Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç
Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç

Bulaşık Makinesi Tamiri

Uygun bir fiyata bölgenizden yetenekli uzmanları işe alın.

TEKLİF AL

1.500 profesyonel

1.076 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Bulaşık Makinesi Tamiri

Bulaşık Makinesi Tamiri kategorisinde bir hizmet uzmanı mı bulmanız gerekiyor? Uygun fiyatlarla kaliteli uzmanlar bulmanıza yardımcı olacağız. Sadece bir talep girin.

Ayrıca bakınız:Fiyat

1.500 profesyonel

1.076 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Faydali bi̇lgi̇

Ne bilmek istiyorsun

Wilio aracılığıyla bulaşık makinesi tamircisi rezerve etmek için dört sebep nedir?

Profesyonel teşhis ve onarım. Bulaşık makinesi tamircilerimiz işinde deneyimli ve kalifiye uzmanlardır. Uzmanımız vardığında, makinenizi parçalarına ayırarak, mümkünse tek bir ziyaret ile problemi tespit eder ve tamir için uygun araçları kullanır. Gereken durumlarda yedek parça siparişi verebilir.

Herhangi bir üreticiye ait modellerin onarımı. Uzman, ister karmaşık elektronik özelliklere sahip modeller, ister artık üretilmeyen eski modeller olsun, piyasadaki hemen hemen tüm bulaşık makinelerine hakimdir.

Kalite garantisi ile tatminkâr sonuçlar. Makinenizin onarımından sonra, bulaşık makinesi teknisyeninin yaptığı tüm işlemler bir yıl boyunca garanti kapsamında olacaktır. Garanti aynı zamanda, uzman tarafından değiştirilen tüm parçaları kapsar.
Makinenizin tüm potansiyelini keşfedin. Bir uzman, bulaşık makinenizin üreticinin belirlediği kullanım ömründen daha uzun süre çalışması için size özel hazırlanmış bakım hizmetleri sunabilir.

Size en yakın Wilio bulaşık makinesi tamircisini seçin. Aşağıdaki sorunlardan herhangi biriyle karşılaşırsanız kalifiye bir Wilio tamircisi hizmetinizde olacaktır: bulaşık makinesi suyunu boşaltmıyor, bulaşıkları düzgün kurutmuyor, suyu ısıtmıyor, makineye su girmiyor. Güvenilir bir bulaşık makinesi tamircisi, her marka ve modeldeki aletleri tamir edebilir ve doğrudan üreticiden alınan orijinal yedek parçalarla makinenin kullanım ömrünü uzatabilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Bulaşık makinesini tamir etmek ne kadar sürer?

Cevap: Tipik bir onarım yaklaşık 1 ya da 2 saat sürer. Ancak bu süreç, soruna ve değiştirilmesi gereken parçalara bağlı olduğundan büyük ölçüde farklılık gösterir.

Soru: Evime ne kadar hızlı gelebilirsiniz?

Cevap: Bu durum, seçtiğiniz tamircinin konumuna ve müsaitliğine bağlıdır. Wilio, bölgenizdeki mevcut tamircilere yanıt verecek şekilde tasarlanmıştır. Hizmetin tarih ve saatini seçerek tamirci rezerve edebilirsiniz.

Soru: Doğru ekipman ve yedek parçalara sahip misiniz?

Cevap: Evet, tamircilerimizin her biri yüzlerce bulaşık makinesi onarımı gerçekleştirdi. Her durum için gerekli tüm araçları yanlarında getireceklerdir.

Kullanışlı bilgi

Bilmen gereken

Wilio, kurulumdan yedek parçalara kadar tüm ihtiyaçlarınızla ilgilenebilecek yerel profesyoneller bulmanıza yardımcı olacaktır. Bulaşık makineleri her gün kullandığımız en önemli mutfak aletlerinden biridir, bu nedenle bozuldukları zaman sadece rahatsız edici değil aynı zamanda streslidir! Merak ediyor olabilirsiniz: şimdi ne yapmalıyım? Endişelenme, yardım etmek için buradayız. Eski bulaşık makinenizin yeni parçalarını değiştirip takmaktan, eskisini çıkarıp yenisini takmaya ve hatta bulaşık makinelerini mevcut olmayan yerlere kurmaya kadar her şeyle ilgileneceğiz. Hızlı ve kaliteli hizmet sunma yeteneğimizle gurur duyuyoruz! "Bulaşık makinesi tamiri" kategorisinde size en yakın sağlayıcıyı bulmak için yardıma ihtiyacınız varsa, Wilio'nun web sitesine gidin. Hangi şehirde veya ülkede yaşıyor olursanız olun, cihazınızı sizin için en kısa sürede tamir edebilecek birini bulabilmemiz için dünyadaki en güvenilir şirketlerden bazılarıyla ortaklık kurduk.