Wilio hoş geldiniz!

Sen Bir kayıtsız hizmet veren olarak Wilio incelemekte olarak

Hi̇zmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Uygulama hakkinda
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Sıkça Sorulan Sorular
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç
Wilio hoş geldiniz!

Sen Bir kayıtsız hizmet veren olarak Wilio incelemekte olarak

Hi̇zmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Uygulama hakkinda
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Sıkça Sorulan Sorular
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç

Bahçe Evleri, Evler

Uygun bir fiyata bölgenizden yetenekli uzmanları işe alın.

TEKLİF AL

38 664 profesyonel

67 895 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

226 512 uygulama indirmeleri

Bahçe Evleri, Evler

Bahçe Evleri, Evler kategorisinde bir hizmet uzmanı mı bulmanız gerekiyor? Uygun fiyatlarla kaliteli uzmanlar bulmanıza yardımcı olacağız. Sadece bir talep girin.

Ayrıca bakınız:Fiyat

38 664 profesyonel

67 895 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

226 512 uygulama indirmeleri

Çalışma galerisi

Sağlayıcılarımız 82570 müşteriden fazlasına yardımcı oldu bile.

Mutfak Dolapları İmalatıEmilio S.
ÇardaklarAhmet C.
Marangoz, Mobilya İmalatçısıAyaz B.
Göletler ve GöllerAylin R.
Gömme DolaplarAhmet V.
Duvar kağıdıRiza M.
Kış bahçesiMiraç P.
Bahçe, BahçıvanAylin R.
Bahçe MimarıAylin R.
Metal ÇitlerBaris Y.
Vinil DöşemeCandana A.
Çatı kaplamaOmer T.
Döşemenin Döşenmesi veya DeğiştirilmesiCandana A.
Tuğla kaplamaAltan H.
Teras FayanslarıYusuf T.
Yeni binaTamer K.
Banyo karolarıCandana B.
Mobilya montajı, montajıRobert Z.
Ahşap KaplamaRobert T.
Banyo TadilatYasin M.
FAYDALI BİLGİ

Ne bilmek istiyorsunu

Wilio ile bahçe kulübelerinin kurulumu nasıl yapılır?

Bahçe kulübesi kurulum hizmetimiz, bahçelerinde çok fazla eşyası olan ve bunları saklayacak yeri bulunmayanlara hitap etmektedir. Biraz hayal gücüyle keyifli bir çay salonu veya bir hobi alanına kavuşabilirsiniz. Bahçe kulübesi muhteşem bir bahçe unsurudur ve bahçelere oldukça geleneksel bir görünüm kazandırmaktadır. Kurulum işlemi genellikle şu şekilde yapılmaktadır: Kurulum yeni bir bahçe kulübesi için uygun alanı temizlemekle başlar. Eğer bahçede zaten bir kulübe varsa hafriyat işçilerimiz onu kaldırabilirler. Ancak bunun için kulübenin içinin boşaltılmış olması gerekmektedir. Ayrıca, istenmeyen bahçe bitkilerinin temizlenmesi gerekmektedir. Kulübe için belirlenen zemin sağlamlaştırılır ve tercih ettiğiniz kulübenin özelliklerine uygun zemin plakası döşenir. Eğer bahçenizde kurulum için hazır bir zemin varsa ustalarımız inceleme sırasında bunu da değerlendirerek, kullanılmasının uygun olup olmadığını size söyleyeceklerdir. Son adım ise bahçe kulübenizin kurulumudur. Teknisyenler bir bahçe kulübesi inşa edecek ve onu zemine sabitleyeceklerdir. İşte bu kadar! Bahçe kulübenizin boyanmasını, verniklenmesini veya cilalanmasını istiyorsanız size bu konuda da yardımcı olabiliriz.

Size bahçe kulübenizin tadilatı konusunda da yardımcı olabiliriz. Mevcut barınağınızın, çardağınızın ya da bahçe kulübenizin yenilenmesi gereken çürümüş ya da hasar görmüş kısımları varsa, camları kırılmışsa ya da çatısı damlatıyorsa tüm yapıyı tümden yenilemeniz gerekmez. Bunun yerine onu tamir ettirebilirsiniz. İşte yapabileceğimiz bahçe kulübesi tadilatlarının kısa bir listesi: Çatı tadilatı, eski ve çürümüş bölümlerin yenilenmesi, kırık camlarım veya çürümüş çerçevelerin değiştirilmesi. Eski kulübenizi yenileyebilir veya eski göz alıcı görünümünü geri kazandırmak için zımparalayıp, boyayabiliriz. Yeni veya mevcut kulübenize asma sepetler veya başka dekoratif unsurlar ekleyebiliriz.

Sıkça sorulan sorular

Soru: Planlanan uygulama tarihini değiştirmem gerekiyor. Nasıl değiştirebilirim? Cevap: Satın alınan hizmetin uyguma tarih ve saatini doğrudan seçmiş olduğunuz hizmet sağlayıcı ile belirlersiniz. Bu konuda hizmet sağlayıcınızla iletişime geçin ve yeni bir tarih belirleyin.

Soru: Bahçe kulübesinin temel plakası hangi maddeden yapılmalıdır? Cevap: Genellikle tüm yapılar bir temel üzerine inşa edilir. Dökme beton ya da beton bloklar kullanarak beton levha, şerit temel veya beton ayak oluşturabilirsiniz. Bunların hangisinin uygulanacağı inşa etmek istediğinin kulübenin niteliklerine ve bahçenizin zemininin yumuşaklık derecesine bağlıdır. Wilio uzmanının yapacağı inceleme sırasında bu konuyu da ele alabilirsiniz.

Soru: Bahçe kulübesine her yıl bakım yapmak gerekiyor mu? Cevap: Evet, yumuşak keresteden inşa edilmişse düzenli bakıma ihtiyaç duyacaktır. Bu ahşabın ömrünü uzatacak ve çürümesini önleyecektir. Plastik malzemeden yapılmış kulübeler en az bakım gerektiren kulübelerdir. Bu tür hizmetleri Wilio üzerinden de temin edebilirsiniz.

Soru: Bahçe kulübesi inşasının maliyeti ne kadardır? Cevap: Bahçe kulübesinin maliyeti büyük ölçüde projenize- kulübenin ebatları ve ne tür malzeme kullanılacağı- bağlı olacaktır. Kulübenin resimlerini ya da kurulacak alanı inceledikten sonra size detaylı fiyat teklifi sunacağız.

Soru: Ahşap kulübenin malzemesi herhangi bir işleme tabi tutulmakta mıdır? Cevap: Genellikle üreticiler ahşap malzemeyi montajdan önce çeşitli koruyucu işlemlere tabi tutmaktadırlar. Yani, evet işleme tabi tutulmaktadır. Ancak, bir süre sonra yeni bir kaplamaya ihtiyaç duyacaktır.