Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç
Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç

Bahçe Düzenleme

Uygun bir fiyata bölgenizden yetenekli uzmanları işe alın.

TEKLİF AL

1.500 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Bahçe Düzenleme

Bahçe Düzenleme kategorisinde bir hizmet uzmanı mı bulmanız gerekiyor? Uygun fiyatlarla kaliteli uzmanlar bulmanıza yardımcı olacağız. Sadece bir talep girin.

Ayrıca bakınız:Fiyat

1.500 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Sıkça Sorulan Sorular

Bir bahçıvanın hangi becerileri vardır?
Tecrübeli bir bahçıvan bir uzmandır ve toprak ekolojisinden bitki fizyolojisine kadar çeşitli konuları bilir. Size danışmanlık verecek ve bahçenizi planlamanıza yardımcı olacaktır. Mülkünüzün iklimi ve konumu için en uygun bitkileri seçmeniz konusunda size tavsiyelerde bulunacaklardır. Doğru bitkileri veya tohumları satın almanız konusunda size tavsiyelerde bulunacaklar. Yeni çiçek ve ağaç dikmekle ilgilenecek. Bitkilerin sulanmasını ve gübrelenmesini sağlar. Mantar ve bitki hastalıklarının tedavisine yardımcı olacak ve oluşumunu engelleyecektir. Optimal bitki büyümesi için toprağın korunmasına özen gösterir. Yabani otları ortadan kaldırır ve bahçeyi korumak için gereken diğer işleri yapar.
Neden bir bahçıvan tutmalı?
Bahçede tüm işi yapacak vaktiniz yok mu? Deneyimli bir bahçıvan, dış mekan çalışmalarında size yardımcı olacaktır - çimleri biçmek, yabani otları temizlemek, ağaçları budamak ve haşerelere karşı tedavi etmek, çiçek dikmek ve peyzaj konusunda size yardımcı olmak. Bahçede çalışmak için değerli boş zamanlarınız olmadığından emin olacak, bunun yerine bu zamanı arkadaşlarınız ve ailenizle dinlenmek için kullanabileceğiniz deneyimli bir profesyonel bulun Wilio, bölgenizde hemen yola çıkmaya hazır yetenekli bahçıvanlar bulmanıza yardımcı olacaktır.
Bahçıvan ne yapar?
Bahçıvan, çiçekler, ağaçlar, yararlı bitkiler, çimler dahil olmak üzere bahçelerin bakımı konusunda uzmandır, yabani ot kontrolü veya haşere kontrolü ve diğer dış mekan çalışmaları sağlar. Bahçede yapmanız gereken her şeyde size yardımcı olabilir.
Neden profesyonel bir bahçıvan tutmalıyım?
Profesyonel bir bahçıvana dönerseniz, bahçenize ve içindeki tüm bitkilere uygun şekilde bakacağına güvenebilirsiniz. Bahçıvan doğru prosedürleri bilir ve farklı bahçe türlerini yetiştirmede uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir.
Nasıl iyi bir bahçıvan bulurum?
Wilio'da, bölgenizden yetenekli ve yardımsever bir bahçıvanı kolayca bulacaksınız. Sadece bir talep girin, hangi bahçe işlerinin yapılması gerektiğiyle ilgili birkaç soruyu yanıtlayın ve deneyimli bahçıvanlardan teklifleri bekleyin.
Bahçe bakımı ne kadar sürer?
Düzenli bahçe bakımı ve çim biçme 30 dakika ile birkaç saat arasında sürebilir. Ancak daha büyük bir iş veya büyük bir bahçe ise, daha fazla zamana ihtiyacı olacaktır.
Bir bahçıvanın maliyeti nedir?
Bahçıvanlık işinin fiyatı, yapılması gereken işlere ve arazinin büyüklüğüne bağlı olacaktır. Fiyat ayrıca bahçıvanın ne kadar seyahat edeceğini de etkiler.
Bahçıvanıma alet veya sarf malzemeleri sağlamam gerekir mi?
Çoğu bahçıvan, çim biçme makineleri, fırça kesiciler ve diğer aletler dahil olmak üzere kendi ekipmanlarını getirecektir. Ancak, bazı bahçıvanlar evde sahip olduğunuz ekipmanı kullanmayı tercih ediyor. Bahçıvana hangi yaklaşımı tercih ettiğini sormak en iyisidir.
Hangi bahçecilik hizmetlerini sipariş edebilirim

Bahçe bakımı ve biçme
Bahçenin en iyi şekilde görünmesi için düzenli bakım önemlidir. Çim biçmeye, yaprakları gömmek ve gerekirse alanı temizlemekle başlamalıdır. Sonra bahçıvan bütün çimleri biçer ve gömer. Sonra çalıları çalı tırpanıyla keser. Bahçıvan ayrıca tüm yıl boyunca sağlıklı ve güzel olmalarını sağlamak için ağaçları ve çalıları budamalıdır. Gerekirse belirli bitki ve çim türleri için düzenli olarak veya mevsimsel olarak gübreler uygular.
Yabancı ot ve haşere kontrolü
Yabani otlar ve zararlılar bitki ve bahçe sağlığını tehlikeye atar. Bir bahçıvan, yabani otları sökerek, nesli tükenmekte olan bitkileri yosun, mantar, yaprak biti ve diğer zararlılardan korumak için uygun ürünlerle gübreleyerek ve püskürterek bu sorunu önleyebilir. Yabancı otların büyümesini önlemek için ağaçların ve çalıların köklerinin etrafında malçlama yapılması tavsiye edilir.
Bahçeyi dikmek
Bahçıvan, bahçenize uygun doğru bitkileri seçmenize yardımcı olabilir, birbirlerini iyi tolere edebilir ve ekimden birkaç yıl sonra bile birbirine karışmayacak şekilde dağıtılacaktır. Bitkilerin en uygun konumu, dünyanın kenarlarına yönelimi, güneş ışığı seviyesi, nem ve yağış seviyesi, mevsim, bakım ihtiyaçları vb. Gibi faktörleri hesaba katacaktır. Sağlamak istediğiniz bakım ve bakım düzeyini eşleştirirken iyi görünen bitkileri seçmenize yardımcı olacaktır.
Çim restorasyonu
Çimleriniz yabani otlarla büyümüşse veya sararmış veya kurumuş görünüyorsa, bir bahçıvan onu eski haline getirmenize yardımcı olabilir. Bu, eşitsizliklerin giderilmesi, sağlıklı büyümeyi teşvik etmek için toprağın havalandırılması, gübreleme ve besin eklenmesi, doğru çim çeşidinin ekilmesi ve gerekirse toprağın pH'ının ayarlanması anlamına gelebilir. Bahçıvan, doğru çim türünü seçmenize ve oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca manuel veya otomatik sulamayı tasarlamanıza, kurmanıza ve ayarlamanıza yardımcı olabilir.
Kullanışlı bilgi

Ne bilmek istiyorsun

Birçok kişi bahçıvanın sadece bahçeyle ilgilenen biri olduğunu düşünür, ancak bu tamamen doğru değildir. Bahçıvan olmak, birçok beceride ustalaşmanız gereken zor ve karmaşık bir iştir. Bunlardan biri iyi iletişimdir. İyi bir bahçıvan, müşterilerle nasıl işbirliği yapacağını bilmeli ve ihtiyaçlarını anlamalıdır. Ayrıca, tüm görevleri zamanında tamamlayabilmesi için iyi organize olması gerekir.

Bir bahçeyi korumak için yapmanız gereken birçok şey vardır: ekim, ayıklama, sulama ve hasat. Ve bu sadece açık bahçeler içindir. Peki ya kapalı bir bahçeniz varsa? Özellikle doğru araçlara sahipseniz, bakımı yapmak o kadar da zor değil. Wilio ile daha da kolay.

İyi bir bahçıvan nasıl bulunur, tüm dünyada ev sahipleri ve işletme sahipleri tarafından sorulan bir sorudur. O' çok iyi bir soru ve kesinlikle basit bir cevabı olmayan bir soru. İyi bir bahçıvan bilgili, güvenilir, çalışkan ve dürüsttür. İyi bir bahçıvan, siz yapılan işten memnun kalana kadar sizinle birlikte çalışır; yaptıkları işten memnun olduğunuzu bilene kadar ayrılmazlar.

Bir bahçıvan, bir evde çimlerin ve bahçelerin bakımına yardımcı olan kişidir. Bunu, otları ayıklayarak veya çimleri biçerek veya bahçedeki bitkileri budayarak, çimenlerin ve bahçelerin temiz ve bakımlı olduğundan emin olarak yaparlar. Bir bahçıvan işini yapmak için tırmık, kürek ve düzeltici gibi farklı araçlar kullanacaktır. Bahçıvan ayrıca çimleri parazit, mantar vb.'den uzak tutmak için kimyasallar kullanabilir.

Bahçenin bakımı zor bir iştir. Zaman, enerji ve bilgi gerektirir. Yeni bir bahçe oluşturmayı düşünüyor ve bunu doğru yapmak istiyorsanız, tüm bunlara yatırım yapmaya hazır olmalısınız. İhtiyacınız olan ilk şey bir plan. Bu, bahçenizin harika görünmesi için ne yapmanız gerektiğini belirlemenize yardımcı olacaktır.

Profesyonel bir bahçıvan kiralamak, evinizde yapabileceğiniz en değerli yatırımlardan biri olabilir. Profesyonel bahçıvanlar, geniş bir açık alanınız veya küçük bir verandanız olsun, her şeyin en iyi şekilde görünmesini sağlayacaktır. Bahçenize, istediğiniz sonuçları elde etmek için çok çalışacak profesyoneller bakacak. Hizmetlerimiz hem ev sahiplerinin hem de işletmelerin ihtiyaçlarına uyacak şekilde tasarlanmıştır.

Profesyonel bahçıvanlar için çevrimiçi bir pazar yeri olan Wilio, ev sahiplerinin sadece birkaç tıklamayla ve kimseyi aramadan veya mesaj atmadan bahçıvan rezervasyonu yapmalarını sağlayan tek hizmettir. Misyonumuz, ev sahiplerini alanlarındaki en yetenekli ve güvenilir bahçıvanlarla buluşturarak onların hayatını kolaylaştırmaktır. Wilio, doğrulanmış bahçıvanları bahçe hizmetlerine ihtiyaç duyan müşterilerle buluşturan bir platformdur. Wilio aracılığıyla yabani ot ayıklama, budama ve biçme gibi görevlerde yardımcı olacak profesyonel bahçıvanlar ayarlayabilirsiniz. Wilio ile profesyonel bir bahçıvan, bir tamirci, bir ağaç budama veya bir çim biçme hizmeti için rezervasyon yapabilirsiniz. Şirket sizin için her şeyi halleder: Yerel profesyonellerden oluşan kapsamlı bir ağımız var ve web sitesi hızlı ve kolay rezervasyon yapmanıza yardımcı olmak için tasarlandı.

Örnekler

Yapılan eserlerin galerisi Hizmet verenlerimizden

Bahçe DüzenlemeMustafa O.
Bahçe DüzenlemeOsman L.
Bahçe DüzenlemeHasan L.
Bahçe DüzenlemeYusuf R.
Bahçe DüzenlemeDeniz Y.
Bahçe DüzenlemeTamer K.