Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç
Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç

Bebek bakıcılığı

Uygun bir fiyata bölgenizden yetenekli uzmanları işe alın.

TEKLİF AL

1.500 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Bebek bakıcılığı

Bebek bakıcılığı kategorisinde bir hizmet uzmanı mı bulmanız gerekiyor? Uygun fiyatlarla kaliteli uzmanlar bulmanıza yardımcı olacağız. Sadece bir talep girin.

Ayrıca bakınız:Fiyat

1.500 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Kullanışlı bilgi

Ne bilmek istiyorsun

İyi bir bebek bakıcısı bulmanın en iyi yolu nedir? Cevap göründüğü kadar basit değil. Birincisi, tanımanız gereken bir sürü iyi bebek bakıcısı var. Onları nasıl tespit edeceğinizi öğrendikten sonra, ihtiyaçlarınız için bir tane kiralayabilirsiniz. Elbette, kötü bir bakıcı tutmaktan da kaçınmak isteyeceksiniz.

Dadı nitelikleri giderek daha önemli hale geldi. Rekabetin artması ve profesyonel dadıların artan eğilimi ile tam olarak ne aradığınızı bilmek önemlidir. Birçok aile ideal dadılarında ne arayacağını bilemeyebilir. Dadı, başkası adına bir çocuğa bakan kişidir. Dadı terimi, çok çeşitli çocuk bakımı çalışanlarını kapsar ve dünyanın neresinde olduğunuza bağlı olarak rol çok farklı olabilir. Bazı ülkelerde gerekli kabul edilen, ancak başka yerlerde zorunlu olarak kabul edilmeyen belirli nitelikler vardır. Pek çok dadı çocuk bakımı geçmişine sahiptir.

Dadı mı yada çocuk bakıcısı mı? Soru bu. Dadı yerine çocuk bakıcısı almayı düşünen aileler bize bu soruyu sık sık soruyorlar. Dadı ile çocuk bakıcısı arasındaki fark yasal statüleri ve çalışma izinleridir. Bir çocuk bakıcısı, ülkeye tam zamanlı olarak ev sahibi bir aile için çalışmasına izin veren belirlenmiş bir vize ile ülkeye giren bir yabancı uyrukludur. Ev sahibi ailenin bir çalışanı olarak kabul edilir, yani çocuk bakıcısı aileden maaş ve yardım alır. Ev sahibi aile ayrıca oda ve pansiyon sağlar ayrıca çocuk bakıcısının başka ailelerle çalışmasına izin verilmez.

Çocuk bakıcısına yemek sağlamalı mıyız? Bu, birçok ebeveynin kendilerine sorduğu bir sorudur. Çoğumuz bakıcılarımıza yemek masrafları konusunda yardım etmek istesek de, birden fazla çocuğunuz varsa, zaten evde olacakken bir bakıcıya para harcamayı haklı çıkarmak zor. Bebek bakıcınıza daha az ödeme yapabilir veya kendi yemeklerini planlamaları için yemek saatlerinde çalışmasını isteyebilirsiniz.

Çocuk bakımının maliyeti göz korkutucu olabilir ve çocuk bakıcısı olduktan sonra işe geri dönmek zorunda kalan ebeveynlerin bebekleri bazı zor kararlarla karşı karşıyadır. Bazı ebeveynler kreşe gitmeyi tercih ediyor, ancak bir dadıya sahip olmak daha mı ucuz? Bir çocuk bakıcısını yurtdışında bulmaya çalıştıysanız, bunun ne kadar pahalı olabileceğini bilirsiniz. Ancak konu çocuk bakımının maliyeti olduğunda, fiyat etiketini tahmin etmek her zaman kolay değildir. Bir dadıya sahip olmanın maliyeti birkaç faktöre, yere, bakıma ihtiyaç duyduğunuz çocuk sayısına ve ayrıca ev işlerinde de yardıma ihtiyacınız olup olmadığına bağlıdır.

Wilio bir bebek bakıcısı bulmanın en kolay yoludur. Bölgenizdeki en iyisini bulmanıza yardımcı olmak için buradayız. Bebek bakıcısı arıyorsanız size yardımcı olabiliriz.

Kullanışlı bilgi

Bilmen gereken

Bebek bakıcılığının veya çocuk bakımının ne kadara mal olacağını bilmeniz gerektiğinde her zaman zor bir karardır. Günün saati ve çocuğunuzun yaşı gibi devreye giren birçok faktör vardır. Wilio, ne sunduğumuzu görebilmeniz ve ihtiyaçlarınıza en uygun olanı bulabilmeniz için fiyatlandırma bilgileri sayfamızda bir genel bakış sağlayarak bu süreci kolaylaştırmaya yardımcı olur!