Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç
Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç

Anahtar Teslim İnşaat

Uygun bir fiyata bölgenizden yetenekli uzmanları işe alın.

TEKLİF AL

1.502 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Anahtar Teslim İnşaat

Anahtar Teslim İnşaat kategorisinde bir hizmet uzmanı mı bulmanız gerekiyor? Uygun fiyatlarla kaliteli uzmanlar bulmanıza yardımcı olacağız. Sadece bir talep girin.

Ayrıca bakınız:Fiyat

1.502 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Faydali bi̇lgi̇

Ne bilmek istiyorsun

Anahtar teslim ev tasarımı ve inşaatı

Hayalinizdeki evin gerçekleşmesi, her yönden gerçekten özel ve orijinal bir şey tasarlamanıza ve inşa etmenize olanak tanıyan eşsiz bir fırsattır. Ama buna nasıl ulaşılır? Teklifin kabulünden, planlama ve inşaat için onay alınmasına ve projenin sahada başlatılmasına kadar bir dizi konunun dikkate alınması gerekir. Neyse ki, projenizin önemli kısımlarını gereksinimlerinize göre teslim edebilecek tasarım ve yaratım uzmanları şeklinde bir destek var. Temel yapının tasarımından ve teslimatından, onayların alınması ve hava koşullarına dayanıklı bir kasa inşa edilmesinden, konseptten anahtarların teslimine proje transferinde potansiyel yardıma kadar (dolayısıyla "anahtar teslimi" adı) her şey olabilir. Anahtar teslimi bir ev, çeşitli öngörülemeyen komplikasyonlardan kaçınmak istiyorsanız, inşaat sırasında gitmenin en kolay yoludur.

Nasıl çalışır?

Basitçe söylemek gerekirse, anahtar teslimi bir ev, hemen taşınabileceğiniz hazır bir evdir. Bunu başarmak için, yaratmak istediğiniz şeyin konseptini geliştirmek için tasarımcılardan ve uzmanlardan oluşan bir ekiple çalışacak ve tam olarak nasıl yaşamak istediğinize karar vereceksiniz.

Mimarlar, mühendisler ve proje yöneticilerinden oluşan bir ekip, yalıtım dahil evinizin duvarlarını, zeminlerini, çatısını ve diğer yapısal unsurlarını içeren temel bir inşaat paketi tasarlayabilir. Tedarikçiye bağlı olarak, paket temeller, pencereler ve kapılar, çatı kaplamaları, dış cephe kaplamaları ve benzerleri gibi diğer öğeleri içerebilir.

Anahtar teslimi bir ev tasarlamanın ve inşa etmenin temel avantajları nelerdir?

Böyle bir yapı basit ve ekonomiktir. Birçoğumuz kendi evimizi yaratmak istiyoruz, ancak haftada 40-50 saat sürebilen bir dizi danışman, müteahhit ve mağaza projelendirmek ve dağıtmak için zamanımız yok. Buna karşılık, anahtar teslimi bir inşaatçı, bir ev tasarlamanın ve inşa etmenin tüm kararlarına ve tüm önemli kısımlarına, tam olarak size uygun şekilde dahil olacaktır. Sorumluluğun uzmanlar tarafından üstlenildiği, ancak bunlar üzerinde sürekli kontrole sahip olduğunuz, bina için uygun maliyetli ve zaman kontrollü bir yaklaşımdır. İnternette ders çalışmanıza veya izlemenize gerek yok, sadece uzmanlarla görüşmek için haftada 5-10 saat ayırmanız yeterli.

Bu benim tasarım seçeneklerimi sınırlıyor mu?

Evinizdeki her şey sizin ve ailenizin ihtiyaçları için tasarlanmalı ve optimize edilmelidir. İyi bir mimar ve inşaat firmasının, hangi hizmet düzeyini seçerseniz seçin, sizin için kesinlikle bireysel olan bir ev yaratması normaldir. Her proje yaşam tarzınıza, çevresel hedeflerinize ve bütçenize göre uyarlanmıştır. İster lüks bir yaşam, ister daha geniş bir aile evi, ister huzur ve stil içinde rahatlamak isteyen emekli insanlar olun, kendi evinizi inşa etmek için motivasyonunuz ne olursa olsun, kendi evinizi tasarlama ve inşa etme fırsatı nihai motivasyondur.

Bu yol sadece ideal evinizin neye benzeyeceğine karar vermenize izin vermeyecek, aynı zamanda sizin ve ailenizin çalışma şekline uygun bir şey elde etmenize de izin verecektir. Evinizin dışarıdan olduğu kadar içeriden de ekipman, peyzaj, mutfak ve banyo ekipmanlarına kadar nasıl görüneceğini anahtar teslimi olarak seçebilirsiniz. Anahtar teslimi bir ev inşa etmek sonsuz olanaklar sunar, böylece yeni eviniz geleneksel, modern ve hatta fütüristik görünebilir. Tüm bunlar, mimari stüdyolar, mühendisler ve proje yöneticilerinden dahili bir uzman ekibi ile tek bir iletişim sağlayacaktır.

Taşınabileceğiniz bitmiş bir ev genellikle şunları içerecektir:

 • kavramsal tasarım - fikirlerinizi geliştirmek ve inşaat ruhsatı almak,
 • çizimler dahil olmak üzere bina yönetmeliklerinin eksiksiz dokümantasyonu ve uygulama için onay alınması,
 • ağ bağlantıları - kurulum ve tedarikçilerle yapılan tüm anlaşmalar,
 • temeller - temelin eksiksiz tasarımı ve kurulumu (bazı tedarikçiler bu hizmeti sağlamayabilir),
 • duvarlar, zeminler ve çatı - şirketimizde evinizin iskeletini yüksek performanslı, sağlam, sürdürülebilir bir ahşap çerçeve kullanarak oluşturuyoruz,
 • yalıtım - ahşap bir çerçeve kullanılıyorsa, gerekli ısı çıkışını elde etmek için panellere monte edilebilir,
 • pencere ve kapılar - fabrikada ve renk seçiminize göre camlı yüksek kaliteli dış pencere ve kapılar,
 • çatı kaplaması - tercihlerinize göre,
 • cephe, tavan ve drenaj sistemleri,
 • dış cephe kaplaması - tasarımınıza göre tuğla, taş, sıva, ahşap veya herhangi bir şey,
 • ısıtma ve su temini - gerekirse yenilenebilir kaynaklarla çalışan ısıtma sistemleri,
 • elektrik - tam kurulum,
 • iç marangozluk - merdivenler, korkuluklar, süpürgelikler,
 • mutfaklar ve banyolar - seçiminize göre (bazı tedarikçiler bu hizmeti sağlamayabilir),
 • boyama,
 • peyzaj - dış peyzaj,
 • test, devreye alma ve devir - tam bir bağımsız test seti.

Neler dahil değil?

Büyük ölçüde çalışmayı seçtiğiniz şirkete bağlıdır. Anahtar teslimi bir çözüm şirketi, yeni evinizin tüm tasarım ve inşaat bileşenlerini sunabilir. Ancak, özellikle Türkiye dışında bulunan şirketler için farklılıklar bulunmaktadır. Bu, bina temelleri gibi yerel bilginin yararlı olabileceği bir projenin bazı yönlerinin bazen üçüncü bir tarafça sağlandığı anlamına gelir.

Tasarım ve anahtar teslimi inşaat benim için doğru mu?

Anahtar teslimi inşaat seçeneklerinin seçimi, profesyonel destek ve bilgiye güvenmek isteyenler için uygundur. Projelerini planlamak ve yönetmek için zamanı olmayan kişiler için de idealdir. Anahtar teslimi bir bina inşa ederek, hayallerindeki eve önemli ölçüde daha kısa sürede ulaşabilirler.

Anahtar teslimi inşaatın sizin için doğru olup olmadığına karar verirken göz önünde bulundurmanız gereken bazı temel sorular. Her şeyi kendiniz inşa etmekle ilgileniyor musunuz? Eğer öyleyse, anahtar teslimi inşaat muhtemelen sizin için söz konusu değildir. Özel gereksinimlerinize göre tasarlanmış bir ev ister misiniz? Anahtar teslimi bir yapı seçmenin önemli avantajlarından biri budur. Bir inşaat projesini planlamak ve yönetmek için zamanınız var mı? Değilse, anahtar teslimi bir proje, hayalinizdeki evi inşa ederken olası bir sorunun üstesinden gelmenize yardımcı olacaktır.

Anahtar teslimi inşaat nedir?

Bir ev inşa etmenin ne kadar stresli olabileceğini biliyoruz - onay almaktan inşaat malzemeleri bulmaya kadar, uzun bir süreç olabilir. Müşterilerimizin tüm gereksiz zorluklardan ve stresten kaçınmalarına yardımcı olmak için onlara anahtar teslimi yapılar sunuyoruz. Anahtar teslimi evin ne olduğundan emin değil misiniz? Merak etmeyin, size göstereceğiz. Anahtar teslimi ev, taşınabileceğiniz bitmiş bir evdir. Evin tasarımı ve inşası için tamamlanma yükü ve yasal sorumluluk size değil, bize aittir. Tasarım ve inşaat uzmanlarından oluşan ekibimiz, hayal ettiğiniz evi yaratmanıza yardımcı olacaktır. Baştan sona, hiçbir ayrıntı için endişelenmenize gerek kalmaması için tüm süreci biz üstleniyoruz.

Bir inşaat şirketi olarak, bina tamamlanıncaya ve bina taşınmaya hazır olana kadar projeye sözleşmeli olarak bağlıyız. Projeden yasal olarak sorumlu olduğumuz için, evi olabildiğince hızlı ve verimli bir şekilde tamamlamak için motive oluyoruz. Hızlı bir zaman diliminde (genellikle 10-12 hafta) kaliteli evler inşa etmekten gurur duyuyoruz. Hak ettiğiniz eve uzun süre beklemeden ulaşmak için son tarihlerimizi karşılıyoruz.

İnşaat kredilerinin ne kadar karmaşık olabileceğini birçok kişiden duyuyoruz. Bunları güvence altına almak genellikle zordur ve genellikle diğer kredilerden daha yüksek faiz oranına sahiptirler. Anahtar teslimi olarak inşaat yaparken, inşaat kredisi ihtiyacı ile ilgili sorunlardan kaçınacaksınız. Bunun yerine, yeni evinizi kurmak için sahip olduğunuz parayı kullanarak kredi ve borçlardan tasarruf edersiniz.

Ev ve anahtar teslimi mülk paketi satın almak hakkında bilmeniz gereken beş şey

1. Doğru geliştiriciyi ve araziyi seçin. Seçtiğiniz mimarla iyi bir ilişkiniz olduğundan emin olun - bu, tüm sürecin şeffaflığını artırmaya yardımcı olacaktır. Ayrıca, ilgili cevapların size verileceği herhangi bir soruyu derhal sorabileceğiniz anlamına da gelecektir. Arazi ve araba yollarında herhangi bir sorun olmadığından emin olmak için alanı ve inşaat sahasını incelemek de önemlidir. Bir şirketin müzakere etmesi, dahil olan herkes için daha basit bir süreç anlamına gelir.

Eugen H. “Tek bir şirketle pazarlık yapmanın avantajı, daha hızlı bir geliştirme ve onay süreci ve arazi yerleşimi ile inşaat arasında daha kısa bir beklemedir, bu da size zaman kazandırabilir. Aynı zamanda daha az hayal kırıklığı ve daha sorunsuz bir süreç anlamına geliyor. "

2. Uygun bir yer seçin. Düzgün planlanıp planlanmadığını ve gerekli altyapıya sahip olup olmadığını öğrenin. Bir proje satın almadan önce ne aradığınızı düşünün. Toplu taşıma araçlarına güveniyorsanız, gitmeniz gereken yere ulaşmak için bölgede yeterli hizmetin olduğundan emin olun. Yeşil alanlar çoğu insan için, özellikle de genç aileler için caziptir, bu nedenle bölgede planlanan parklar ve oyun alanları hakkında bilgi edinin. Bölgeyi keşfedin ve planlanan tüm parkları, eğlence tesislerini ve yeşil alanları arayın. Nereden başlayacağınızdan emin değilseniz, etrafınızdaki alanları keşfederek başlayın.

3. Her geliştirici pakette farklı bir şey sunar, bu nedenle satın alma işleminizin tam olarak neyin parçası olduğunu kontrol etmek çok önemlidir. İnşaat projesinin çevre düzenlemesi, garaj yolları ve herhangi bir şantiye masrafının yanı sıra çamaşır ipi, posta kutusu, perdeler, ağlar ve ışıklar gibi evden yaptıkları ekstra şeyleri içerip içermediğini sorun. Ne satın aldığınız konusunda net olun. Çevre düzenlemesi ve araba yolları her zaman projeye dahil değildir.

4. Sözleşmeyi anlayın. İnşaat sözleşmeleri de inşaat şirketleri arasında farklılık gösterir, bu nedenle neyi taahhüt ettiğinizi anlamanız gerekir. Sabit fiyatlı bir anahtar teslimi ev size fiyat güvenliği sağlayacaktır, ancak teklifin süresi dolduktan sonra sözleşmenin sona ermediğini dikkatlice kontrol ettiğinizden emin olun. Teklifin ne kadar süre geçerli olduğunu öğrenmek için küçük yazıları dikkatlice okuyun. Sabit fiyatın ne kadar ödendiğini kontrol etmek de çok önemlidir. Bazı inşaatçılar yalnızca ilk üç veya altı ay için uygun fiyatlı bir fiyat teklifi sunarlar, ancak daha sonra inşa etmeye başlarlar, bu da sonraki fiyat artışı nedeniyle daha fazla ödeme yapabileceğiniz anlamına gelir. Musluk, korkuluk gibi detayların dahil edilip edilmediğinden emin değilseniz sorun.

5. Önceden sorun. Bütçe sorunlarını önlemek için paketinizde nelerin olduğunu ve nelerin olmadığını anlayın. Bazı şirketlerde, bilgisayarınızda veya tabletinizde evde gördüklerinizi her zaman elde edemeyeceğinizi unutmayın. Satın almadan önce her şeyi iki kez kontrol edin, diyor Michal. "Potansiyel yakalayıcıları olan gizli maddelere dikkat edin."

Kullanışlı bilgi

Bilmen gereken

Wilio, boyutu veya karmaşıklığı ne olursa olsun, herhangi bir ev projesi için bölgenizdeki doğru profesyonelleri bulmanıza yardımcı olacak bir hizmettir. Ev projeleri karmaşık ve koordine edilmesi zor olabilir, ancak Wilio, sizi baştan sona kaliteli uzmanlarla bağlayarak süreci kolaylaştırır. Wilio, her türlü ev projesi için bölgenizdeki doğru profesyonelleri bulmanıza yardımcı olacak bir hizmettir. boyut veya karmaşıklık. Ev projeleri karmaşık ve koordine edilmesi zor olabilir, ancak Wilio sizi baştan sona kalite uzmanlarıyla bağlayarak süreci kolaylaştırır.