: Tamirattan sonra makinenin ne kadar süre çalışacağını bana garanti edebilir misiniz? Cevap: Tüm makine tamir hizmetleri, seçtiğiniz uzman tarafından sağlanan hizmet ve parçalar için 1 yıl geçerli garanti süresine sahiptir.

Soru: Wilio hizmeti hangi bölgeleri kapsar? Cevap: Wilio hizmeti tüm Türkiye'yi kapsar ve başka birçok ülkede de mevcuttur.