Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç
Wilio hoş geldiniz!

Wilio'yu kayıtlı olmayan bir müşteri olarak kullanıyorsunuz

Hizmet verene geç
Navigasyon
Hizmetler
Fiyat listesi
Wilio Hakkında
uygulamayı indirin
Nasıl Çalışır
Nasıl Geliştirebiliriz
Bize Ulaşın
Wilio Hakkında
oturum aç

Ahşap Çitler

Uygun bir fiyata bölgenizden yetenekli uzmanları işe alın.

TEKLİF AL

1.500 profesyonel

1.076 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

Ahşap Çitler

Ahşap Çitler kategorisinde bir hizmet uzmanı mı bulmanız gerekiyor? Uygun fiyatlarla kaliteli uzmanlar bulmanıza yardımcı olacağız. Sadece bir talep girin.

Ayrıca bakınız:Fiyat

1.500 profesyonel

1.076 tamamlanmış projeler

4.8 5 üzerinden uzmanlarımızın ortalama puanı

252 005 + uygulama indirmeleri

FAYDALI BİLGİ

Ne bilmek istiyorsun

Ahşap çit; estetiği, dayanıklılığı, işlevselliği ve insanın doğayla doğal ortak yaşamını birleştiriyor. Ahşap çit hem sizi mutlu edecek hem de tamamen doğal görünecek uzun vadeli bir yatırımdır.

Neden ahşap bir çit seçmelisiniz?

Ahşap çitler en popüler olanlardan biridir ve bu bir tesadüf değildir. İnsan ve doğa arasında mükemmel bir ortak yaşam yaratırlar. Aynı zamanda güzeldirler, kaplaması sayesinde ahşabın doğal yapısını ön plana çıkarabilir, sevdiğiniz rengi seçersiniz. Ahşap çit uzun süre dayanır, ancak hasar durumunda münferit parçalar çok kolay bir şekilde değiştirilebilir.

Benim için ahşap çiti kim yapacak?

Bir dereceye kadar, daha yetenekli herhangi bir kişi tarafından ahşap bir çit yapılabilir. Ancak, yüksek kalitede işlenmiş prizmalara sahip olmak, onları doğru şekilde tutmak, düzenli kesikleri ve boşlukları gözlemlemek, çiti yeterince sabitlemek için gereklidir. Bu nedenle, özel çitler oluşturan ve inşaatlarında yeterli deneyime sahip bir uzmana güvenmeniz önerilir. Kaliteli bir ahşap çit arıyorsanız, iyi bir marangoz aradığınızdan emin olun. Çünkü genel işlev, dayanıklılık ve estetik, çit bileşenlerinin kalitesine bağlıdır.

Ahşap çitler konusunda kaliteli bir uzmanı nasıl bulabilirim?

Bir ahşap çit üreticisi ve müteahhit seçerken çok uygun bir seçim, referanslar üzerine inşa etmektir. Onları arkadaşlarınızdan veya internetten edinebilirsiniz. Endişelenmenize ya da ahşap çit sahiplerine kimin yaptığını beğendiğinizi sormanıza gerek yok. Referanslar, reklam sloganlarından çok daha önemlidir. İnternette Wilio'da pek çok referans bulabilirsiniz.

Ahşap anahtarlı çit alabilir miyim?

Kaliteli bir marangoz, ölçmek için çitinizi değerlendirecektir. İletişim önemlidir. Marangoz çitin ölçülerini bizzat kendisinin ölçmeye gelip ardından tüm ahşap parçaları yapmalıdır ki çit size uzun yıllar hizmet etsin.

Ahşap bir çitle ilgilenmek gerekli midir?

İyi güçlendirilmiş bir ahşap çitiniz varsa, hizmet ömrü onlarca yıldır. Bakımı basittir. Ancak ahşap, hava koşullarından etkilenen ve bu nedenle zaman zaman bakıma ihtiyaç duyan canlı bir malzemedir. Karmaşık değil. Hangi levhaların hasar gördüğünü görsel olarak kontrol etmeniz yeterli, sonra eski boyayı kaldırmanız, ahşabı temizlemeniz, vernik veya başka bir boya sürmeniz gerekiyor ve yıllarca endişelenmenize gerek yok.

Ahşap bir çitin ömrü ne kadardır?

Ahşap çit olması durumunda, hizmet ömrü ancak bir kılavuz olarak belirlenebilir. Çite nasıl bakacağınız, ne kadar iyi yapıldığı ve ne tür bir ağaç olduğu ile ilgilidir. Örneğin ladin ağacından bakım yapılmadan yapılan klasik bir ahşap çit, 4 ila 5 yıl gibi kısa bir sürede zarar görebilir. Çite düzenli olarak bakarsanız, daha düşük kaliteli ahşapla bile on yıllarca dayanabilir. Kaliteli ahşap ve dönem bakımını seçerseniz, ahşap bir çit güzel bir çeyrek asır dayanır.

Bir marangoz tahta bir çit dışında ne yapar?

Bir marangoz sizin için eksiksiz bir ahşap çit yapabilir, ancak faaliyetleri burada bitmez. Evinizi örneğin ahşap kaplama, ahşap korkuluklar, özel yapım mobilyalar veya mutfak ünitesi veya gömme dolap hazırlayabilir.

Neden Wilio aracılığıyla bir marangoz aramalıyım?

Platformumuzda, bir dizi referansı olan sertifikalı marangozlar bulacaksınız. Onlar sayesinde, işlerinin teklifine ve kalitesine kendinizi yönlendirebilirsiniz. Ve sadece bu değil. Wilio, hangi ahşap çiti seçeceğiniz konusunda henüz kesin bir fikriniz olmasa bile uygun bir adres. Marangoz teklifleri, size hitap edebilecek bir dizi ilham kaynağı da içerir.

Malzeme ve teçhizatın sağlanması gerekiyor mu yoksa kendiniz mi getireceksiniz?

Kaliteli bir marangoz, malzeme dahil tüm araçları kendisi sağlayacaktır. Müşteriye, çitin yapılabileceği çeşitli ahşap türleri seçeneği sunar. Yerli odun veya egzotik bir ahşap meyve yapıp yapmamanız fark yaratır. İster daha yumuşak ister daha sert ahşap üzerine bahis oynayın. Bütün bunlar çitin fiyatını ve estetiğini belirler.

Ahşap bir çit yapmanın maliyeti nedir?

Fiyatlar çitin boyutuna göre, ister dış ister iç çit olsun değişiyor ve tabii ki ahşabın kalitesine ve fiyatına da bağlı. Bir metre çit yüksekliği ile ahşap bir çitin standart metre fiyatı 350 - 890 Tl'dir. Ancak kalite ve fiyat seçerken ahşap çitin en ucuz ve aynı zamanda en dayanıklı çit yöntemlerinden biri olduğu vurgulanmalıdır. Wilio portalını kullanarak, bir ahşap çit uygulaması için bireysel fiyat tekliflerini karşılaştırabilirsiniz.

Wilio kullanarak bir hizmet türü uzmanı nasıl bulunur?

Bölgenizde yetenekli bir marangoz bulmak kolaydır. Sadece bir talep girin. Wilio daha sonra, bölgenizde bulunan, gerekli becerilere sahip ve gerekli zamanda işi nasıl yapacaklarını bilen profesyonelleri bilgilendirir. O zaman tek yapmanız gereken, aldığınız teklifler arasından seçim yapmak. Wilio ile kaliteli hizmeti uygun fiyata alacağınızdan emin olabilirsiniz. Bireysel marangozların işlerinin kalitesini müşteri puanlarına ve incelemelerine bakarak görebilirsiniz. Yalnızca gerçekleştirilen hizmet için ve ancak tamamlandıktan sonra ödeme yaparsınız.

Tipik işler / hizmetler

Bir marangoz yalnızca ahşap çitler oluşturmaya odaklanmaz
Marangozluk mesleğinin bir parçası olarak iç ve dış mekanlarda ahşap karo üretimi de sunmaktadır. Bahçedeki çardağı bozarsanız, bu konuda marangoza da başvurabilirsiniz. Bununla birlikte, bir marangozun yeterliliği, yer israf etmek istemeyen modern insanların ihtiyaçları nedeniyle de giderek daha popüler hale geliyor. Bu nedenle, özel yapım mobilya arıyor olsanız bile bir marangozla iletişime geçin. Marangoz ahşap sandalyeler, dolaplar, özel yapım bir yatak, hatta bir mutfak ünitesi ve bir yatak odası yapabilir. Avantajı, tam olarak iç mekanınızın ölçülerine uygun ahşap mobilyalara sahip olacaksınız. Ayrıca tüm iç mekanı tek tip bir tarzda hoş bir şekilde uyumlu hale getirebilirsiniz.

Malzemeler

Çitin yapımı için birkaç malzeme seçebilirsiniz. Ahşap çitler, yumuşak ve sert ahşaptan yapılmış çitlere bölünebilir.

Yumuşak ağaçlar - örneğin ladin veya çamı buraya dahil ediyoruz. Bunlar ucuz ve kolayca bulunabilen ev odunlarıdır. Ancak yumuşak ağacın bozulmaya daha yatkın olduğu dikkate alınmalıdır. Bu tür çitlerin açık havada hizmet ömrü 5 - 10 yıl olarak hesaplanır.

Sert ağaçtan yapılmış çitler - ülkemizde özellikle egzotik ağaçlar bu şekilde algılanmaktadır. Doğal olarak neme, mantarlara ve zararlılara karşı daha dayanıklıdırlar. Hizmet ömürleri genellikle birkaç on yıl için hesaplanır. Çitin yeni gibi 20-25 yıl dayanması sorun değildir. Bunlar, Güney Amerika ve Afrika'dan gelen cumaru veya padouk gibi odunsu bitkilerdir.

Ancak yaşamanın estetiği ile çit estetiğini uzlaştırmak her zaman gereklidir. Örneğin, geleneksel bir günlük yer için çit arıyorsanız, Slovak ahşabı çit için daha uygun olacaktır. Örneğin modern bir bungalovda bile egzotik ahşaplar için endişelenmenize gerek yok. Aksine. Eşsiz görünümleri, binaya benzersiz bir karakter verir.

Yaklaşımlar

Kendi başınıza ahşap bir çit monte etmek istiyorsanız, yapımı için yine de kaliteli ahşap tahtalara ihtiyacınız olacak.
Başlangıçta, betonlayacağınız zemine delikler açarsınız ve taşıyıcı kolonları bunlara yerleştirirsiniz. Direkleri terazi ile hizalarsınız ve çıtaları sabitleyebilirsiniz. Çoğu zaman dikey veya eğik. Çiti hazırladığınızda, haşerelere karşı muamele etmek, emprenye etmek ve boyamak veya boya uygulamak gerekir.

Ancak, iyi bir marangoz sizi tüm endişelerden kurtaracak ve işsiz bile gurur duyacağınız güzel bir çit yaratacaktır.
Ahşap bir çitin inşası en az zahmetli olanıdır, ancak teknik beceri ve önemli teknik destek gerektirir.

İpuçları ve püf noktaları

En çok kullanılan çit yüksekliği 120 - 150 santimetredir. Böyle bir çit size yeterince mahremiyet sağlar ve aynı zamanda çevrenin göze batmayan bir parçası olarak hareket eder.

En büyük avantaj, tahtaların çitin üzerine eğik olarak yerleştirilmesidir. Sonuç olarak, su bunlara akabilir ve panolar sudan çok daha az zarar görür.

Çiti bir çatı ile koruyacaksanız bu iyi bir seçimdir ancak örtülü çatı arasını unutmayınız ve nemi havalandırmak için yeterli boşluk bırakınız.

Ahşabı seçerken sadece estetiği değil, içinde yaşadığınız şartları da takip edin. Daha kuru bir bölgede yaşıyorsanız, daha yumuşak bir ağaçla da yapabilirsiniz. Aksine, daha fazla yağış veya su ile yaşamak daha dayanıklı ahşap gerektirir. Çiti yapan marangoz da seçiminiz konusunda size tavsiyede bulunmalıdır.

Bir bükülmeyi, boyadaki hasarı veya ahşap bir çitin üzerindeki yongaları nispeten hızlı bir şekilde onarabilirsiniz. Tek yapmanız gereken hasarlı alanı zımparalamak, verniği uygulamak ve düzeltmek. Bu, hasarlı alanın haşereler veya mantarlar tarafından saldırıya uğraması ve tahtanın büyük bir kısmının hasar görmesi gibi ek sorunu ortadan kaldırır.

İstanbul için ahşap çitler

Kaliteli bir ahşap çit sadece sizi komşularınızdan ayırmakla kalmaz, aynı zamanda yapının bir parçasıdır. Ahşap bir çit sadece araziyi çevreden ayırmakla kalmayacak, aynı zamanda dekorasyonu da olacaktır. İstanbul'da konut yatırımı yapmaya karar verdiyseniz, ahşap bir çit kesinlikle doğru seçim olacaktır.

İstanbul'da neden ahşap çit seçilmeli?

Giderek daha fazla insan şehirden doğaya yöneliyor ve bu nedenle ahşap bir çitin inşası, İstanbul'daki yeni bir binaya çok hoş bir ektir. Kendi başınıza da ahşap bir çit monte edebilirsiniz, ancak bu işleri kendiniz yapmaya cesaret edemiyorsanız, İstanbul'da çiti sizin için ölçmek için yapacak kaliteli bir marangoz veya marangoz ile iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul'da bana kim ahşap çit yapacak?

Birkaç seçeneğiniz var. Birincisi, ev ve bahçe için yapı malzemeleri satan İstanbul'daki mağazalardan birine gitmeniz. Prizmalardan emprenye ve yüzey kaplamalarına kadar ihtiyacınız olan her şeyi satın alın. Sonra çiti kendiniz dikmeye başlıyorsunuz.

İkinci seçenek, uzmanlar tarafından yapılmış bir çit yaptırmaktır. İstanbul'da ihtiyaçlarınızı karşılayacak birçok kaliteli marangoz bulacaksınız. Çit seçiminde, kurulumunda size yardımcı olacaklar, ayrıca İstanbul topraklarına uygun çit için doğru ahşabı seçecekler ve çiti pratik olarak sıranıza göre yapacaklar. Avantajı, bu şekilde yapılan çit için garanti alacağınız ve gerçekten profesyonelce yapılacağıdır. Ayrıca yağmura veya zararlılara karşı korumalıdır.

İstanbul'da ahşap çitler konusunda bir kalite uzmanını nasıl bulabilirim?

Wilio'da anahtar teslimi ahşap çit yapmaya kendini adamış kaliteli marangozların yanı sıra zanaatkarlar bulacaksınız. Bunun avantajı, örneğin doğrudan İstanbul'da referansları doğrudan karşılaştırabilmenizdir. Fiyatı, kaliteyi seçebilirsiniz ve deneyimli bir marangoz size bir çitin nasıl yapılacağı konusunda tavsiyede bulunacaktır.

Ahşap anahtarlı çit alabilir miyim?

İstanbul'daki marangozlar, diğer şehirlerden daha fazla, bakış açısıyla teslimine kadar ahşap bir çiti güvence altına alabileceklerine zaten güveniyorlar. İstanbul'da çitleri anahtar teslimi olarak yaptırmak isteyen çok daha fazla insanın olduğunu tahmin ediyorlar, örneğin insanların elleriyle ve zanaatla çalışmaya daha alışkın olduğu köylerden birinde. Bu nedenle, anahtar teslimi çit yapımı seçimi basit ve hızlı bir seçimdir.

Ahşap bir çitle ilgilenmek gerekli midir?

Ahşap, suya ve hava koşullarına karşı doğal olarak dirençli olmayan doğal bir malzemedir. Öte yandan, çite iyi bakarsanız, uzun yıllar dayanır. İstanbul, yıl boyunca toplam yağış yüksek olmadığı için ahşap bir çit yapımı için uygun bir bölgeye aittir. Ancak çit iyi yapılırsa nemli bir ortamda bile fazla bakım gerektirmez. Vernik ve boyaların ilk emprenye ve uygulaması 4-5 yıl bakım gerektirmeden sürecektir. Daha sonra ahşap çit tekrar işlem görmelidir. Bunu bir marangoz yardımıyla kendiniz veya tekrar yapabilirsiniz.

Ahşap bir çitin ömrü ne kadardır?

Ahşap bir çitin ömrü birkaç yönden değişiklik gösterir. Dayanıklılığın temel parametresi ahşabın kalitesidir. Agat gibi daha düşük kaliteli odunsu bitkiler bile İstanbul'da bakım gerektirmeden 5 ila 10 yıl dayanır. Kaliteli Güney Amerika ve egzotik ağaçların üzerine inşa ederseniz, bu durumda çit 25 yıla kadar dayanır. Ancak bu yaştan sonra bile çitin değiştirilmesine gerek yoktur, genellikle sadece genel bakım yeterlidir ve hizmet vermeye devam edecektir.

Bir marangoz tahta bir çit dışında ne yapar?

İstanbul'daki marangozlar, ahşap bir çitin yanı sıra size ahşapla ilgili hemen hemen her konuda eksiksiz hizmet ve ekipman sağlamaya hazırdır. Özel gömme dolaplara, raflara, dekoratif mobilyalara ve mutfak ünitesine sahip olmak mümkündür. Bu size zaman kazandıracak ve ayrıca gerçekten özel olarak tasarlanmış bir iç ve dış mekana sahip olacaksınız.

Neden Wilio aracılığıyla bir marangoz aramalıyım?

Platformumuzda, bir dizi referansı olan sertifikalı marangozlar bulacaksınız. Onlar sayesinde, işlerinin teklifine ve kalitesine kendinizi yönlendirebilirsiniz. Ve sadece bu değil. Wilio, hangi ahşap çiti seçeceğiniz konusunda henüz kesin bir fikriniz olmasa bile uygun bir adres. Ayrıca size hitap edebilecek birkaç ilham kaynağı bulacaksınız.

Marangoza malzeme ve teçhizatın sağlanması gerekiyor mu yoksa kendisi mi getirecek?

Kaliteli bir marangoz, malzeme dahil tüm aletleri kendisi sağlayacaktır. Müşteriye, çitin yapılabileceği birkaç ahşap türü seçeneği sunar. İster daha yumuşak ister daha sert ahşap üzerine bahis oynayın. Bütün bunlar çitin fiyatını ve estetiğini belirler.

İstanbul'da ahşap bir çit yapmanın maliyeti nedir?

İstanbul'daki ahşap çitlerin fiyatları, İstanbul'nın başka yerlerindeki çitlerin fiyatlarından farklı değil. Çitin yüksekliği genellikle 100-120 santimetredir. O zaman çiti yapacağınız ahşap çok önemlidir. Bu nedenle fiyat, metre başına 350 ila 890 TL arasında değişiyor. Aynı zamanda ahşap çitler, evin etrafında güzel ve dayanıklı bir çite sahip olmanın en ucuz yollarından biridir. Tek tek fiyat tekliflerini karşılaştırmak için Wilio portalını kullanabilirsiniz.

Wilio kullanarak bir hizmet türü uzmanı nasıl bulunur?

Bölgenizde yetenekli bir marangoz bulmak kolaydır. Sadece bir talep girin. Wilio daha sonra gerekli becerilere sahip olan ve işi gereken sürede nasıl yapacaklarını bilen İstanbul'daki marangozları bilgilendirir. O zaman tek yapmanız gereken, aldığınız teklifler arasından seçim yapmak. Wilio ile kaliteli hizmeti uygun fiyata alacağınızdan emin olabilirsiniz. Bireysel marangozların ve marangozların işlerinin kalitesini müşteri puanlarına ve incelemelerine bakarak görebilirsiniz. Yalnızca gerçekleştirilen hizmet için ve ancak tamamlandıktan sonra ödeme yaparsınız.

Tipik işler / Hizmetler

Bir marangoz yalnızca ahşap çitler oluşturmaya odaklanmaz

Kaliteli bir marangoza hitap ediyorsanız, yalnızca ahşap bir çit değil, aynı zamanda karmaşık bir iç mekan da yaptırabilirsiniz. Ahşap ile bir ilişkiniz var mı? Örneğin bir marangoz eviniz için ahşap sandalyeler yapsın. Ayrıca merdivenler veya fayanslar için ahşap korkuluklar oluşturabilir. Kaliteli çalışma onlarca yıl sürecektir. Ahşap, modası asla geçmeyecek malzemelerden biridir. Bu nedenle, İstanbul'da ahşap bir çit yapmak için bir marangoz seçerseniz, doğrudan iç mekan için tasarlanmış birkaç ahşap bileşene sahip olabilirsiniz. Wilio'da, sadece ahşap bir çitle değil, ürünleriyle size ilham veren marangozlar bulacaksınız.

Malzemeler

Ahşap çitler çeşitli kalite ve tipte ahşaptan yapılmıştır. Bir çitin inşası için uygun olmayacak ahşap yoktur, ancak diğer malzemelerde olduğu gibi burada da işlevsel farklılıklar bulunabilir.

Yumuşak ağaçlar - ladin, akik, çam kullanılır. Bunlar, fiyatı daha düşük, aynı zamanda dayanıklılığı olan kaliteli ahşaplardır. Yerli ağaçtan yapılmış bir çit size 5 ila 10 yıl dayanır, ancak özenle hizmet ömrünü doğal olarak uzatmak mümkündür. İstanbul'da ahşap çit yapımı için uygun bir seçimdir.

Sert ağaç çitler - bunlar cumaru veya padouk gibi egzotik ağaçlardır. Bu ahşaplar fazla bakım gerektirmez ve çit çok daha uzun süre dayanır. Avantaj sadece dayanıklılık değil aynı zamanda estetik değerdir. Ağaçlar daha koyu, daha lüks görünüyorlar ve İstanbul'daki yeni konut inşaatınız için de güzel bir çit seçerseniz, kesinlikle yeni bir ev için uygun olacaktır.

Yaklaşımlar:

Bir çit inşa etmek karmaşık bir konu değildir. Bir su terazisi, kazma, matkap veya planya, testere ve ortak bahçe ve inşaat aletlerine ihtiyacınız olacak.

Ahşap çitler, kendi başlarına inşa etmenin en kolay yolu olma avantajına sahiptir. Tahtaları bağlamak pratik olarak yeterlidir ve çitiniz hazırdır.

Bununla birlikte, çitin iyi görünmesini istiyorsanız, direklerin yüksek kalitede sabitlenmesi, betona sabitlenmesi, bir su terazisi ile ölçülmesi ve ayrıca ayrı bölmeler arasında aynı boşlukların oluşturulması gerekir.
Hassas emprenye ve vernikleme bu durumda sadece bir detaydır.

Bununla birlikte, çit yapımı konusunda hiç deneyiminiz yoksa veya ahşapla çalışmaya alışkın değilseniz, İstanbul'da anahtar teslimi ahşap çit yapabilecek bir uzmana güvenmek daha iyidir.

İpuçları ve püf noktaları

İstanbul'da her metrekarelik bina arazisi pahalıdır ve bu nedenle yakınlarda genellikle birçok ev bulunur. Bununla birlikte, 120-150 santimetre yüksekliğindeki ahşap bir çit, bahçede örneğin meraklı gözler olmadan kendinizi özgür hissedebilmeniz için size yeterince mahremiyet sağlayacaktır. Bu yükseklik aynı zamanda en yaygın olanıdır.

Bir çit inşa ederken, tek tek ahşap bölmeler üzerinde küçük bir çatı da kullanabilirsiniz. Bu, çiti doğrudan yağmurdan koruyacaktır. Ancak ahşap ile arasında nemin buharlaşacağı küçük bir boşluk bırakmayı unutmayın.

Fiyat listesi

Ahşap bir çit inşa ederken, fiyat birçok kişi için belirleyicidir. İyi haber şu ki, ahşap çitler sabit çit pazarında en ucuz olanlar arasında. Aynı zamanda, sadece kalite koruma ve dayanıklılık değil, aynı zamanda çok değerli olan doğal malzeme de sunarlar. Ahşap bir çitin fiyatı standart metre başına belirlenir. Bu boyutu, örneğin bir mutfak birimini ölçerek zaten öğrenebilirsiniz.

Standart metre başına ahşap bir çitin fiyatı 356 ila 890 TL arasında değişiyor.

Elbette nihai fiyatı birkaç faktör belirleyecektir.

Ahşap bir çitin en pahalı kısmı doğal olarak malzeme ve işçiliktir. Materyal iki kategoriye ayrılabilir. Birincisi, İstanbul odunsu bitkileridir. Akik, ladin veya çam gibi yumuşaktır. Çitin en ucuz tasarımına aittirler. Ancak, düzenli bakım ve daha kısa hizmet ömrü dikkate alınmalıdır.

Meşe çitler sağlam, sert ağaçtır, ancak fiyatı biraz daha yüksektir. Bu bir İstanbul ağacıdır, bu nedenle ahşap mevcuttur, genellikle onu beklemeniz gerekmez ve uygun bakımla çit on yıllarca yeni gibi dayanır.

Egzotik ormanlar - Güney Amerika veya Afrika'dan gelir. Burada fiyat en yüksek. Aynı zamanda, sadece isimleri değil, aynı zamanda görünüşleri de var. Uzun hizmet ömrü ile birleştirilmiştir. Bunlar, aynı zamanda kaliteli dövme, işlemeyi hak eden ve dolayısıyla doğal olarak işin fiyatını artıran devasa çitlerdir. Ancak böyle bir çiti süslememek utanç vericidir.

Ahşap çit için aksesuarlar farklı fiyatlandırılır. Üst donanımları, çeşitli daha lüks aksesuarları veya kesikleri kullanabilirsiniz. İşleme ne kadar zorlu olursa, elbette çitin fiyatı da o kadar yüksek olur. Fiyat, çiti işlemeye ve boyamaya karar verdiğiniz yüzey işleminden de etkilenir. Ahşap çiti, fiyatı da değişen kaliteli verniklerle boyamalısınız. Burada, uygun temel vernikleri ve kaplamaları önerecek bir marangozla doğrudan görüşmeniz tavsiye edilir.

Terba fiyatına, yeni bir çitin inşası mı yoksa örneğin sadece bir kısmının onarımı mı olduğunu ayırt edin. Ahşap tarlalarda hasat daha basittir, sadece hasarlı panellerin değiştirilmesi mümkündür ve bu nedenle ahşap bir çitin bakımı diğer çit türlerine göre önemli ölçüde daha ucuzdur.

Ahşap bir çitin yapımı, bakımı ve yenilenmesi için işçilik maliyeti bölgeden bölgeye ve kaliteye göre değişmektedir. Ancak Wilio'da, size hem referanslar hem de fiyat teklifi sağlayacak olan farklı ustaları ve marangozları karşılaştırabilirsiniz. Sizin için en iyi fiyata mükemmel bir ahşap çit yapacak ustanızı bulun.

Kullanışlı bilgi

Bilmen gereken

Kaliteli ahşap çitler bu günlerde bulmak kolay değil. Ucuz veya kalitesiz bir şey istemiyorsanız, mükemmel olanı yüksek ve düşük aramanız gerekecek. Neyse ki, Wilio bu konuda yardım etmek için burada! Saha araştırması, çit tasarımı, inşaat ve kurulum gibi çok çeşitli hizmetler sunuyoruz. Ahşap çitinizin fiyatı genellikle ihtiyacınız olan m2 boyutuna bağlıdır, ancak temel kazma ekipmanı ve ahşap cila gibi diğer hizmetleri de sağlıyoruz. Sunabileceklerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız aşağıdaki düğmeyi tıklayın! Saha araştırması, ahşap çit tasarımı, inşaat ve kurulum için kalite uzmanları bulun.