Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç
Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç

Alüminyum Pencereler

Uygun bir fiyata bölgenizden yetenekli uzmanları işe alın.

TEKLİF AL

1.500 profesyonel

1.076 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Alüminyum Pencereler

Alüminyum Pencereler kategorisinde bir hizmet uzmanı mı bulmanız gerekiyor? Uygun fiyatlarla kaliteli uzmanlar bulmanıza yardımcı olacağız. Sadece bir talep girin.

Ayrıca bakınız:Fiyat

1.500 profesyonel

1.076 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

FAYDALI BİLGİ

Ne bilmek istiyorsun

Alüminyum Pencereler

Eviniz için alüminyum pencere seçmek için 5 ipucu

Bir yenileme, genişletme veya yeni inşaat projesi uygularken, pencereler genel tasarım ve bütçede dikkate alınması gereken çok önemli bir faktördür. İşte mükemmel alüminyum pencereleri seçmenize yardımcı olacak 5 ipucu, bunlar yalnızca bir gereklilik değil, aynı zamanda evinizin odak noktasıdır.

Kalite

Alüminyum pencereler dayanıklı, pratik ve bakımı kolay olduğu için takmanızı öneririz. Bununla birlikte, hangi alüminyum pencereleri satın almak istediğinizi seçerken, kaliteli bir ürünün satın alınmasını garanti etmesi gereken pencerelerin genel bileşimini, pencere çerçevesinin yüzey kaplamasını ve pencerelerin sertifikasyonunu dikkate almak önemlidir.

Alüminyum % 100 geri dönüştürülebilir ve yer kabuğunda en çok bulunan üçüncü elementtir. Alüminyum, düşük ağırlığına rağmen olağanüstü sağlamlığa ve stabiliteye sahiptir, bu da bize en iyi pencere boyutları sunmamızı sağlar.

Tasarım

Büyük cam bölmeli ve ince çerçeveli pencereler şu anda en popüler pencere sistemidir çünkü hem geleneksel hem de çağdaş evlere uygundurlar. Alüminyum pencere montajının ana avantajlarından biri, çerçevelerinin genellikle PVC ve ahşap çerçevelerden daha ince olmasıdır. Dar çerçeveler göze batmaz, böylece evinizin estetik görünümünden ödün vermek zorunda kalmazsınız.

Bir çerçeve stili seçtiyseniz, yüzlerce mat ve parlak renk ve yüzey arasından seçim yapabilirsiniz. Hatta ahşap dekor veya metal kaplama seçebilirsiniz. Pencerenizin rengi ve bitişi mülkünüzün tarzına bağlı olacaktır. Farklı renkler seçebilirsiniz, bu nedenle evinizin iç kısmına uyan bir rengi ve evinizin dışına uyan başka bir dış cepheyi düşünmeye değer.

Dıştan açılma, paralel açılma, kanatlı pencereler, sabit pencereler veya açılıp kapanabilen pencereler gibi çeşitli açılma seçenekleri vardır. Bir açılma türü seçerken, pencerenin boyutunu, konumunu ve yüksekliğini ve etrafındaki boşluğu göz önünde bulundurun.

Güvenlik

Modern alüminyum pencereler inanılmaz derecede güçlü ve dayanıklıdır, ancak yine de alüminyum pencere üreticisinin güvenlik standartlarını karşılayıp karşılamadığını kontrol etmeniz gerekir. Alüminyum pencerelerin kalitesinin kanıtı, alıcıyı orijinal ürün hakkında bilgilendiren bir sertifikadır.

Verimlilik

Pencerelerinizin etkinliği, doğru ürünü seçerken göz önünde bulundurmanız gereken önemli bir faktördür. Daha da fazlası, düşük enerjili konut istiyorsanız. Pencereler sadece estetik bir işleve sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda bir ışık ve enerji kaynağıdır. Bir pencere yapısının termal teknik kalitesi üzerinde üç temel faktör temel etkiye sahiptir - cam, profiller ve pencereyi yerleştirme yöntemi.

Ayrıca, ısı yalıtımınızı tam olarak artırmak üzereyseniz, üç camlı ve çift camlı pencereleri düşünün. Bulunduğunuz yere bağlı olarak, alüminyum pencerelerin ses / ses yalıtımını ve hava koşullarına dayanıklılığını kontrol etmek akıllıca olacaktır. Örneğin, bir şehirde yaşıyorsanız, yüksek gürültü verimliliğine sahip pencereler kullanmak (pencerelerin dış ortamdan gelen gürültüyü azaltma yeteneği) karar vermede önemli bir faktör olabilir.

Bütçe

Önceki ipuçlarını okuduktan sonra alüminyum pencerelerinizin verimliliği, kalitesi, güvenliği ve tasarımı açısından nelere öncelik vermek istediğinizi görmelisiniz. Tekliflerin yanı sıra kurulum maliyetleri ararken bütçenizde tüm bunlar dikkate alınmalıdır.

Unutulmaması gereken bir diğer önemli nokta da, kurmayı seçtiğiniz yüksek kaliteli alüminyum pencereler ile paralel olarak evinizin değeri de o kadar yüksek olacaktır.

ALÜMİNYUM PENCERELERİN FAYDALARI NELERDİR?

Alüminyum, pencere çerçeveleri ve giriş kapıları için mükemmel bir seçimdir ve çok çeşitli camları barındırabilen hafif ve sağlam profili sayesinde özellikle camlı kapılar için popülerdir. Pürüzsüz yüzey ve renk esnekliği, onları modern binalar için çok popüler bir seçim haline getirir.

Renk 

Alüminyum çerçeveler, toz kaplama adı verilen bir işlem sayesinde herhangi bir RAL renginde mevcuttur. Gri ve siyah, özellikle camla modern bir bina oluştururken mimarlar arasında çok popüler renklerdir. Pencerenin dış tarafında içten farklı bir renge sahip olacağınız iki renkli bir tasarım da tercih edebilirsiniz, bu da çerçevenin renklerini eviniz ve dekorunuzla mükemmel bir şekilde eşleştirmenizi sağlayacaktır.

Az bakım 

Alüminyum dayanıklıdır ve çok az bakım gerektirir. Temizlik için nemli sabunlu bir bezle basit bir silme yapmanızı öneririz. Önceden anodize edilmiş yüzey işlemi sayesinde çerçeveler, zorlu hava koşullarının etkilerine dayanacak şekilde daha da donanımlıdır.

İnce profiller  

Alüminyum profillerle çalışmak kolay olduğundan, düzgün kare kenarlı ince profillere alüminyum ile PVC veya ahşap üzerinden ulaşmak daha kolaydır; her ikisi de çok daha kalın / geniş çerçevelere sahip olacaktır. Mevcut yapılara ek olarak, alüminyum da geleneksel özellikler için kullanılabilir. Alüminyum, modern bir dokunuşla dönem tarzında metal bir çerçeve oluşturmanıza olanak tanır, bu da pencerelerinizin mimari bir unsurunu oluşturmanıza yardımcı olur.

Ömür

Alüminyum çerçeveler de çok uzun bir hizmet ömrüne sahiptir; doğru kurulursa 40-60 yıl dayanmasını bekleyebilirsiniz. Çerçevelerin kullanım ömrü sonunda % 100 geri dönüştürülebilirler.

Wilio'da bir dizi farklı alüminyum pencere sunuyoruz. Yardım isterseniz, Wilio ile iletişime geçin. Pencere ve kapılarınız için doğru seçimi anlamak için bir danışma tarihi ayarlayın.

Alüminyum çerçevelerin avantajları
  • Büyük pencereler istiyorsanız alüminyum doğru çözüm olacaktır.
  • Alüminyum plastiğe göre daha az deforme olur ve daha sağlamdır, bu nedenle ağır ve büyük pencereler için bir profil olarak uygundur.
  • Dar çerçeve daha güzel bir izlenim yaratır ve iç mekanınız için daha fazla ışık sağlar.
Az bakım ve uzun hizmet ömrü.

Hafif ancak güçlü alüminyum çerçeveli pencereler ve teras kapıları çeşitli kombinasyonlarda yapılandırılabilir. Dar çerçeve daha geniş bir cam alanı ve dolayısıyla daha iyi bir görüş sağlar. Birden fazla panelli cam duvarlar genellikle iç mekanı dış mekana bağlamayı ve yaşamayı kolaylaştıran alüminyum çerçevelerden yapılır.

Alüminyum pencereler genellikle alüminyumun ısıl iletkenliği ile ilgili olan pencere çerçevesi boyunca biraz daha kötü bir ısı transfer indeksine sahiptir. Ancak modern alüminyum pencerelerde ve teras kapılarında termal köprüler çeşitli teknolojilerle kesintiye uğrar. Bu nedenle, piyasada ısı yalıtımı açısından plastiğe benzeyen veya onları geçebilen termal olarak iyileştirilmiş alüminyum çerçeveler vardır.