Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç
Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç

Boyama, Boyacı

Uygun bir fiyata bölgenizden yetenekli uzmanları işe alın.

TEKLİF AL

1.502 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Boyama, Boyacı

Boyama, Boyacı kategorisinde bir hizmet uzmanı mı bulmanız gerekiyor? Uygun fiyatlarla kaliteli uzmanlar bulmanıza yardımcı olacağız. Sadece bir talep girin.

Ayrıca bakınız:Fiyat

1.502 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Bir boyacı senin için nasıl bir iş yapacak?

Dış cephe boyası
Evinizin dış duvarlarının sadece güzel görünmesi için değil, aynı zamanda sürekli baskı altında olması ve sert hava koşullarına maruz kalması nedeniyle düzenli olarak boyanması gerekir. Taze görünmelerini sağlamak için duvarların yanı sıra çitler, oluklar, pencere pervazları ve kapıları birkaç yılda bir boyamanız gerekir. Boyacı genellikle yüzeyi ayarlar ve gerekirse kumlama yapar, çatlamış veya soyulmuş boyayı veya sıvayı kaldırır ve ardından yüzeyleri boyar. Mümkün olduğu kadar uzun süre dayanmasını sağlamak için her zaman dış cepheye uygun bir renk kullanır.
İç mekan boyası
İç mekanı boyamak, evinize veya dairenize yeni bir görünüm kazandıracak, sararmayı ve sigara kokusunu, çatlakları, lekeleri veya parmak izlerini gidermeye yardımcı olacaktır. Profesyonel bir boyacı, tarzınıza ve odanıza uyacak renkleri seçecektir. Hazırlık, mobilyayı kaldırarak veya kaplayarak ve duvar yüzeylerini temizleyerek başlar. Boyacı tüm çatlakları onarır, ardından pürüzlü noktaları zımparalar. Pürüzsüz ve eşit bir yüzey elde etmek için 2 ila 3 kat boya uygulayın. Son olarak boyacı koruyucu folyoları ve bantları çıkarır ve her şeyi temizler.
Boya çıkarma
Birçok boyacının ayrıca boyayı çıkarma konusunda deneyimi vardır. Boya çıkarma genellikle zaman alan bir iş olduğundan, bu işi bir profesyonele yaptırmak iyi bir fikirdir. Ayrıca grafiti kaldırmanıza ve örtmenize yardımcı olabilir. Yüzeye bağlı olarak, bu istenmeyen kaplamaları çıkarmak için farklı kazıma aletleri, zımpara kağıdı veya kimyasallar kullanacaktır.
Sıkça Sorulan Sorular

Neden Wilio'da bir boya uzmanı aramalısınız?
Güzelce boyanmış bir ev, apartman veya ofis, bizim üzerimizde düşündüğümüzden çok daha büyük bir etkiye sahip olan bir atmosfere sahiptir. Yeni boyanmış bir oda ile yıllarca sararmış duvarları, hatta çatlakları veya lekeleri olan oda arasındaki fark ruh halimizi, iç sağlığımızı ve uzayda nasıl hissettiğimizi etkiler. Yetenekli bir boyacı böyle bir alanı tek bir günde dönüştürebilir. Ve çok pahalı değil. İster iç mekanı, dış cepheyi boyamanız gerekiyorsa veya boya çıkarma ve diğer hazırlık çalışmalarına yardım etmeniz gerekiyorsa, Wilio bunları halledebilecek yetenekli bir boyacı bulacaktır.
Kendim boyayabilecekken neden profesyonel bir boyacı tutmalıyım?
Gerekli tecrübeye sahip değilseniz, boyama sizin için daha pahalı olabilir. Boyamanızın sonucu tatmin edici, kaliteli ve temiz olmayabilir. Profesyonel boyacılar, her alanı hızlı ve profesyonel bir şekilde boyamak için gereken tüm araçlara, malzemelere, becerilere ve deneyime sahiptir.
Bir boyacının hangi becerileri vardır?
Profesyonel boyacılar, iç duvarlar, dış duvarlar, çitler, mobilya ve çeşitli aksesuarlar gibi çeşitli yüzeylere boya uygular. Boyacıların sağladığı diğer çalışmalar, duvar kağıdının duvara yapıştırılmasını da içerir. Çoğu boyacı, yüzeyleri tek bir renge boyar, ancak bazıları, özel müşteri gereksinimlerine göre duvarlarda desenler, duvar resimleri veya grafiti oluşturmak için özel teknikler kullanır.
Ne sıklıkla boyamaya ihtiyacınız var?
Dış cepheler 5-10 yılda bir boyanmalıdır. Hava, çevre veya düşük kaliteli malzemeler daha sık boyamayı gerekli kılabilir. İç mekanlardaki duvarlar ve tavanlar, özellikle trafiğin yoğun olduğu binalarda veya sigara içilen alanlarda genellikle her 4 ila 6 yılda bir daha sık boyanır.
Boyacıya boya ve teçhizat vermeli miyim yoksa kendisi mi getirecek?
Profesyonel boyacıların çoğu kendi aletlerini kullanır, ancak boyalar ve sarf malzemeleri için ödeme yapmalı veya boyacıya danıştıktan sonra bu işi halletmelisiniz. Profesyonel boyacılar, her yüzey türü için en iyi renkleri ve malzemeleri bilirler, bu nedenle bir boya satın almadan önce, satın alma konusunda boyacınıza danışmanızı öneririz. Bununla birlikte, boya ve sarf malzemesi satın aldıysanız, size fiyat hesaplaması göndermeden önce boyacınıza haber verin.
Boyamanın maliyeti nedir?
İşin fiyatı, duvar veya tavan, çıtaları farklı bir renkle boyamanız gerekip gerekmediği, eski duvar kağıdını veya resimleri kaldırmanız gerekip gerekmediği ve ön çalışma gerekip gerekmediği, kaç metrekare boyamanız gerektiğine bağlı olacaktır. Fiyat, yüzeyin durumuna, ihtiyaç duyulan katman sayısına ve ressamın yakın olup olmamasına veya daha uzak bir mesafeden gelmesi gerektiğine de bağlı olacaktır. Teklifleri karşılaştırırken, hesaplamaların aynı tür ve miktarlarda malzeme içerdiğinden emin olmanızı öneririz.
Bir odayı boyamak ne kadar sürer?
Bir odanın küçük bir boyama işi birkaç saat sürebilirken, tüm evi boyamak bir hafta veya daha uzun sürebilir. 12 m2 alana sahip ortalama bir oda, profesyonel bir boyacı için hazırlık ve birkaç kat dahil yaklaşık 4 saat sürebilir.
Kullanışlı bilgi

Ne bilmek istiyorsun

Yakınınızdaki en iyi boya ustalarını listelediğimiz Wilio ile boyacı bulmak çok kolay. Her zaman aradığınız hizmet türünü seçebilir ve fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Sadece bize bir talep gönderin ve farklı şirketlerden teklifler alın. İhtiyaçlarınız için en iyi teklifi bulmak için fiyat karşılaştırma aracımızı da kullanabilirsiniz.

Bir boyacı, sıvacı veya başka bir profesyonel bulmanız gerekiyorsa, Android veya iPhone için Wilio uygulamasını kullanın. Meslekler listesi sürekli büyüyor. Uygulama, aradığınızı kolayca bulabilmeniz için binlerce profesyonel, şirket ve serbest çalışan hakkında bilgi içerir.

Evinizin duvarlarını boyamayı düşünüyorsanız, karar vermeniz gereken ilk şey ne kadara mal olacağıdır. Bunun nedeni, tüm boyama hizmetlerinin aynı olmamasıdır. Dairenin büyüklüğüne ve yapılması gereken işin karmaşıklığına bağlı olarak fiyatlar önemli ölçüde değişebilir. Ev geliştirme ve inşaat alanında lider bir çevrimiçi hizmet sağlayıcısı olan WİLİO'dan bir daireyi veya evi yeniden boyamanın maliyetini hangi faktörlerin etkilediğini öğrenin.

Boyacı, boya ve fırça gibi tüm boyama malzemelerini tedarik edecek mi? Yoksa kendim mi getirmeliyim? Bu her zaman gelen bir sorudur. Benim yaptığım gibi yapmak istiyorsanız, kendi malzemelerini getirmesi için boyacıyı işe alın. Birkaç lira tasarruf etmek istiyorsanız, ona ihtiyacı olan her şeyi sağlayın.

Yerel hizmetler için lider pazar yeri olan Wilio, bugün, alçıpan onarım hizmetleri sunarak işlerini büyütmek isteyen boyacıları desteklemek için kapılarını açtığını duyurdu. Boyacılar artık hizmetlerini Wilio'da listeleyebilir ve sadece boyamaktan daha fazlasını yapabilen güvenilir bir boya ustası arayan mahalledeki potansiyel müşterilere ulaşabilir.

Profesyonel bir boyacı kiralamak mı yoksa kendiniz boyamak mı gerektiğine karar vermeye çalışıyorsanız, profesyonel bir boyacı tutmanın en iyi seçim olmasının aşağıdaki nedenlerini göz önünde bulundurun: 1. Yaklaşan bir taşınma, yeni mobilyaların gelmesi veya diğer koşullar nedeniyle sınırlı bir zaman diliminiz var ise 2. Boyamayı bir veya iki gün içinde bitiremeyeceksiniz 3. Boyama dağınıklık yaratır ve zararlı konular sağlar 4. Biten işin kalitesine şans vermek istemeyip en iyisi olmasını isteyeceksinizdir.

Bir boyacı işe almaya karar verdiyseniz, muhtemelen uygun hizmeti arıyorsunuz. Wilio, gereksinimlerinizi karşılayan bir uzman bulmanıza yardımcı olacak profesyonel boyacılar ve dekoratörlerden oluşan çevrimiçi bir platformdur. Neden Wilio aracılığıyla bir boyacı tutmalısınız? Büyük şirketlerden özel kişilere kadar her türden müşteriyle çalışıyoruz.

Örnekler

Yapılan eserlerin galerisi Hizmet verenlerimizden

Boyama, BoyacıDeniz Y.
Boyama, BoyacıYasin P.
Boyama, BoyacıMustafa O.
Boyama, BoyacıYusuf S.
Boyama, Boyacıİsmail K.
Boyama, BoyacıOsman L.
Kullanışlı bilgi

Bilmen gereken

Wilio' da bir boyacı mı arıyorsunuz? Boyama, bakım ve koruyucu yüzeyler en iyi yaptığımız şeydir. Kalite uzmanlarından oluşan ekibimiz, boya veya başka bir son kat ürünü uygulamadan önce yüzeyin uygun şekilde temizlenmesini sağlar. Boyacıların maliyeti genellikle metrekareye bağlıdır, bu nedenle hizmetleri hakkında daha fazla bilgi için boyacılarımızdan biriyle iletişime geçtiğinizden emin olun.