Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç
Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç

Ahşap Sundurma

Uygun bir fiyata bölgenizden yetenekli uzmanları işe alın.

TEKLİF AL

1.502 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Ahşap Sundurma

Ahşap Sundurma kategorisinde bir hizmet uzmanı mı bulmanız gerekiyor? Uygun fiyatlarla kaliteli uzmanlar bulmanıza yardımcı olacağız. Sadece bir talep girin.

Ayrıca bakınız:Fiyat

1.502 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

FAYDALI BİLGİ

Ne bilmek istiyorsun

Ahşap Barınaklar

Neden bir Wilio Barınak Uzmanını aramalısınız?

Bahçenizde, tam olarak beğeninize göre yapılmış mükemmel bir ahşap barınaktan daha özel bir şey yoktur. İster inanın ister inanmayın, tam olarak tasarımınıza veya ayrıntılı açıklamanıza göre, bahçenize inşa edilen yeni bir ahşap barınakta olayın tadını çıkarırsanız, kahve veya çay hiçbir yerde daha lezzetli olmayacaktır. Uzun bir yaz akşamında arkadaşlarla parti yapmak hiç bu kadar mükemmel olmamıştı. Yeni ahşap barınağınızdaki kişi tüm tanıdıklarınız tarafından hatırlanacak. Ancak ahşap bir barınağın sadece bu etkinlikler için kullanıldığını düşünmeyin. Örneğin, arabanızı altına park edebilir ya da Carpenter Master'ın aletlerini kurdurup depolayabilirsiniz. Artık internette uzun süre arama yapmanız gerekmiyor. Talebinizi girdiğiniz Wilio sayfasını açın, size en uygun olanı ve mükemmel barınak hayalinizi gerçekleştirmenize yardımcı olmaya istekli olanı gönderelim.

Bir ahşap barınak uzmanı hangi becerilere sahip olmalıdır?

Ahşap barınakların yapımında uzman, ahşapla çalışma konusunda tecrübeli bir kişi olmalıdır, Bu, bir barınak inşa etmek için hangi ağaç türlerinin en iyi olacağını bilmesi gerektiği anlamına gelir. Barınağı ayrıntılı açıklamanıza göre tam olarak hayal edebilmeli ve fikirleriniz eşleşip eşleşmediğini bilmek için onu çizebilmelisiniz. Bir ahşap barınak uzmanı size en iyi barınağın nerede inşa edileceğini, hangi alt tabakayı seçeceğinizi, barınağınız için hangi zeminin en iyi olacağını ve ahşap yapının birçok kişi için onu kaldırıp destekleyebilmesi için hangi çatıyı seçmeniz gerektiğini size söyleyebilmelidir.

Kendime bir sığınak inşa edebilecekken neden bir uzman tutmalıyım?

Günümüzde İnternet'teki talimatların yardımıyla herkesin hemen hemen her şeyle başa çıkabileceği açıktır. Eğer gerekli deneyime sahip değilseniz, bir profesyonel olarak sizin için işe yaramayacağı için oldukça sorun olabilir. İster inanın ister inanmayın, ahşap bir barınak uygulamasını bir uzmana bırakırsanız daha dayanıklı ve güçlü olacaktır. Ahşap yapı uzmanı gerekli tüm araçlara sahiptir ve neyi ne zaman ve nerede kullanacağını her şeyi olması gerektiği gibi saklayacağını bilir.

Uzmana yardım edebilir miyim?

Kesinlikle seçtiğiniz ustaya ve karşılıklı anlaşmanıza bağlıdır. Madalyonun da iki yüzü olduğunu akılda tutarak size bir şey öğretmekten mutlu olacak ve yardımınız için minnettar olacaklar, yada işi kendi başına yapmaktan hoşlanan bir usta ile karşılaşabilirsiniz ve varlığınız onu gereksiz yere rahatsız edecektir. İnşaatta ona yardım edip edemeyeceğinizi en baştan uzmana sormaya çalışın.

Ustaya herhangi bir araç sağlamalı mıyım?

Her şey anlaşmanıza bağlı. Bununla birlikte, genel olarak, gerçek şu ki, her iyi ustanın kendi ekipmanı vardır ve bunu şantiyelerde kullanır, bu nedenle ona alet sağlamaya gerek yoktur. Yine de, ev aletleri, bir usta tarafından kullanılan profesyonel araçlarla karşılaştırılamaz.

Ahşap bir barınak inşaatı bana ne kadara mal olacak?

Ahşap bir barınağın fiyatı gerçekten farklı olabilir ve birkaç faktöre bağlıdır. Bu faktörler arasında kullanılan malzeme, yapı, boyut, çatı kaplama, taban alanı bulunur. Aynı şekilde, fiyat aynı zamanda konsol mu yoksa ayaklı barınak mı olduğuna bağlıdır. Genellikle bir konsol barınağı için bağımsız bir barınaktan biraz daha fazla ödersiniz. Fiyat 1000 ile 26-35 bin TL arasında değişir. Ancak ustanıza fiyatın neler içerdiğini sormayı unutmayın. Doğru bir fiyat hesaplaması için, Wilio için talebinizi girin ve sizi tam olarak aradığınız ustaya bağlayalım.

Uzmanın ahşap barınağın duracağı yeri incelemesi gerekiyor mu?

Tabii ki evet. Profesyonel kesinlikle sizinle kişisel bir görüşme ayarlayacaktır; burada fiyatlar, malzemeler açısından ihtiyacınız olan her şeyi ve aynı zamanda sığınağın durması gereken yeri devralacaksınız. Yeni yerinizin tabanını, gerçekten sağlam bir şekilde durup durmayacağını ve hizmet ömrünün olması gerektiği kadar uzun olup olmayacağını ayrıntılı olarak kontrol edecektir.

Bir yerde ahşap barınak uzmanına bakabilir miyim?

Elbette. İncelemeleri internette veya Facebook sayfasında incelemeye çalışın. Orada da istediğinizi bulamazsanız, ustaya doğrudan önceki işlerini sorun. Önceki müşterilerinin bundan memnun olduğundan eminseniz kesinlikle size minimum fotoğrafları gösterecek ve onlar hakkında sizinle iletişime geçecektir. Evinizin rahatlığında onlarla iletişime geçebilir ve usta ile olan deneyimlerini sorabilirsiniz. Bunun, hayalinizdeki ahşap barınağa kimi emanet edeceğinize karar vermenize de yardımcı olacağına inanıyoruz.

Ahşap barınakların avantajları ve dezavantajları nelerdir?

Ahşap bir barınağın avantajlarından biri, ahşabın işlenmesinin gerçekten kolay olması ve barınağın inşasının nispeten basit olmasıdır. Örneğin bir ahşap barınağa gerçekten dikkat ederseniz, ömrü uzundur ve ahşap bir barınak bahçenizi uzun süre süsleyecektir. Yapmanız gereken tek şey yılda en az bir kez doğru boyayı uygulamaktır ve barınağın çatlamasını önleyeceksiniz.

Dezavantajları, çok yüksek ve çok düşük sıcaklıkların ahşabı iyi yapmamasıdır. Aynı şekilde yağmur da ahşaba daha fazla zarar verir. Dezavantajı da ahşap barınağın yılda en az bir kez bakımının yapılması gerektiğidir, böylece onu boyamak gerekir, böylece ahşabın çürümesi önlenir.

Ustanın sığınağı inşa etmesi ne kadar sürer?

Her şey ustanın hazırlığına, başka bir işi olup olmamasına veya sadece sığınağınıza odaklanmasına bağlıdır. Yeriniz en fazla 1 hafta içinde inşa edilmelidir. Ancak çoğu durumda, usta genellikle ahşabı evde hazırladığından ve yalnızca sığınağı monte edip ayrıntılarda ince ayar yaptığından, daha erken olur.

Ahşap barınak yapımında hangi malzemeler kullanılır?

Kesinlikle ana malzeme ahşabın kendisidir. Seçerken kullanılan ahşabın sert ve iyi kurumasına dikkat etmelisiniz ki yapı bükülmeye ve çatlamaya başlamasın. Diğer bir malzeme, yapıştırılabilen, sac metal veya zona olabilen çatı kaplamasıdır. Seçerken, ahşap yapının ona dayanabileceğine dikkat edin. Örneğin, bir shingle çatı çok ağırdır, bu nedenle sac metal veya yapıştırılmış çatı kaplamasını seçin. Ayrıca kışın çatıda kar yağacağının da farkında olmanız gerekir, bu nedenle barınağınızın düz mü yoksa eyer çatısı mı olmasını istediğinizi dikkatlice düşünün. Bu bilgilere dayanarak, ustanın hangi kaba prizmaları kullanması gerektiğini hesaplaması gerekecektir.

Ahşap barınak kullanımı

Ahşap barınak, yazın güneşten, kışın kardan saklandığımız ve bahçede dışarıda vakit geçirdiğimiz keyifli bir teras görevi görebilir. Bunu sırasıyla bir araba için sığınak olarak da kullanabiliriz - bu sığınağın boyutuna bağlıdır. Böyle bir sığınak ya sadece arabaya hizmet eder ya da içinde küçük bir depolama alanımız olabilir. Barınak bahçede serbestçe durabilir veya evle ortak bir duvara sahip olabilir.

Ahşap barınak çeşitleri

Arabalar / garajlar için barınaklar

Bu tür ahşap barınaklar araçlarımızı yazın güneşten ve yağmurdan, kışın kardan korur. Tek başlarına durabilirler veya eve bağlanabilirler. Otoparklar büyük, küçük, depolama alanı olan veya olmayan, yan duvarlı veya yan duvarsız olabilir. Her şey neye ihtiyacımız olduğuna, aradığımıza ve bütçemizin ne olduğuna bağlı.

Çardaklar

Bahçenizi güzel bir şekilde özel yapan şey kesinlikle ahşap bir çardaktır. Bahçede ahşap bir çardak serbest durmalı ve sizi hava koşullarından korumalıdır. Esas olarak evin sakinlerine dinlenmek ve rahatlamak için ve aile ve tanıdıklarla yaz toplantıları için hizmet vermektedir. Böyle bir çardak altında, doğum gününü kutlayabilir, komşular için bir barbekü partisi düzenleyebilirsiniz ve herkes her havada mutlu olacaktır.

İpuçları ve püf noktaları

1. Ciro bazında fiyat teklifleri

Tanıdıklar içinden ahşap barınaklar konusunda uzman aramak ve çeşitli şirketlerden teklifler istemek için zaman kaybetmeyin. Talebinizi girin ve yakın bölgenizden yetenekli ustalardan teklifler almaya başlayacaksınız.

2. Bütçenizi aşmayın

Ahşap bir barınak inşaatı fiyatları gerçekten farklı olabilir. Wilio ile çeşitli teklifleri kolayca karşılaştırabilir ve bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçebilirsiniz.

3. En iyi profesyonelleri bulun

Bölgenizden en yüksek puan alan uzmanları bulun ve güvenebileceğiniz kaliteli işler elde edin.