Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç
Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç

Bahçe işleri

Uygun bir fiyata bölgenizden yetenekli uzmanları işe alın.

TEKLİF AL

1.500 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Bahçe işleri

Bahçe işleri kategorisinde bir hizmet uzmanı mı bulmanız gerekiyor? Uygun fiyatlarla kaliteli uzmanlar bulmanıza yardımcı olacağız. Sadece bir talep girin.

Ayrıca bakınız:Fiyat

1.500 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

FAYDALI BİLGİ

Ne bilmek istiyorsun

Neden yıllık bir çiçeklendirme planı istiyorsunuz?

Her mevsim geniş bir renk ve doku yelpazesinin tadını çıkarmak varken neden kendinizi yıllık bir tasarımla sınırlayasınız? Wilio'da, size özel tasarlanan, mevsime özel farklı bitki türleri ve renklerden oluşan bir bahçe çiçeklendirmesi planlamak için bir bahçıvanla görüşebilirsiniz. Yıllık bahçe tasarımımızda ise her mevsim farklı çiçeklerin dikilmesine gerek yoktur, bahçenizin yıl boyunca yeşil ve rengarenk kalması için bir plan hazırlanır. Hangi hizmetimizi seçerseniz seçin, planı oluşturmadan önce fikir alışverişi yaparak olası işlemleri görüşeceğiz. Eksiksiz ve mükemmel bir bahçe görünümü için profesyonel çim biçme hizmeti talep edebilirsiniz.

Bitkiler dışında bahçe tasarımı ve bitkilendirme projesi neleri kapsar?

Dış mekan çiçeklendirmesi sadece bahçede yapılmaz. Büyüklüğü ne olursa olsun; bahçenizi, terasınızı veya balkonunuzu yeşillendirmek ve renkli hâle getirmek için daha birçok fırsat sunuyoruz. İşte sizlere sunabileceğimiz bazı çiçeklendirme çözümleri: yerden yüksek çiçeklikler ve her tür çiçeklik yapımı; pencere önü çiçeklikler de dahil olmak üzere saksıda yetişen ağaçların dikimi. Ayrıca özel yapım pencere önü çiçeklikler, çatı bahçeleri ve teras modelleri sunuyoruz. Teraslarınız, balkonlarınız, evlerin cepheleri, ofisler, kafeler ve daha fazlası için çeşitli bitkilendirme tasarımları; küçük ve büyük bahçeler için tasarım ve dikim hizmeti sunuyoruz. Bizim için hiçbir proje çok büyük ya da çok küçük değildir. Birkaç bitki de olsa, çalı veya ağaç dikmeniz gerekse bile bizden yardım isteyebilirsiniz. Not: Bahçe işleri, Wilio'da en çok ayırtılan hizmetlerden biridir. Her binanın biraz renge ve yeşile ihtiyacı olduğu için, ister ev ister ticari bina olsun ev sahibi, kiracı, mülk sahibi herkese hitap edebilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Wilio hizmet talebimde nasıl değişiklik yapabilirim?

Cevap: Wilio hesabınıza giriş yapın ve Projelerim'e tıklayın. Düzenlemek istediğiniz projeye tıklayın ve Seçenekler menüsünden Projeyi Düzenle'yi seçin. Başka bir şey yapmanıza gerek yoktur. Ayrıca bize ulaşarak da müşteri hizmetleri temsilcilerimizden sizin için değişiklik yapmalarını talep edebilirsiniz.

Soru: Tüm bahçemin çiçeklendirilmesini istemiyorum. Sadece birkaç çiçek dikimi ve bahçe bakımı konusunda yardımcı olabilir misiniz?

Cevap: Evet, Wilio bahçıvanları çim / çiçeklik bakımı konusunda size yardımcı olacaktır.

Soru: Bitki teslimatı yapıyor musunuz?

Cevap: Evet, yapıyoruz. Wilio bahçıvanları sizin için bitki satın alarak belirttiğiniz adrese teslim edebilir ve bahçenize ekebilir. Hizmet talebinde bulunurken bu isteğinizi belirtin. İstediğiniz bitki ve saksıların tam bir listesini oluşturup bahçıvanımıza iletmeniz iyi olacaktır.

Soru: Bahçe bitkilendirme hizmetinin maliyeti nedir?

Cevap: Maliyet, her proje farklı miktarlarda farklı bitki ve malzemeler kullanılarak yapıldığı için o projeye özeldir. Çoğu zaman, göndereceğiniz fotoğrafları değerlendirerek bir teklif verebiliyoruz. Ancak bize tam olarak ne tür ve büyüklükte bitkiler istediğinizi de söylemelisiniz. Daha büyük bitkilendirme projeleri ve planları için, yapılacak işi tespit amacıyla personelimizin evinizi ziyaret etmesi ve tahminde bulunması gerekmektedir.

Soru: Çiçek dikmek için en doğru zaman nedir?

Cevap: Dikmek istediğiniz çiçek türüne göre değişir. Ancak müşterilerimize her zaman çiçeklendirme projelerini ilkbahar için planlamalarını öneriyoruz, böylece yaz geldiğinde bahçeden daha çok keyif alabilirsiniz. Bununla birlikte, kışın çiçek açan ve soğuk aylarda bile bahçenizi süsleyecek çiçek türleri de mevcuttur.

Soru: Evlerin / bahçelerin etrafını çalı veya ağaçla çevirebilir misiniz?

Cevap: Evet, gerektiği takdirde yapabiliriz.

Soru: Ev içinde çiçeklendirme yapıyor musunuz?

Cevap: Evet, bahçıvanlarımız iç mekan tasarımı da yapmaktadır. İç mekan çiçeklendirme hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Soru: Askılı saksı kurulumu ve yerleştirmesi yapabilir misiniz?

Cevap: Evet, yapabiliriz. Askılı saksıların çiçeklendirilmesi için çok sık talep alıyoruz. Küçük bahçeler için iyi bir seçenektir ancak kulübelere, çitlere ve bahçedeki diğer uygun eşyalara da takılabilirler.