Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç
Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç

Alttan Kesme, Duvar Derz Dolgu 

Uygun bir fiyata bölgenizden yetenekli uzmanları işe alın.

TEKLİF AL

1.500 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Alttan Kesme, Duvar Derz Dolgu 

Alttan Kesme, Duvar Derz Dolgu  kategorisinde bir hizmet uzmanı mı bulmanız gerekiyor? Uygun fiyatlarla kaliteli uzmanlar bulmanıza yardımcı olacağız. Sadece bir talep girin.

Ayrıca bakınız:Fiyat

1.500 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Kullanışlı bilgi

Ne bilmek istiyorsun

Kaliteli bir duvar alt kesme veya derz dolgu uzmanını nerede bulabilirim?

Kalifiye bir duvar derz dolgu veya alt kesme uzmanı bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Sadece Wilio için bir talep girin. Wilio daha sonra bu işte uzmanlaşmış ve yakınlarda bulunan tüm profesyonelleri bilgilendirir. O zaman tek yapmanız gereken size sunulan teklifler arasından seçim yapmak. Wilio sayesinde en kaliteli hizmeti uygun fiyata aldığınızdan emin olabilirsiniz. Müşteri puanlarına ve incelemelerine bakarak derz dolgu ve alttan kesme duvarcılık konusunda seçtiğiniz uzmanların çalışmalarını görebilirsiniz. Yapılan iş için ancak tamamlandıktan sonra ödeme yapacaksınız.

Duvarcılığı alttan kesen nedir?

Duvarın altı, bir teknisyen tarafından kontrol edildikten sonra duvarın altının kesileceği yüksekliği belirleyen bir makine testeresi tarafından kesilir. Daha sonra kesilen deliğe, evinizi uzun yıllar nemden koruyacak bir su yalıtım folyosu yerleştirilecektir. Bu çalışma sırasında ilk etapta ıslak sıva çıkarılır. Toprağa ve daha sonra alttan duvarlara geri dönebilecek kristal tuzlar içerdiğinden iyice atılmalıdır ve tekrar bir uzman arayabilirsiniz. Endişelenmenize gerek yok, tehlikeli görünse bile, alttan kesme nesnenin statiğini bozmaz. Her kesilmiş metreden sonra uzman, yüksek yük taşıma kapasitesi için tam olarak boyutlandırılmış bir su yalıtımı ve bir kama yerleştirir. Bununla birlikte, su yalıtımının eklenmesi işlemin kendisini bitirmez. Beton karışımı yine de özel bir kompresör ile çalışma derzinin içine basınçlandırılmalıdır.

Duvar derz dolgu nedir?

Kimyasal duvar derz dolgu duvardaki nemi derz dolgu malzemesi ile birleştirir ve dağıtır. Daha sonra yükselen bir yalıtım bariyeri oluşturur. Duvar derz dolgusu için kullanılan malzeme, özellikle iyileştirme ihtiyaçları için geliştirilmiştir. Derz dolgu malzemesi krem ​​formundadır ve önceden delinmiş deliklere doğrudan harç derzlerine verilir. Groutun birçok faydası vardır. Bunlar arasında örneğin basit uygulama, döküntü dağınıklığının ortadan kaldırılması, bileşiminin güvenli olması ve aplikatör sayesinde önceden delinmiş deliğe her zaman tam miktarı uygulamanız dahildir.

Duvar enjekte ederken, prosedür aşağıdaki gibidir. İlk olarak, harç derzine yatay bir çizgide delikler açılır. Bu açıklıklar 120 mm aralıklıdır ve derinlikleri genellikle duvar kalınlığından daha az olmalıdır. Ardından, her bir çalışma deliği enjeksiyon kremi ile maksimum şekilde doldurulacak şekilde, önceden delinmiş her deliğe bir enjeksiyon tabancası ile enjeksiyon kreminin uygulanmasına devam edilir. Sonunda, harcın sızmasını önlemek için her çalışma deliği harçla kaplanır.

Ne zaman bir duvar altı kesme ve derz dolgu uzmanına ihtiyacım var?

Her bina kar, buz, yağmur, güneş gibi hava koşullarına maruz kalır. Bu, nem yükünü etkiler. Zamanla, eviniz ıslanmaya başlayabilir ve daha sonra bir uzman aramak gerekir. Enerji fiyatlarınızın yükseldiğini hissediyorsanız, sıvanız dökülüyorsa veya duvarlarda zararlı mantar ve küf gösteriyorsanız, duvarcılıkta derz doldurma veya alttan kesme konusunda bir uzman aradığınızdan emin olun. Evinizin duvarında toplanan su, malzemelerin işlevselliğini ve sağlamlığını da temelden etkiler. Ancak, duvarda suyu çeşitli şekillerde gözlemleyebilirsiniz. En yaygın örnek, duvardaki kırık veya olmayan yalıtımdan temelden geçen yükselen nemdir.

Gerçek uygulamadan önce nasıl hareket edilir?

En önemli şey bir budama veya derz dolgu uzmanıyla kişisel bir toplantı ayarlamaktır. Bir uzman size gelecek ve sırasıyla tüm binayı inceleyecektir. İnceleme sayesinde eksper mülkünüzün durumunu değerlendirebilir ve size en iyi çözümü sunabilir. Her şeyden önce, alandaki tüm uzmanlarla iletişime geçeceğimiz Wilio hakkında bir soruşturma yapmak gerekiyor. Seçiminizin ardından bir uzman eşliğinde bir tur düzenleyeceksiniz. Orada uzman durumu değerlendirir ve bir çözüm önerir. İncelemeden sonra bir uzman sizin için bir fiyat teklifi hazırlayacaktır. Fiyatı onaylarsanız, uygulama tarihinde anlaşacaksınız. Uygulamadan sonra, memnuniyetinize göre, uzmana önceden kararlaştırılan bir miktar ödeyeceksiniz. Çalışmadan memnunsanız, diğer kullanıcıların bu uzmanın gerçekten iyi olduğunu bilmeleri için şirkete Wilio hakkında olumlu bir inceleme bıraktığınızdan emin olun.

Uygulama hakkında ne bilmem gerekiyor?

Duvarın alttan kesme ve derz dolgusu sayesinde yaşam konforunuzu kesinlikle artıracak ve evdeki nemli duvar, küf ve yosun sorununu çözeceksiniz. Öncelikle nemli sıvanın binadan uzaklaştırılması ve bertaraf edilmesi önemlidir. Bundan sonra, evin kendisinin kesilmesi gerçekleştirilir. Daha sonra tüm genişliği boyunca bir su yalıtım folyosu yerleştirilir ve duvar kamalarla sabitlenir. Evin statiği bozulmuş gibi görünse de, alttan kesme konusunda endişelenmenize gerek yok, durum böyle değil. Deneyimli uzmanlar bu konuda geniş deneyime sahiptir. Sonucu hemen göreceksiniz.

Duvar alt açma ve derz dolgu işlemleri ne sıklıkla yapılmalıdır?

Duvarlar ıslak olduğunda içlerinde sağlığa zararlı küf ve mantarlar oluştururlar. Belki de sizi bir uzmana başvurmaya zorlayacak olan duvarlardaki bu lekelerdir. Uzman, seçerken dikkatli olun ve bunun yerine seçilen uzmanın yorumlarını önceden inceleyin, önceki işlerini sorun veya önceki müşteri sayısını sorun ve deneyimlerini sizinle paylaşmasını isteyin. Profesyonelin işini tam olarak yapması gerçekten önemlidir, çünkü alttan kesme veya derz dolgu çok uzun sürmeli ve bir yıl sonra mantarınız veya küfünüz bir yılda tekrar büyümeye başlamamalıdır.

Duvarın derzlenmesi ve alttan oyulması ne kadar sürer?

Elbette, mülkünüzde harcanan zaman esas olarak mülkünüzün büyüklüğüne ve işin karmaşıklığına bağlıdır. Seçtiğiniz uzmanın deneyimi de önemlidir. Ancak, iş genellikle 1 ila 2 gün sürer.

Duvarların derzlenmesi ve alttan oyulması için fiyat nedir?

Nihai fiyat, mülkünüzün büyüklüğüne ve duvarın kalınlığıa bağlıdır. Her zaman bir fiyat teklifi temelinde uzmanla önceden anlaşın ve ayrıca değişiklik olması durumunda size fiyat hakkında bilgi vereceği konusunda onunla hemfikir olun. Duvarın kalınlığına bağlı olarak alttan kesme duvar fiyatı, metre başına 5 - 30 tl aralığındadır. Duvar kimyasal derz dolgu fiyatları da duvarın kalınlığına göre değişmektedir. Ancak, işin metresi başına 7-40 tl aralığındadır.

Bir duvar kesme ve derz dolgu uzmanı ne iş yapar?

Restorasyon yalıtım
Bu aşama önemlidir ve çok dikkat gerektirir. İşin kalitesi istisnai olmalı ve uzun yıllara dayanan deneyime sahip işçiler tarafından yapılabilir. Doğru uygulama, iş akışı ve uzun ömürlü malzemelerin seçimi, tüm yalıtımın doğru şekilde restorasyonunun temelidir.

Çatlak ve yarıkların onarımı
Bunun için poliüretan reçine kullanılır. Bu onarım uzmanlar tarafından basınçlı enjeksiyon ile uygulanır. Daha sonra çatlaklara uygulanacak maddelerin seçimi, esas olarak çatlakların doğasına ve oluşum nedenlerine bağlıdır. Daha fazla oluşumu önlemek için, temel şeritleri kök enjeksiyonu ile güçlendirilir.

Duvarın basınçlı derzlenmesi
Duvarın basınçlı derzlenmesi poliüretan reçineleri ile yapılır. Bunlar duvarda ek yalıtım sağlar. Bu yöntem günümüzde en çok aranan, hızlı ve etkili yöntemlerden biridir. Sonuçları kalıcıdır ve ömürleri gerçekten uzundur.

Nemli binaların rehabilitasyonu
Bu tür iyileştirmeler, yaşam alanlarındaki istenmeyen nemin yasal olarak giderilmesinde hala ilk adım olmalıdır. Uygun nem teşhisi ve uygun çözüm tasarımı da önemlidir.

Duvarın kurutulması
Artan bina nemi zararlı küflere neden olur. Hava koşulları nedeniyle duvar ıslanabilir ve bu nedenle binaların yapı malzemeleri ve yapı elemanları ısı yalıtım özelliklerini değiştirir.

İpuçları ve püf noktaları

1. Ciro fiyatları
Tanıdıklarınızdan duvar kesme ve derz dolgusu yapacak bir uzman arayarak zaman kaybetmeyin ve çeşitli firmalardan teklif isteyin. Talebinizi girin ve yakında doğrudan bölgenizdeki yetenekli profesyonellerden teklifler almaya başlayacaksınız.

2. Bütçenizi aşmayın
Duvar altı kesme ve derz dolgu hizmetleri fiyatları gerçekten farklı olabilir. Ancak Wilio ile birden fazla teklifi kolayca karşılaştırabilir, bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçebilirsiniz.

3. En iyi derecelendirilmiş duvar derz dolgu ve alttan kesme uzmanlarını bulun
Makul bir fiyata. Güvenebileceğiniz kaliteli işler elde etmek için bölgedeki en iyi dereceli duvar derz dolgu ve alttan kesme uzmanlarını işe alın.

Kullanışlı bilgi

Bilmen gereken

Derz dolgu, alttan kesme ve duvarda yatay kesme veya binanızı kamalama gibi bir duvarcılık hizmeti almak istiyorsanız: Wilio size yardımcı olabilir. Su yalıtımı ve duvarlara su geçirmezlik folyosu yerleştirmeyi içeren hizmetler için nitelikli ustalar bulacaksınız. Duvarlardan nemi gidermenin maliyeti genellikle metrekare olarak belirlenir!