Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç
Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç

Çamaşır Makinesi Tamiri

Uygun bir fiyata bölgenizden yetenekli uzmanları işe alın.

TEKLİF AL

1.500 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Çamaşır Makinesi Tamiri

Çamaşır Makinesi Tamiri kategorisinde bir hizmet uzmanı mı bulmanız gerekiyor? Uygun fiyatlarla kaliteli uzmanlar bulmanıza yardımcı olacağız. Sadece bir talep girin.

Ayrıca bakınız:Fiyat

1.500 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Faydali bi̇lgi̇

Ne bilmek istiyorsun

Wilio aracılığıyla çamaşır makinesi tamircisi talep etmek için dört sebep nedir?

  • Oturduğunuz bölgede çamaşır ve kurutma makinelerinin onarımını yapan bir uzmanımız vardır.
  • Yapılması gereken tüm tamirleri yapıyoruz.
  • Tamir uzmanlarımızın her biri, çamaşır makineleri ve kurutuculara ait çeşitli problemler üzerinde yüzlerce onarım gerçekleştirmiştir.
  • Ayrıca, uzmanlarımızın resmi olarak sertifikalı olmaları, makinenizin etkin ve yüksek verimde tamir edileceği anlamına gelir.

Herhangi bir markanın tüm modellerini tamir edebiliriz. Tam donanımlı bir tamirci için karmaşık çamaşır makinesi teknolojisi bile sorun değildir. Tamirci, tüm önemli onarım araçlarını sağlamanın yanında, yedek parçaları da sağlayacaktır. Bakım alanında uzman tavsiyesi - Teknisyenler, sadece makineleri tamir etmekle kalmaz, aynı zamanda müşterilerine, uzun vadede makinelerinden en iyi şekilde nasıl yararlanacakları konusunda tavsiyelerde bulunur. İstediğiniz zaman Wilio ile iletişime geçin ve çamaşır veya kurutma makinene modelinizin ihtiyaçlarına göre profesyonel bir tamir hizmeti alın. Esnek tamir süresi - Bölgesel tamirciler çok esnektir. Aynı gün içinde ya da hafta sonu tamir hizmetini seçmek size kalmıştır. Kalite garantisi - Ayrıca, alacağınız tamir hizmeti 1 yıllık garantiyi de içerir.

Bir çamaşır makinesi veya kurutucu, özellikle düğün gibi önemli bir etkinlikten önce bozulursa, evdekiler için gerçek bir felakete neden olabilir. Bu nedenle, çamaşır makinenizi veya kurutucunuzu tamir etmek için Wilio üzerinden hızlı bir şekilde teknisyen bulmak iyi bir fikirdir. Tamircilerimizin çamaşır makinesi ve kurutucuyla ilgili çözdüğü sorunlardan bazıları şunlardır: çamaşır makinesi açılmıyor, çamaşır makinesi yıkamayı reddediyor, cihaz sıkmayı reddediyor, çamaşır makinesi su almıyor, kurutmalı çamaşır makinesinde kaçak var veya su yok, makine düzgün veya hiç dönmüyor, sıkma döngüsü normalden daha yüksek, giysiler düzgün şekilde kurutulmuyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Makinem bozuldu - şimdi ne olacak?

Cevap: Makinenizin performansını etkileyebilecek herhangi bir dış faktör olup olmadığını kontrol edin (bağlantısı, kesilmiş güç kaynağı / su kaynağı vb.). Herhangi bir şey bulamazsanız, makinenin çevresinde kaçak veya giriş contasında delik olup olmadığına bakın. Sorunu bulamazsanız, makinenin fişini çekin ve Wilio üzerinden bir teknisyeni arayın.

Soru: Çamaşır makinesi teknisyeni ne zaman gelebilir?

Cevap: Tamircinin varışı, müsaitliğine bağlıdır. Hizmet tarihini ve saatini doğrudan tamirci ile teyit edin. Tamirin ne kadar süreceği, sorunun niteliği ve değiştirilmesi gereken parçanın türü gibi birkaç faktöre bağlıdır (siparişi verilen ek parçaların takılması için ikinci bir ziyaret gereklidir).

Soru: Tamirattan sonra makinenin ne kadar süre çalışacağını bana garanti edebilir misiniz?

Cevap: Tüm makine tamir hizmetleri, seçtiğiniz uzman tarafından sağlanan hizmet ve parçalar için 1 yıl geçerli garanti süresine sahiptir.

Soru: Wilio hizmeti hangi bölgeleri kapsar?

Cevap: Wilio hizmeti tüm Türkiye'yi kapsar ve başka birçok ülkede de mevcuttur.

Kullanışlı bilgi

Bilmen gereken

Çamaşır makinesi tamiri, herhangi bir ev için önemli bir hizmettir. Günümüzde çamaşır makineleri her evde bir zorunluluktur. Ancak doğru bakım ve bakım ile çamaşır makineniz ömrü boyunca dayanabilir! Yeni bir çamaşır makinesi satın aldığınızda, ilk kurulumu deneyimli bir teknisyene yaptırmanız önemlidir. Teknisyen, cihazınızın kontrolünü teslim etmeden önce tüm bileşenlerin doğru şekilde kurulduğundan ve doğru çalıştığından emin olabilecektir. Bu, özellikle önden yüklemeli modeller için geçerlidir, çünkü etraflarında geleneksel üstten yüklemeli makinelere göre daha fazla alana (yani mobilya veya duvar yok) ihtiyaç duyabilirler! Aynı zamanda farklı yerlere boru döşemek ve gerekirse ek elektrik kabloları takmak anlamına da gelebilir, bu nedenle noktalı çizgiyi imzalamadan önce tesisatçınızla bu konuyu iki kez kontrol edin!