Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç
Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç

Araba servisi

Uygun bir fiyata bölgenizden yetenekli uzmanları işe alın.

TEKLİF AL

341 profesyonel

1.080 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Araba servisi

Araba servisi kategorisinde bir hizmet uzmanı mı bulmanız gerekiyor? Uygun fiyatlarla kaliteli uzmanlar bulmanıza yardımcı olacağız. Sadece bir talep girin.

Ayrıca bakınız:Fiyat

341 profesyonel

1.080 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

İpuçları ve püf noktaları

İyi görev anahtardır

Araba tamircileri genellikle araba servis incelemelerinden çeşitli onarımlara kadar çok çeşitli işlerden sorumludur. Uzmanın fikrinizin tam olarak ne olduğunu bilmesi için, hangi işin ne ölçüde yapılması gerektiğine dair en doğru açıklamayı yazın.

Uygulamayı kontrol edin

Tüm işlerin iyi yapıldığından emin olmak için, hem iş sırasında hem de tamamlandıktan sonra işi kontrol edin.

Bütçe ve zaman

Görevin tamamlanma tarihi için gereksinimlerinizi eklemeyi unutmayın. Karşılanması gereken bir bütçeniz varsa, en başta hizmet sağlayıcınıza bildirin.

Bir araba tamircisi hangi yaygın araba onarımlarında bana yardımcı olabilir?

Yağ ve filtre değişimi
Aracın sorunsuz çalışması için yağ, yağ filtresi, yakıt filtresi ve hava filtresinin değiştirilmesi çok önemlidir. Ayrıca tıkalı ve kirli filtrelere göre daha ekonomik çalışma ve daha düşük yakıt tüketimi sağlar. Bunlar, düzenli araç servisinin en önemli kısımlarından bazılarıdır
Küçük servis gösterisi
Küçük bir servis muayenesi, yağ ve filtrelerin değiştirilmesini içerir; gövde ve şasi incelemesi; yıkama sıvısı, fren sıvısı, soğutma sıvısı dahil tüm motor sıvılarını doldurma ve ışıklar, lastikler ve frenler gibi diğer 35 önemli bileşeni kontrol etme. Çoğu tamirci, üreticinin talimatlarını takip eder ve tipi ve yaşı nedeniyle aracın ihtiyaç duyabileceği her türlü ek işi önerir.
Harika servis denetimi
Büyük servis muayenesi, küçük bir servis muayenesinin parçası olan tüm hizmetleri içerir, ancak aynı zamanda, örneğin aks muayenesi, tekerlek yatakları, hidrolik direksiyon muayenesi, amortisörlerin muayenesi, pompalar, far ayarı, klima devresi muayenesi dahil olmak üzere başka 15 ila 30 araç bileşeninin muayenesini de içerir.
Onarım, değiştirme ve bakım
Yağ, filtre, bujiler veya aşınmış fren balataları gibi sarf malzemelerinin değiştirilip değiştirilmediği. Diğer düzenli görevler arasında klimanın temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi veya sileceklerin değiştirilmesi yer alır. Deneyimli bir araba tamircisi, arabanızın iyi çalışır durumda olduğundan, güvenli olduğundan ve TK teknik muayenesi ve AT emisyon kontrolü standartlarını karşıladığından emin olacaktır.
Cam, gövde ve iç kısım onarımları
Ön camda bir çatlak veya gövdede hasar görmüş boya varsa, daha fazla yayılmaması için en iyisi hasarı en kısa sürede onarmaktır. Hasarlı döşeme veya iç plastik olması durumunda, bunlar esasen estetik kusurlardır ve daha sonra gerçekleştirilebilir.
Jant ve lastik bakımı
Jantların durumu ve dengesi veya yaz ve kış lastiklerinin kalitesi, güvenli sürüş, frenleme ve yolda optimum araç performansı için çok önemlidir.
Sıkça Sorulan Sorular

Neden Wilio'da bir araba servisi aramalısınız?
Düzenli bir araba servisi incelemesine, revizyona veya büyük onarımlara ihtiyacınız olabilir, Wilio'da bununla başa çıkabilecek bir araba tamircisi bulacaksınız. Arabanızı kontrol edecek, sorunu teşhis edecek ve gerekli onarım ve değişimleri yapacak. Sadece bir talep girin ve teklifi bekleyin. Arabanızın markası ve modeli ne olursa olsun, arabanızı birinci sınıf duruma getirecek bir tamirci veya araba servisi bulmanıza yardımcı olacağız. Aracınızın rutin servis veya onarıma ihtiyacı varsa, Wilio, kaliteli işleri iyi bir fiyata yapmak için güvenebileceğiniz profesyoneller bulmanıza yardımcı olacaktır.
Bir araba tamircisinin çözmeme yardımcı olabileceği en yaygın araba sorunları nelerdir?
Araçlar ilgili en yaygın sorunlar arasında motor arızaları, elektronik parçalar veya araç gövdesinde küçük hasarların onarımları yer alır. Güvenliğinizi sağlamak ve yolda herhangi bir sorun yaşamamak için en az yılda bir düzenli servise gitmeli ve sorunu fark ettiğiniz anda gerekli onarımları yapmalısınız.
Bir arabayı tamir etmek ne kadar sürer?
Onarımın ne kadar süreceği, arızaların ne kadar kritik olduğuna ve kaç araç bileşeninin değiştirilmesi veya onarılması gerektiğine bağlı olacaktır. Genel olarak, rutin otomobil onarımlarının çoğu bir günde yapılabilir - inceleme ve tanılamadan onarım veya değiştirmeye kadar. Ancak, parça değişimi durumunda, yedek parçanın kendisinin teslimatı ile onarım süresi uzatılabilir. Yetenekli bir araba tamircisi sizi mümkün olan en kısa sürede tekrar yola çıkarmak için her şeyi yapacaktır, ancak güvenlik her zaman en öncelikli konu olmaya devam eder, bu nedenle iş kaliteden ödün vermez.
Servis ne kadar sürer?
Araba servisi ortalama 1-2 saat sürebilir. Normal servisin ötesinde onarımlar gerekiyorsa, bu daha uzun sürebilir.
Bölgemde güvenilir bir araba servisini veya araba tamircisini nasıl bulabilirim?
Wilio, bölgenizde sorununuzu çözebilecek bir araba tamircisi bulmanıza yardımcı olacaktır. Sadece bir talep girin ve bir tarih ve fiyat üzerinde anlaşın.
Neden Wilio aracılığıyla bir araba servisi ayarlamalıyım?
Aracın güvenilir ve güvenli bir şekilde sürülmesi için düzenli araç servisi gereklidir. Wilio ile gerekli becerilere, deneyime ve donanıma sahip bir tamirci bulabilirsiniz. Farklı fiyat tekliflerini karşılaştırın ve en iyisini seçin. Wilio, bölgede güvenilir bir araba tamircisi bulmanın en hızlı ve en kolay yoludur.
Bir araba servisine ne sıklıkla ihtiyaç duyulur?
Genel olarak, üreticinin önerilerine ve motor tipine bağlı olarak araca her 12 ayda bir (15.000 km veya 30.000 km) bakım yapılmalıdır.
Kullanışlı bilgi

Ne bilmek istiyorsun

Oto servis sıklığı araç tipine göre değişir. Ortalama bir araca her beş ila yedi bin kilometrede bir bakım yapılması gerekirken, bir kamyonun her üç ila beş bin kilometrede bir bakıma ihtiyacı vardır. Kamyonlar ve SUV'ler ağır hizmet araçlarıdır, bu nedenle daha hafif ve daha az hareketli parçası olan arabalardan daha fazla bakım gerektirirler.

Kendinize "Güvenilir bir oto tamirini nasıl bulabilirim?" sorusunu sorarken bulursanız yada benim bölgemde servis mi yoksa tamirci var mı ?" o zaman doğru yere geldiniz. Wilio.com.tr 'de saygın bir oto servisi veya tamircisi nasıl bulacağınızı göstereceğiz.

Arabası olan herkes için en büyük zorluklardan biri güvenilir bir oto tamircisi bulmaktır. Fiyattan konuma ve müşteri hizmetlerine kadar dikkate alınması gereken birçok faktör vardır. Wilio, insanların kendi bölgelerinde güvenilir bir tamirci bulmalarına yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Wilio, tüketicilerin yerel oto tamir atölyeleri bulmasına yardımcı olmanın yanı sıra, tamircileri yeni müşterilerle buluşturarak işlerini büyütmelerine de yardımcı oluyor.

Wilio, tüketicilerin kendi bölgelerindeki en iyi oto tamirhanelerini bulup rezervasyon yaptırabilecekleri çevrimiçi bir pazar yeridir. Amacımız, tüketicilerin büyük e-ticaret platformlarından beklediği aynı kullanım kolaylığını sunmaktır. Platform, tüketicilerin yerel otomobil tamirhanelerini aramasına, puanlarını ve yorumlarını karşılaştırmasına, randevu rezervasyonu yapmasına ve bir müşteri hizmetleri temsilcisiyle konuşmak veya evden çıkmak zorunda kalmadan hizmetler için ödeme yapmasına olanak tanır.

Wilio, oto tamirhaneleri ve hizmetleri için nihai kaynaktır. Binlerce kalifiye mekanik ile, Aracınız için doğru servisi bulmak kolay ve garantilidir. Ne için bekliyorsun? Sadece projenizi girin ve otomobil onarımlarında zamandan ve paradan tasarruf etme yolunda olacaksınız.

Örnekler

Yapılan eserlerin galerisi Hizmet verenlerimizden

Araba servisiİsmail K.
Araba servisiİbrahim L.
Araba servisiHüseyin S.
Araba servisiAli L.
Araba servisiHasan L.
Araba servisiYusuf R.
Araba servisiOsman L.
Araba servisiMuhammed H.