Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç
Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç

Alüminyum Giriş Kapıları

Uygun bir fiyata bölgenizden yetenekli uzmanları işe alın.

TEKLİF AL

1.500 profesyonel

1.076 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Alüminyum Giriş Kapıları

Alüminyum Giriş Kapıları kategorisinde bir hizmet uzmanı mı bulmanız gerekiyor? Uygun fiyatlarla kaliteli uzmanlar bulmanıza yardımcı olacağız. Sadece bir talep girin.

Ayrıca bakınız:Fiyat

1.500 profesyonel

1.076 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

FAYDALI BİLGİ

Ne bilmek istiyorsun

Alüminyum giriş kapısı

En tartışmalı olay. Alüminyum kapılar mı yoksa ahşap kapılar mı? Hangi tür daha iyi? Sizi birini veya diğerini seçmeye ikna etmek için burada değiliz, çünkü her şey tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza bağlıdır. Ancak alüminyum kapıların ahşap kapılardan sadece biraz daha iyi olduğuna inanıyoruz. Uzmanlar, hem alüminyum hem de ahşap kapıların avantaj ve dezavantajlarına sahip olduğunu iddia ediyor.

Eviniz için doğru kapıyı seçmeden önce, artılarını ve eksilerini düşünmek ve doğru kararı vermek çok önemlidir. Doğru kararı vermenin ön koşulu, farklı malzeme türlerinin özellikleri hakkında bilgi almak, bunları anlamak ve sizin için en uygun olanları seçmektir.

Alüminyum kapılar ahşap kapılara karşı: Kazanan kim?

Estetik yönler

Ahşap çerçevenin estetik özelliği genellikle çok çekicidir ve birçok ev sahibi arasında popüler bir seçimdir. Klasik tasarım ve uyarlama unsuru, ahşap kapıları görünüm söz konusu olduğunda ortak bir seçim haline getirir. Ahşap kapılar ile evinizin genel tasarımına bağlı olarak geleneksel veya modern bir görünüm arasından seçim yapabilirsiniz. Ahşap kapılar doğal bırakılabilir veya sır ile işlenebilir - ahşap, renkli boya çizimini vurgular ve böylece evin genel tasarımına benzersiz bir unsur ekleyebilirler.

Alüminyum kapılar da estetik açıdan oldukça hoş olabilir. Bir ev için mükemmel bir seçim olabilirken, bir diğeri ahşap bir kapıyla daha iyi görünebilir. Alüminyum kapıların modern versiyonları bir dizi mükemmel renk, stil ve konfigürasyona sahiptir. Tasarımda esneklik, yaratıcılığın sınırı olmadığı anlamına gelir. Mimariniz veya tarzınız ne olursa olsun, alüminyum kapılar ihtiyaçlarınıza göre uyarlanabilir.

Çevresel boyutlar

Bu durumda açık bir kazanan var. Alüminyum kapılar ve pencereler sonsuz şekilde geri dönüştürülebilir ve toplam enerjinin yalnızca % 5'i bunları hammaddelerden üretmek için kullanılır; Üretilen alüminyumun % 70'i bugün hala kullanılmaktadır. Aksine ahşap bir kapıya baktığımızda aynı şeyi söyleyemeyiz. Ahşap tamamen geri dönüştürülemez ve tek tek ahşap kapılar / pencereler hazırlanırken bir ağaç yok edilir. Ahşap pencere ve kapılar çevre dostu değildir, çünkü kapılar yüzünden ağaçlarımızı yok etmek zorundayız.

Bakım

Alüminyum kapılar ve pencereler, çok az bakım gerektirdikleri için ev sahipleri için ortak bir seçimdir. Alüminyum kapılar güvenilir ve güçlü olarak kabul edilir ve neredeyse bakım gerektirmez! Ahşap kapılar daha fazla bakım gerektirir ve bazen onarılması ve yeniden kapatılması gerekebilir. Ahşap pencere veya kapıların bakımı düzgün yapılmazsa, eskimiş ve eskimiş görünmeye başlayabilir. Hizmet ömürleri de kullanılan ahşabın türüne bağlı olarak önemli ölçüde kısalır. Neredeyse sıfır bakım gerektiren bir seçeneği tercih ediyorsanız, alüminyum kapılar en iyi seçimdir.

Maliyetler

Alüminyum kapılar ahşaba göre daha uygun maliyetli bir seçimdir. Toplam kurulum maliyetleri de daha düşüktür, bu da iki hesaptan tasarruf edeceğiniz anlamına gelir!

Renk

Alüminyum kapılar da elektrostatik toz boyalı olduğundan modern evler için ideal bir seçimdir. Bu toz boya gölgesini kaybetmez, paslanma veya soyulma yapmaz! Ahşap görünümü elde etmek istiyorsanız, alüminyum kapınızı her zaman ahşap efektli boyayarak doğal bir görünüm elde edebilirsiniz.

Dayanıklılık ve güç

Dayanıklılık ve mukavemeti analiz ederken, hem ahşap hem de alüminyum kapılar doğru kurulum ve bakım ile dayanıklıdır. Ahşap kapılara kıyasla alüminyum çok daha fazla dayanıklılığa ve mukavemete sahiptir. Alüminyum kapılar da çeşitli şekil ve boyutlarda uyarlanarak üretilebilir. Alüminyum kapılar, dayanıklılıkları sayesinde büyük pencere ve kapı kombinasyonları için de idealdir.

Kısacası kazanan alüminyum kapıdır. Neden? Çünkü en sıradışı alüminyum kapılardan bazılarını en yüksek kalite, güvenlik ve işlevsellikle üretiyor ve tedarik ediyoruz.

Alüminyum kapıların eviniz için neden daha iyi bir seçim olabileceğinin hızlı bir özeti.
  • Kurulumu daha ucuzdur.
  • Bunları satın almak daha ekonomiktir.
  • Bakım gerektirmezler.
  • Özelleştirilebilirler.
  • Zarif, minimalist ve moderndirler.

Alüminyum kapılar doğası gereği güçlü ve sağlamdır ve yerleşik tasarım bütünlüğüne sahip oldukları için çok güvenlidirler ve hırsızlığa karşı plastik, fiberglas veya ahşap kapılardan çok daha iyi dayanabilirler.

Alüminyum kapı kaplamalarından hemen hemen her estetik kapı tasarımı yapılabilir. Bilgisayar kontrollü makineler, istenen görünüme uyan eğriler, kareler veya karmaşık şekiller oluşturabilir.

Alüminyum kapı kapakları, ahşap görünümlü dokulu yüzeyler uygulamak için idealdir. Bu yüksek kaliteli kapı uygulamaları çok dayanıklı ve zariftir.

Modern otomatik boyama işlemleri, neredeyse her türlü iç ve dış renk kombinasyonunu seçmenize olanak tanır ve alüminyumu modern renklerle birleştirmenin sonucu o kadar dayanıklıdır ki, kapınızın 20 yıl veya daha uzun süre, önemli bir gölge kaybı olmadan harika görüneceğinden emin olabilirsiniz. Kompozit, plastik ve çoğu ahşap kapılar ahşabın yapısını bozabileceği için antrasit gri veya siyah gibi koyu renklerde üretilmemelidir.

En son mimari trend, geniş camlı açıklıkları ve cepheleri olan evler. Bu, büyük ön ve arka kapıların gerekli olduğu anlamına gelir. Alüminyum profiller ince fakat çok güçlü olduğu için alüminyum kapılar diğer birçok malzemeden çok daha geniş ve uzun yapılabilir ve üçlü camlı ısıcam içerebilir. Alüminyum giriş kapıları genellikle kompozit malzemelerden yapılmış kapılardan yaklaşık % 30 daha büyük yapılabilir.

Alüminyum, mevcut en çevre dostu yapı malzemelerinden biridir ve bu değerli ürün yeniden kullanılabilir. Yani bir zamanlar kapı olan şey bir gün bir uçağın kanadının veya dizüstü bilgisayarın parçası olabilir.

Alüminyum kapılar

Alüminyum kapılar, metal bir kasa ile kaplı yalıtkan bir çekirdek kullanır. Bununla birlikte, diğer kapı sistemlerinden farklı olarak, alüminyum versiyonlar yalnızca tedarikçiler aracılığıyla satılmaktadır. Her biri inşaat açıklığınız için özel olarak yapılmıştır.

Üreticiler her türlü seçeneği sunar. Örneğin, kapılar düz veya ahşap görünümlü düzinelerce stil ve renkte gelir.

Alüminyum kapılar yanmış emaye kaplamaya sahiptir, bu nedenle asla boyanmaları ve paslanmaları gerekmez - bu da 20 yıllık standart garantiyi açıklar. Ancak, bu avantajların tümü ucuz değildir. Yaklaşık 4.450 TL 'dan başlayan fiyatlarla, alüminyum kapılar masif ahşapta en pahalı seçimdir.

Ön kapılar nasıl alınır

İster kapının kendisini ister tüm kapı ve çerçeve sistemini satın alıyor olun, aşağıdaki alışveriş ipuçlarını aklınızda bulundurun:
  • Eksiksiz giriş sistemleri için tüm bileşenlerin aynı üreticiden olduğundan emin olun.
  • Pencere ünitelerinde, düşük Ug değerine sahip camları arayın. Daha fazla güvenlik için bazı üreticiler hırsızlığa dayanıklı güvenlik camı sunar. Gerçek kurşun veya pirinç süslemeli dekoratif pencereler, taklit olanlardan daha pahalı.
  • Yüksek kaliteli çelik ve fiberglas kapılar, iç ve dış kapı kaplamasını ayıran ve soğuğun dışarıdan kaçmasını önleyen, genellikle vinil bant veya ahşap çerçevenin bir parçası olan bir termal köprü ile donatılmıştır.