Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç
Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç

Beton Dökümü

Uygun bir fiyata bölgenizden yetenekli uzmanları işe alın.

TEKLİF AL

1.502 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Beton Dökümü

Beton Dökümü kategorisinde bir hizmet uzmanı mı bulmanız gerekiyor? Uygun fiyatlarla kaliteli uzmanlar bulmanıza yardımcı olacağız. Sadece bir talep girin.

Ayrıca bakınız:Fiyat

1.502 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

FAYDALI BİLGİ

Ne bilmek istiyorsun

Neden Wilio aracılığıyla profesyonellere ulaşmalısınız?

İstanbul da beton konusunda profesyonel birini mı arıyorsunuz? Wilio ile iletişime geçin. Beton söz konusu olduğunda, burada her anlamda doğru uzmanı bulacaksınız. Yeni bir ev için arazinizde zemin hazırlamanız mı gerekiyor? Diğer garajınız küçük olduğundan yeni bir garaj inşası için beton döşeme mi hazırlamanız gerekiyor? Binanızın etrafında ne yapmanız gerekiyorsa, evinizin temelini mükemmel hale getirmek için doğru uzmanı bulmanıza yardımcı olacağız. Sadece tavsiyeye ihtiyacınız varsa, verilen plana göre fiyat teklifi almak için, uzman bulmanıza yardımcı olabilmemiz için, Wilio ile iletişime geçtiğinizden emin olun.

Beton hakkında ne bilmeliyim?

Beton, inşaatta en çok kullanılan malzemelerden biridir. Kullanımı evlerin, endüstriyel salonların ve diğer ticari binaların yapımında veya barajların yapımında veya iç mekanı güzelleştirmek için oldukça yaygındır. Beton ustasının kullanacağı amaca göre hafif, sıradan ve ağır beton olarak farklı kategoriler bulunmaktadır. Uzman hangisinin kullanılacağını plana göre karar verebilir. Neredeyse her binada, müstakil evinizin veya endüstriyel salonunuzun uzun yıllar sağlam olması için temel olarak beton taban kullanmanız gerekir. Betonu daha da güçlendirmek için genellikle betona çelik takviyeler eklenir. Bu sayede yüksek basınca da dayanaklı olur.

Beton ustasının özel bir eğitim alması gerekiyor mu?

Çoğu beton ustası, çıraklık yoluyla veya lise diploması veya inşaat fakültesi aracılığıyla deneyim elde etmektedir. Kesinlikle en belirleyici özellik ise Wilio'da bulabileceğiniz değerlendirmelerdir. İsterseniz, seçilen uzmanın önceki müşterileriyle iletişime geçmesini ve fikirlerini ve deneyimlerini aktarmalarını isteyebilirsiniz. Gerçekten iyi bir ustaysa, size iletişim kurma veya geçmişte yaptığı işlerin fotoğraflarını gösterme konusunda sorun çıkarmayacaktır. Hangi işleri üstlendiğini ve gerçek deneyimlerinin neler olduğunu öğrenin. İster uzun süredir kendini bu mesleğe adamış olsun, ister sadece aile evleri için beton malzeme üzerinde çalışsın, isterse de endüstriyel anlamda inşaat sektöründe büyük şirketlere hizmet veriyor olsun, Wilio'da, deneyim ve yorumlar arasından seçim yapabileceğiniz bir çok profesyonel bulunmaktadır.

Beton ustasına herhangi bir alet sağlamalı mıyım?

Beton ustaları, uygun mağazalardan satın alınan kendi aletlerini kullanır. Bu aletleri sıradan evkerde kolayca bulamazsınız. Aletleri kesinlikle kendisi getirecek olup, işlemleri gerçekleştirmek için kullanılan makineler büyük ve ağırdır. Makineler gibi betonun kendisi de ustanın kendisi tarafından sağlanmaktadır. Bu nedenle sizin yapmanız gereken tek şey kararlaştırılan miktarı ödemektir.

Beton ustasının, işe başlamadan önce binaya bakması gerekiyor mu?

Kesinlikle, evet. Usta ayrıca sizinle kişisel bir görüşme yapacak ve bu sırada tüm bina, giriş ve alanı denetlenecektir. Gerekli olan makine ve ekipmanları belirleyecek,projenize veya fikirlerinize dayanarak ne tür bir beton kullanacağına karar verecektir. Ayrıca demir, çelik gibi diğer malzemeleri kullanıp kullanmayacağına da karar verecek ve buna göre, fiyatı size söyleyecektir. Genellikle fiyat metrekare başına hesaplanır. Bu, evinizin veya binanızın kaç metrekare olduğuna ve arazi tipine göre farklı parametrelerle belirlenmektedir. Ne kadar beton kullanacağını da hesaplayıp size fiyat ve diğer önemli bilgileri gönderecektir.

Betonlama süresi ne kadar sürer?

Betonlama süresi, uygulanacağı alanın kaç metrekare olduğuna bağlıdır. Ayrıca arazinin ne kadar engebeli olduğuna da diğer önemli bir etkendir. Hava durumu ve sıcaklık da oldukça önemli etkiye sahiptir. Doğal olarak, sıcaklık daha yüksek olduğunda beton daha hızlı kuruduğundan yazın beton işlerini yaptırmak daha kolay ve daha hızlıdır. Yağmur ise betonun kurumasını geciktirmekte, kış aylarında ise kurutmayı çeşitli ısıtıcılarla hızlandırmak yardımcı olacaktır. Ancak doğal kuruma ile en iyi ve en kaliteli betonu elde edildiğini de belirtmek gerekir. Beton çabuk kurursa zamanla çatlayabilir ve sorunlara neden olur. Bu durumda ustanın geri dönüp hataları düzeltmesi gerekmektedir. Bununla birlikte, usta kesinlikle tüm etkenleri önceden size bildirecek ve sizin için hangi türün en uygun olacağına kendiniz karar verebileceksiniz.

İstanbul ve çevresinde beton ustasını nasıl bulabilirim?

Böyle bir uzman bulmanın en iyi yolu, Wilio'dan istemektir. Daha sonra talebinizi gerekli niteliklere sahip İstanbul civarındaki uzmanlara göndereceğiz ve doğrudan birkaç farklı teklif, içerik ve incelemeden sonra seçim yapabileceksiniz. Elbette, size yalnızca belirli bir süre içinde talebinizi yerine getirmek için yeterli zamanı olanları göndereceğiz. Daha sonra evinizde çeşitli tedarikçilerden gelen teklifleri görebilir ve ihtiayçarlınıza göre bir karar verebilirsiniz. Evinizde, ustanın önceki iş yaptığı müşterilerinin gönderdiği çeşitli fotoğrafları ve değerlendirmeleri internet üzerinden de görüntüleyebilirsiniz.

Beton masrafı ne kadardır?

Betonlama fiyatı farklı özelliklere bağlıdır. Bunlar betonun sertliğini, betonun dökülmesi gereken yerin derinliği, mülkün alanını, betonun türünü, demir ihtiyacı gibi çeşitli faktörleri içerir. Çelik ve ilgili kalıp işleri gibi tüm ilgili işlerle birlikte fiyat, beton metre küp başına 1600 Tl ile 2250 Tl arasında değişmektedir. Ancak nihai fiyat, gerekli her şeyi hesaba katarak fiyat belirleyen ustaya bağlıdır. Bu nedenle fiyat yalnızca gösterge niteliğindedir ve nihai tutar, iş akışının kendisini etkileyen birkaç faktöre bağlı olacaktır. Bu nedenle, ustayla yüz yüze görüşmeniz ve ihtiyacınız olan her şey üzerinde anlaşmanız en iyisi sonucu elde etmenizi sağlayacaktır.

Farklı beton türleri var mı?

Kesinlikle, evet. İhtiyaca ve özel taleplere bağlı olarak, örneğin baraj yapımında kullanılan ve uzun süre su basıncına maruz kalan, su geçirmez veya hidrolik beton olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Ayrıca, ısıya dayanıklı betonun ısı açısından daha dayanıklı olduğu, gerçekten yüksek sıcaklıklara dayanabileceğini, dona, yangına dayanıklı beton türleri de bulunmaktadır. Yüksek dayanıklı beton istiyorsanız, beton ustasına yüksek dayanıklı beton kullanımını sorduğunuzdan emin olun.

Görünüme göre, örneğin brüt betonu, yani üst üste binmeyen ancak inşaat işinin tamamlanmasından sonra hala görünür olan betonu ayırt edebiliyoruz. Bu beton günümüzde çok popüler olup modern, endüstriyel olarak döşenmiş evler ve salonların yapımında kullanılmaktadır. Mesela renkli beton da bulunmaktadır. Bu, çimento macununun çeşitli pigmentler yardımıyla veya çeşitli renkli taşların kullanılmasıyla yeniden boyanması ile oluşturulur. Mekanı özel kılan dekoratif beton da kullanabilirsiniz. Dekoratif beton yüzeyinde örneğin boyama, zımparalama, kazıma veya boyama ile işlenir. Ayrıca yüzeyinde resim veya fotoğraf bulunan grafik betonu da kullanabilirsiniz.

Bir beton ustası hangi işleri yapabilir?

Evler veya endüstriyel binalar için temel betonu atılması.

Bu hizmet uzun süredir kullanılmaktadır ve daha da uzun süre kullanılacaktır. Temel betonu olmadan, çok az ev inşa edebilir. En iyi temel güzel ve yavaş olarak atılan temel betonudur.

Oturma odanızda da görebileceğiniz beton.

Evet, bu da beton ustasının yapabileceği bir beton türüdür. Görünür beton denilen bu beton, gerçekten harika ve modern görünüyor. Evinizi endüstriyel tarzda döşemek istiyorsanız, kesinlikle bu ince dokunuştan faydalanmalısınız. Evinizin renklerle parlamasını istiyorsanız, çeşitli katkılar sayesinde renklendirilmiş beton da kullanabilirsiniz. Daha klasik bir stil arıyorsanuz, dekoratif beton kullanmayı tercih edebilirsiniz. Bu, örneğin kazıma, boyama veya zımparalama yoluyla yüzey işlemine tabi tutulur. Seçim yapabileceğiniz gerçekten birçok seçenek var. Wilio aracılığıyla en iyisini bulun.

Beton kesme ve delme.

Her ne kadar kulağa biraz bilimkurgu kesmesi veya bu kadar sert bir kütleyi delme gibi geliyor olsa da, evet işe yarıyor. Bu, elmas kesme veya elmas taşlama olarak adlandırılmakta ve örneğin panelden herhangi bir duvarı çıkarmak istediğinizde, panel yeniden biçimlendirilmede kullanılmaktadır. Ancak, sadece duvarı kesmek zorunda değilsiniz, aynı zamanda zemini de kesebilir veya delebilirsiniz. Elmas delme fiyatı 5 ile 29 Tl/cm arasında değişmektedir. Açılan deliğin çapına da bağlıdır. Elmas kesim için 260-520 Tl/metre ödemeniz gerekebilir. Tabii ki fiyat, kesilmesi gereken duvarın kalınlığına da bağlıdır. Bu hizmet için size uygun bir Wilio uzmanı bulacağız.

Kullanışlı bilgi

Bilmen gereken

Kaliteli beton işleri arıyorsanız doğru yerdesiniz. Wilio, betonla ilgili her şey için tek adresiniz! İster yüzey hazırlığı ister döküm olsun, ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilmiş hizmetler sağlayabilecek alanında uzmanlarımız bulunmaktadır. Bugün bir fiyat teklifi alın ve beton mikserlerimizin sizin için neler yapabileceğini görün!