Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç
Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç

Ahşap Görünümlü Seramik

Uygun bir fiyata bölgenizden yetenekli uzmanları işe alın.

TEKLİF AL

1.500 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Ahşap Görünümlü Seramik

Ahşap Görünümlü Seramik kategorisinde bir hizmet uzmanı mı bulmanız gerekiyor? Uygun fiyatlarla kaliteli uzmanlar bulmanıza yardımcı olacağız. Sadece bir talep girin.

Ayrıca bakınız:Fiyat

1.500 profesyonel

1.077 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Kullanışlı bilgi

Ne bilmek istiyorsun

Sık Sorulan Sorular

Neden Wilio'da bir Tatra profili arıyorsunuz?

Materyal. Ahşap işleme ve işlemedeki modern teknolojiler sayesinde ahşap evler, kulübeler, çardaklar ve hatta çiftlik binalarının yapımında doğru seçimdir. İç ve dış mekanlarda kullanılabilir. Yapmanız gereken tek şey ahşabın türünü seçmek ve özellikle çiftlik binaları veya daha az estetik talepleri olan binalar için uygun kaliteyi kullanmak. Wilio web sitesinde, Tatra profilini profesyonel olarak kuracak ve ahşabın mümkün olduğunca uzun süre dayanması için bakımının nasıl yapılacağı konusunda size tavsiyelerde bulunacak bir dizi deneyimli profesyonel bulacaksınız. Bir uzmanı işe almak, malzeme ve para toplarken zamandan ve gereksiz deneylerden tasarruf etmenizi sağlar. Vakit kaybetmeyin ve talebinizi bugün Wilio üzerinden girin, hemen satış ve kurulum için fiyat teklifleri alacaksınız.

Tatra profili ne tür bir çalışma gerektiriyor?

Başlangıçta, ne tür bir bina veya inşaat döşeyeceğimizi dikkatlice düşünmek gerekiyor. İç ve dış kısımları kaplarsak çalışma prosedürü benzer olacaktır. İlk önce destekleyici yapıyı ahşaptan yapmamız gerekiyor. Hazırlanan yapıya Tatra profilinin bireysel panolarını yerleştiriyoruz. Bunların kısaltılması ve uyarlanması gerekiyor. Depolamadan sonra ahşap yüzey işlemine tabi tutulabilir ve uygun bir kaplama ile rengine ayarlanabilir.

Neden Wilio'da bir Tatra profili arıyorsunuz?

Kulübenin cephesini kaplamanız mı gerekiyor, ev mi çardak mı? Tatra profilinin güzel tarzında gerçek ahşap ile iç mekanı daha keyifli hale getirmek ve böylece gün boyu ahşap kokusunu koklamak ister misiniz? Çözüm elinizin altında ve fikirlerinize göre duvarlar veya tavanlar birkaç gün içinde tamamlanabilir. Sorgunuzu Wilio web sitesine girin, teklif alın ve size en uygun olanı seçin.

Bir Tatra profilinin yüklenmesi ne kadar sürer?

Uzunluk işin kapsamı, ele alacağımız alana bağlı olacaktır. Herhangi bir ahşap kaplamayı kurarken en çok zaman alan, ahşap bir destek yapısının hazırlanmasıdır. Çalışma, duvar veya tavanın eklemlenmesiyle de genişletilebilir. Çalışmayı tamamlamak için gereken toplam süre, belirli bir profesyonelin araçlarına ve yeteneklerine bağlı olacaktır. Dört duvarlı daha küçük bir odanın astarlanması 3-4 iş günü sürecektir. Ahşaba kurulumdan önce ve kurulumdan sonra koruyucu bir vernik uygulamak istiyorsanız ekstra zaman ekleyin.

Tatra profilinin kaliteli montajlarını nasıl bulabilirim?

Tatra profili yapan kaliteli montaj uzmanlarını bulmak basittir. Tatra profili ile kaplamak istediğiniz alanların ölçülerini öğrenin ve içeriğini m2 olarak hesaplayın, bu bilgiyi iyi hatırlayın - Wilio web sitesinde bir talep girerken buna ihtiyacınız olacak. Bölgenizdeki deneyimli profesyoneller size fiyat teklifleri gönderecek ve size en uygun olanı seçeceksiniz.

Tatra profilini monte etmeden önce malzeme ve ekipman tedarik etmeli miyim?

Evet, Tatra profilini monte etmeden önce malzemenin önceden sabitlenmesi tavsiye edilir. Seçmek için yeterince dikkat ve zaman verin. Bir uzmanla anlaştıktan sonra, malzemeyi seçerken ve teslim ederken ona güvenebilirsiniz. Ekipman tedarik etmenize gerek yoktur. İşe alınan bir profesyonel araçlarını getirecektir - ayrıntılara odaklanabilir ve sonucu görebilirsiniz.

Bir Tatra profilinin maliyeti nedir?

Bir Tatra'nın fiyatı profil iki temel parametre ile belirlenir - ahşap türü ve kalitesi. Bu iki parametrenin kombinasyonu, Tatra profilinin fiyatını 20 - 80 tl / m2 aralığında gösterecektir. Kurulumun ayrıca destek yapısının, uç şeritlerinin, genleşme şeritlerinin ve gerekirse vidaların veya çivilerin ve montaj plakalarının üretimi için ek ahşap gerektirdiğini unutmayın. Bu öğeler standart metre (bm) başına hesaplanır ve toplam malzeme maliyetinin daha küçük bir bölümünü oluşturur.

Tipik çalışma

Marangoz, Cephe için ahşap kaplama, Saunalar, Gazebolar, çatı katı rekonstrüksiyonu

Çalışma prosedürü

Tatra profiliyle çalışın m2 olarak alan ölçümü ve hesabı ile başlar. O zaman hangi estetik taleplere sahip olduğumuzu netleştirmek gerekiyor ve ahşap - Tatra profili seçimini uyarlayacağız. Çiftlik binaları durumunda, kalite sınıfı II'yi seçmenizi öneririz. Kalite ve estetik talepleri yüksek ise kesinlikle 1. kalite sınıfına ulaşacağız. Burada Tatra profilinin yapıldığı bir dizi ağaç türü seçeneğimiz var. Bunlar daha yüksek bir ahşap yoğunluğu ile karakterize edilir ve bu nedenle ülkemizdeki hava koşullarına ve zararlılara karşı daha dayanıklıdırlar. Fiyat artacak, ama sonuç buna değecek. İskandinav ahşaplarını tercih ederek, sizi öne çıkaracak modern ve dayanıklı bir tasarım elde edeceksiniz. Kurulumdan önce ahşaba sprey veya küf önleyici bir kaplama uygulanmalıdır. Bu adımı atlamadığınızdan emin olun. Bazı ahşap satıcıları size önceden işlenmiş ahşap sağlayabilir.

Tatra profilinin yanı sıra destekleyici yapının üretimi için malzeme de satın alıyoruz. Tatra profilinin kendisiyle aynı şekilde ele alınmalıdır. Yapı, temel malzemelerden veya yapısal prizmalardan yapılmıştır. Bunlar, döşeyeceğimiz duvarlara veya tavanlara monte edilir. Düzgün yapılmış yapı, Tatra profiline "nefes alma" için alan sağlamalıdır. Duvar ile Tatra profili arasındaki boşluk yaklaşık 8 mm olmalıdır. Ahşabın zamanla çalışacağı ve amatör olarak tek tek parçaların üst üste yüklenmesi durumunda gerekli boşluklar olmadan, malzeme bükülür, çatlar ve tüm iş bozulur. Tatra profili yapıya çivi veya vida ile tutturulur. Bahsedilen boşluklara ek olarak, yatağın tamamının düz olması son derece önemlidir. Bu, Tatra profilinin ilk panelinin eklenmesiyle başlangıçta sağlanır. Başlangıçta bir şey ihmal edilirse, daha sonra "ayarlama" onu kurtarmaz. Eğri ve pürüzlü bir yüzeyden kaçınmak için Wilio aracılığıyla uzmanlarla iletişime geçin - bölgenizde bunlardan çok var. Kurulumdan sonra ahşap yüzey işlemi devreye girer. Bu adımla, daha uzun bir servis ömrüne ve ahşabın görünümünü fırçalayarak ve boyayarak ayarlama olanağına kavuşacaksınız. Ahşap, çizimiyle vurgulanacak ve sıradan Slovak ladin bile lüks görünecek.

İpuçları ve püf noktaları:

1. Ahşabı önceden tedavi edin
Hem iç hem de dış mekan kurulumunda kullanılan Tatra profili ve herhangi bir ahşap malzemeyi mutlaka önceden küflenmeye karşı işlemden geçirin. Tedavi yöntemleri ya boyama ya da püskürtmedir. Ahşap panellerinizin uzun ömürlü olmasını sağlayın ve bu adımı atlamadığınızdan emin olun.

2. Doğru kaliteyi seçin
Çiftlik binalarını ve diğer hizmet binalarını hizalamak için Sınıf I Tatra profiline ihtiyacınız yok. Malzeme için büyük miktarda tasarruf edeceksiniz ve sınıf II'yi estetik olarak daha az talepkar nesneler için kullanacaksınız. Tersine, talepler yüksekse, en iyisine ulaştığınızdan emin olun. Tatra profilleri söz konusu olduğunda, bunlar İskandinav ve yabancı odunsu bitkilerdir. Son yüzey işlemiyle (fırçalama ve çeşitli vernikler ve cilalar) güzelliklerini çoğaltabilirsiniz.

3. Kalite veya kalite farkı nedir.
Tatra profilinin kalitesindeki fark, işleme kalitesinde değil, ahşabın kusurlarında yatmaktadır. Tatra profili II. sınıf işlevsel olarak sınıf I ile aynı olacak, fark daha fazla sayıda oyunda, siyah alanlarda ve renk düzensizliklerinde olacaktır.

4. Saklama koşullarını şahsen kontrol edin
Güven, ancak kontrol edin. Tatra profili satın alırken iyi bilinen gerçek iki kat doğrudur. İmkanınız varsa, ahşabı almadan önce satıcıyı şahsen ziyaret ettiğinizden emin olun. Ahşabın nasıl saklandığına dair iyi bir resim elde edeceksiniz. Kuru ve düz bir yüzeye mi serildi? Bir çatı altında mı ve hava koşullarından veya diğer kirlilikten yeterince korunuyor mu? Bu soruların yanıtları olumsuz ise, başka bir yerden ürünü satın almanızı öneririz.

5. Ahşabın iklime uygun hale getirilmesi gerekir
Ahşabı size bir kere ithal ettikten sonra asla hemen çalışmaya başlamayın. Özellikle, iç mekanı Tatra profiliyle kaplamayı planlıyorsanız, çalışmaya başlamadan önce paketleri en az 48 saat odada ambalajsız bırakın. Bazı uzmanlar 7 güne kadar saklama önermektedir. Bu, her ahşap parçası için aynı nem içeriğini sağlayacak ve kurulumdan sonra çatlama ve bükülme sorununu önleyecektir. Wilio web sitesinde bölgenizden doğru profesyoneli bularak ahşabı iklime alıştırmak için gereken süreyi kullanabilirsiniz. başka bir yerden odun satın almanızı öneririz.